Skocz do zawartości

Bezustanne szukanie atencji + nagie fotki


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

W tej historii widzę jedno, że nawet ja ze swoim piekielnym popędem i moim najgorszym doradcą ,który stoi i nie  ma za grosz sumienia bym nie przeleciał tej panny ryzykując spinę z najlepszymi kumplami.

No może raz w ramach zostania "szwagrami" z kumplami ale nie pchał bym się w jakieś romansidła i co najważniejsze wcześniej bym zapytał kumpli czy nie maja nic przeciwko, że zakisze tam ogóra bo panna sama się pcha na ogon.

Macie tam takie Beverly HILS 90210 jedna laska z każdym, a może jak kolega wyżej zauważył pani ma fantazję:D.

Miałem kiedyś koleżankę o ksywie którą nadaliśmy jej z kolegami "bambino" bo każdemu zrobiła loda, i to nie jeden raz bo takie miała chyba hobby.

Ale w towarzystwie gdy była ona i kilku z nas oczywiście jako dżentelmeni nie daliśmy po sobie poznać, że coś nas z nią łączy i myślała, że jeden drugiemu nie powiedział i wszyscy byli zadowoleni.

Także zakiszenie ogóra w zgodzie z kolegami ok  ale pchanie się w jej intrygę nigdy w życiu.

Choć myślę, że to typ "bambino"

Wcale nie jest być głupio ostatnim, czasem po niektórych" fachowcach" trzeba po prostu poprawiać bo źle przeczyścili komin i pani szuka zawodowca a nie popierdułki :D

Takie życie. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś adwokatem Heńka? :D Dałem przykład dzieci bo to bardziej poruszajcie i ckliwe, ale możesz sobie tam wpisać Kambodżanina/Kambodżankę o dowolnym wieku.Mina o wiek nie pyta.Zresztą zakładanie, że w kraju o takim nasyceniu wojennym złomem dzieci nie są uświadamiane od kołyski, jest naiwne jak pytanie prostytutki o rabat świąteczny.

32 minuty temu, maruda napisał:

Moja rada. Żadnych interesów ani spółek zanim nie zmienisz powyższego przekonania.  ;)

Spoko, jakoś nigdy nie miałem ciągot zostać Januszem biznesu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Jesteś adwokatem Heńka? :D

 

Nie, nie jestem

 

8 minut temu, Jebak Leśny napisał:

Zresztą zakładanie, że w kraju o takim nasyceniu wojennym złomem dzieci nie są uświadamiane od kołyski, jest naiwne jak pytanie prostytutki o rabat świąteczny.

Uciekasz od sedna sprawy. Chwytliwie napisane, przyznaje, ale to nie o to chodzi.

Ale o co mi chodzi :) ? No właśnie. Spróbuję.

 

       O ile powiedziano mi ''dawno temu'', że drzwi przytrzaskuja paluchy o tyle nie powiedziano mi, że ''Matrix'' to oszustwo. Nikt mnie na to forum nie przyprowadził, ani nawet nie powiedział, że istnieje (więc jak do licha znalazłem ?) Zwyczajnie jako osoba dorosła, co zobowiązuje do ''dania sobie rady'', widząc, że coś jest nie teges, szukałem odpowiedzi jednocześnie nie dając się ''Matrixowi'' wchłonąć.  Dzieci tak nie potrafią. Pójdą np. za emocjami nawet na pole minowe.

Więc dlatego zgadzam się z Henrykiem :), że dorosły wdeptując na życiową minę sam sobie winien, a ''Dorosły'' świat w pełni się z tym zgadza karcąc nas poprzez np. ''Nieznajomość prawa nie chroni przed jego skutkami''. Po prostu ''matrix'' ma wywalone, że dorosły szary Kowalsky, nie wiedział, co potwierdza cała masa indywidualnych, ludzkich dramatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.