Skocz do zawartości

Audiobooki uczace rozmawiac z kobietami


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiaj o nich, wyrażaj swoje zainteresowanie ich osobą. Dowartościowujesz im przy tym ich ego, bo czują się ważne, a poczucie ważności to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Nawiążesz wtedy więź emocjonalną, przy której panie będą miały z Tobą miłe skojarzenia i silne uczucie zżycia. Podświadomość sama będzie kierować je w Twoją stronę, bo będą odczuwać przyjemność, a Ty będziesz płacił swoim czasem i energią ;)

 

Dziewczyny w centrum zainteresowań mają siebie, więc idź i czyń com rzekł.

Edytowane przez Samiec Alfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy interesujące dla kobiet na nic Ci się zdadzą jak będziesz nieinteresująco o nich mówił. Jeśli Twoje życie jest ciekawe i dużo się w nim dzieje to tematów jest tyle, że nie starcza czasu na ich wyczerpanie. Godzina rozmowy z koleżanką da Ci dużo więcej niż godzina słuchania najlepszego audiobooka o rozmowie.

 

@Samiec Alfa Dlaczego go strollowałeś? Chłopak ma problem i szuka rozwiązania a Ty sobie z niego żartujesz.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz

Nie ma tematów interesujących lub nie interesujących. To czy kobieta będzie zainteresowana zależy od tego jak się o czyś mówi, od zdolności autoprezentacji, cech wyglądu i charakteru. Taki zestaw dobrego handlowca/ prezentera. Jednak według mnie najlepsze motywy to:

1. Wspólne zainteresowania. Na początku trzeba dobrze o to wypytać, ale też bez większej nachalności. O wiele łatwiej rozmawia się o czymś co się lubi. Przy tym w sposób naturalny sfera emocjonalna zostanie pobudzona a wywołanie pozytywnych wspomnień nada nieco luzu i pewności siebie. 

2. Droczenie się, czyli dyskretne robienie z niej "idiotki". Bynajmniej nie chodzi tu o obrażanie czy gardzenie kobietą. Jednak odrobina złośliwości nie zaszkodzi. Ma to na celu wytworzenie dystansu w takim sensie, żeby ją nieco zdyskredytować przy tym polepszy to Twoją pozycje w jej oczach. Trzeba się uzbroić w dobry humor, szeroki uśmiech i ciętą ripostę.

3. Rozmowa okolicznościowa, czyli komentowanie tego co aktualnie się dzieje lub stało. Główne focus na nią.

4. Nawijanie makaronu na uszy, czyli wszystko i nic. Kiedy ma się mało doświadczenia lepiej unikać kontrowersyjnych tematów. Przy tej "metodzie" dobrze jest mieć już nieco poukładane w głowie. Albowiem gra się tu w większości mową ciała i emocjami. To co się powie prawie nie ma znaczenia, oczywiście nie wspominając o skrajnościach.

 

 

 

Należy pamiętać aby zachować w tym wszystkim zdrowy umiar. Tylko przebywając i rozmawiając z płcią przeciwną jesteś w stanie się tego nauczyć.

Jednak jeśli już naprawdę potrzebujesz poradnika to o ile dobrze pamiętam pewien znany coach (Robert M.) od samorozwoju i relacji damsko-męskich zajmuje się takimi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kasant

Dzięki za całość

Tylko ja mam tak że brak mi no nie wiem wiedzy o tym co panie lubią czym się interesują 

Nie wiem jak się droczyć gdzie są granice co można a czego nie 

Nie chce cocha tylko książki lub nagrań które dadzą mi podstawy i może wiedzie jak to się robi 

@samiecafa

Właśnie o to chodzi chce wiedzieć jak budzić emocje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Matiz napisał:

Tylko ja mam tak że brak mi no nie wiem wiedzy o tym co panie lubią czym się interesują 

Nie martw się, niczym konkretnym :)

 

3 minuty temu, Matiz napisał:

Nie wiem jak się droczyć gdzie są granice co można a czego nie 

Granica jest wprost proporcjonalna do Twojej atrakcyjności w jej oczach. Oczywiście jeśli jej zrobisz krzywdę to nie licz później na cokolwiek xD (pomijam masochistki)

 

3 minuty temu, Matiz napisał:

Nie chce cocha tylko książki lub nagrań które dadzą mi podstawy i może wiedzie jak to się robi 

No wiesz coache z reguły piszą też książki i robią nagrania. Nie wiem co oczekujesz opracowania od psychologa?

 

 

Ja swoją wiedzę czerpie już z nieco wyrobionej pewności siebie i zagadywania koleżanek, ew. dziewczyn z którymi fajnie rozwija się rozmowa. Na przykład kilka dni temu zdarzyło mi się  zagadać sympatyczną dziewczynę na pewnej konferencji. Każda rozmowa wzbogaca o doświadczenie i obycie z płcią przeciwną. Jednak najwięcej o kobietach uczą związki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zwierzak napisał:

Tematy interesujące dla kobiet na nic Ci się zdadzą jak będziesz nieinteresująco o nich mówił. Jeśli Twoje życie jest ciekawe i dużo się w nim dzieje to tematów jest tyle, że nie starcza czasu na ich wyczerpanie.

Zawsze gdy słyszałem taką odpowiedź od ludzi co właśnie takie życie prowadzą to zastanawiałem się ile dzieje się w żywotach tych osób ja kiedyś tylko siedziałem przy kompie i od czasu do czasu z kumplami wychodziłem czyli 2 czynności teraz doszła do tego siłka, treningi, bieganie, hobby, praca czyli przeskok z 2 na 6 i dalej nie widzę wzrostu swojego SMV, tak się zastanawiam co i ile można ciekawego i częstego robić zarabiając 2-3k tak jak na przykład Długowłosy pisał, że laski nie wyrwiesz utrzymując rys dnia 8/8/8 to jak wygląda życie takich osób jak np. Długowłosy, że są tacy ,,oryginalni i niepowtarzalni''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.