Skocz do zawartości

Lizanie genitaliów kobiety zabija jej pożądanie?


Rapke

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze seks oralny uważałem za okazanie poddaństwa względem osoby, której "robimy dobrze". Czy to kobieta czy mężczyzna. 

W kwestii gdy kobieta robi loda mężczyźnie nie widzę żadnych przeciwwskazań. Kobieta powinna być uległa względem mężczyzny. 

 

Tutaj pojawia się ciekawa kwestia, rozmawiałem niedawno ze znajomym o tym. Powiedział, że po pierwszej minecie jego obecna partnerka przestała inicjować z nim jakiekolwiek zbliżenie fizyczne. Przypomniałem sobie sytuacje jak u mnie kiedyś kiedyś stało się to samo, po jakimś czasie podobna sytuacja. Były lody, zajebiste...Po pierwszej minecie 0 robienia gały, za jakiś czas zauważyłem stopniowe zanikanie pożądania. A wcześniej było na bardzo wysokim poziomie w obu moich przypadkach. 

 

Dopiero teraz spojrzałem na ten fakt w ten sposób, ktoś, coś? 

 

 

Edytowane przez Rapke
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna bzdura, testowałem to na wielu partnerkach,  przynajmniej ja się z tym nigdy nie spotkałem a minety strzelam regularnie i mam loda robionego regularnie w ilości większej niz minety. Np 1 minetka = 2 lody. Moze kolega coś schrzanił? robił to źle, bez wyczucia?

 

Moje laski były zajarane i wręcz przeciwnie. podczas minety tak się nakręcały nieraz, ze aż prosiły żebym wsadził im kutasa, a jak dobrze szło to i od razu w kakałko.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rapke napisał:

Od zawsze seks oralny uważałem za okazanie poddaństwa

Okazanie poddaństwa jest wtedy gdy je okażesz. Równie dobrze mężczyzna szarmancki może być uznany za słabego (poddanego).

 

54 minuty temu, Rapke napisał:

Kobieta powinna być uległa względem mężczyzny.

Kobieta nic nie powinna. Taka już ich natura. I w tym sęk - nie oczekuj od naszych Pań kochanych czegokolwiek.

Oczekuj od siebie odpowiednich postaw męskich.

 

Kobieta ma sama chcieć żebyś jej wylizał - ona ma zdobywać Twój język jak Kamiński biegun...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ReddAnthony To samo. Zawsze jak robiłem swoim kobietom minetkę to wręcz później same się nadstawiały do lizania i tez już widziałem aż czerwone się robią zanim kutasa nie wsadziłem. A jak już wsadziłem to jakbym papryczkę chilli w nie wsadził - wiły się jak opętane. Z minetką jest jak z seksem - nie liczy się czas a jakość. @gotz Ujął to tak jak pomyślałem.

Dużo zależy jak to robisz. Jak faktycznie będziesz tam ciamkał bez polotu to jest to poddańcze i mało podniecające. Jak weźmiesz mocno za nogi albo zblokujesz jej ruchy to jest to mocno dominujące. Tak samo bierzesz się do tego z pożądaniem i konkretnie to kobieta od razu się uległa robi.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię minete pipki i dupy, sa zwolenniczki jednej ,drugiej ,obu. Ale miałem przypadki gdzie pani powiedziała,nie liż tylko pieprz. 

Różnie bywa, na każdą może dziłać inna technika wykonania, ale minete dupy lubi każda jedna o ile nie ma zachamowań (najpierw polecam obwąchać,żeby nie liznąć czekolady):P:P

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Samo jak @ReddAnthony Ola i Anna dopytywały się kiedy je wyliże. I jak dobrze zakręcisz na 69 to jeszcze prosi o palec...

 

 

Czytalem o tym z mineta ze to uległość - czasem wyczuwałem taka satysfakcję u Anny ze jestem niewolnikiem, a ona onanizuje się moją głową. 

 

Ogolnie lubię jak pipka jest pachnąca i chuj mnie to obchodzi co ona tam sobie myśli...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie zalatywało zdechłym karpiem i nie było gęstej białej wydzieliny reszta nie ma znaczenia.

 

@roxtedy

"(najpierw polecam obwąchać,żeby nie liznąć czekolady):P:P"

Ale porównanie do psa xD może to na tym polega ta cała uległość :)

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Polecam nawilżacze, używam Dure... Eliminują zapach, odkąd zaczęliśmy używać, moja aż rwie się do kutasa.

Sama też by chciała minety, ale warunek postawiłem, najpierw golenie trawnika, i tak czekam z kilka lat.:D

 

   Po za tym, jak kiedyś robiłem jej minetę wstydziła się, mówiła coś o tym że boi się że się uduszę i zemrę.:D

Sądzę że bardziej jej chodziło o to że jest świadoma swoich 'zapachów'.

 

   Nie przeszkadza jej jednocześnie zauważyć przed seksem, czy na pewno dobrze wymyłem berło, (taki gówno test że niby jestem niedomyty).:D

Wtedy pytam czy szczotą się myje w środku, bo ja jestem czyściutki i pachnący. Jej reakcja: Oj tam, oj tam, daj spokój.:D

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się z podobnym podejściem kobiety nie spotkałem.

 

Tak jak Bracia napisali powyżej, zwykle działało to na moją korzyść, z racji tego, że panny się bardziej nakręcały, gdy zostały oralnie obsłużone. To pewnie kwestia techniki i umiejętności z jaką się to robi. Skoro u Ciebie coś nie "pykło", to znaczy, że źle się do tego zabierałeś, i panna stwierdziła, że za "karę" skończą się dobre lodziki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.