Skocz do zawartości

PAN USŁUŻNY


roxtedy

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie czego mogłeś nie zrozumieć to "prawo ulicy" https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_ulicy

to tak z grubsza .

Awatar wybrałeś świadomie, nie zaprzeczysz, jednak podświadomość wybrała go z konkretnych powodów.

Po lewo Ty za "młodu", prawy ty to już zagłaskany kotek, patrzący ze złością na system który cie oszukał .

resztę znajdziesz konkretnie w tej audycji 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2017 o 23:20, roxtedy napisał:

Dostałem od panny  sms o treści;

 

Misiu nie umiem przestać o tobie myśleć i kocham cie ale nie możemy być razem ,musisz sobie poszukać innej która da ci szczęście a ja też swojego szczęścia poszukam.

Sprawdza:

- czy rozpaczasz za nią (podbije jej ego)

- czy nadal Ci się podoba (jw.)

- czy mógłbyś być ewentualną gałęzią w razie w, gdyby nie wyszło jej z tym poszukiwaniem

- stwarza pozory dla celów ww.

@samiec_twój_wróg Zachowuj się w stosunku do moderatorów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roxtedy napisał:

Czy mógłbyś nieco jaśniej :-)? Tak bardziej łopatologicznie.

Ja się nie obrażam za słowa konstruktywnej krytyki ponieważ spojrzenie kogoś z boku może mi wskazać drogę w celu poprawy samego siebie.

 

Mogę ?

Zatem - moje zdanie jest takie. Musisz kobiecie dać do zrozumienia, że całkowicie inaczej rozumujesz niż jej się wydaje. Bo to atrybut męskości - czyli coś co Cię od niej odróżnia.

Nie chodzi w zadnym razie o to byś był chamski, opryskliwy i ją z buta traktował. Absolutnie nic z tych rzeczy i od tego jak najdalej. Zawsze grzecznie i bezwzględnie ze spokojem :). Ma od Ciebie emanowac luz i trzeźwa ocena rzeczywistości a nie nerwy i emocje. Emocje to jej specjalność :)

 

Chodzi o to byś się nie zmieniał (przynajmniej w widoczny dla niej sposób) wskutek zagłaskiwania, kadzenia Tobie i opowiadania jaki Ty jesteś męski, a zajebisty.

Masz po prostu być taki jak zawsze. Taki sam jak w dniu kiedy Cię poznała i na Ciebie że tak się kolokwialnie wyrażę - poleciała.

 

Bo jesli dasz się jej formowac jak plastelina (kobiety to lubią, w końcu to one głównie wychowują dzieci - więc je formują) - ona natychmiast poczuje, że skoro się zmieniasz - to ona Cię owinęła już wokół palca i za chwilę będziesz tak tańczył jak ona zagra.

W kobietach zawsze mnie fascynowało jedno - metodologia działania sposobem małych kroczków przy konsekwencji Czyngiz-Chana. Czyli - dajesz paznokieć (nawet obgryziony) - ona chwyta za pół palca. Dasz dłoń - ona trzyma za łokieć. Dasz rękę w całości - ona już ma Cię w całości.

Wtedy przepadasz :) Zwłaszcza jak nienajlepiej trafiłeś :) . Oczywiście można z tego się wygrzebać nawet jak kolor dupy, w której się znalazłeś - wyczerpuje fizyczną definicję ciała doskonale czarnego :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.