Skocz do zawartości

5 mitów rozwoju osobistego i zmiany wewnętrznej


eDavid9304

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem 3 filmy tego młodego człowieka. Podzielę się swoją subiektywną opinią:

 

1 Strasznie sztuczny w mimice i gestykulacji.

2 Nie budzi zaufania.

3 Powtarza w sumie proste rzeczy, które już były dziesiątki może nawet setki razy opisane i przedstawia je jako prawdy objawione. 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, no robi się teraz taki wysyp następnych ludków, którzy chcą Ci mówić jak żyć, tylko ta grupa nie przywdziewa sutanny ;). Co do tego młodego człowieka... życzę mu jak najlepiej, ale jego zachowanie jest mega sztuczne. Jeśli metody, o których mówi by działały, a tym bardziej mu pomogły, to entuzjazm biłby widza po oczach jak Gołota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straaaasznie sztuczny i ta jego gestykulacja jest mega denerwująca. Koleś ma jakiegoś mastera w NLP, z którego certyfikat zrobisz płacąc za kurs i tylko przebywając tam. Chyba za bardzo uwierzył że posiada zdolności przekonywania. Oglądałem z nim ostatnio filmik, na którym jedzie po Duolingo. Sam korzystałem z tego ucząc się parę miesięcy języka i powiem szczerze, że jest to pomocne, o ile jest się systematycznym i robi się też coś poza tym np. oglądanie filmów w danym języku z napisami albo czytanie książek. Nie wiem jaki miał interes w jechaniu po tej aplikacji, ale się nie zgadzam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.