Skocz do zawartości

Smród z waginy. Co zrobić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci.

 

Temat jest trudny bo jestem z kobietą od około roku. Chodzimy do łóżka i w sumie jest OK. Ale jedna sprawa mnie po prostu wgniata w ziemię.  Na początku myślałem, że się po prostu nie umyła dobrze, bo taki to spontaniczny był numerek. Ale potem temat okazał się permanentny. W ciągu miesiąca jest to o różnej intensywności, bardzo rzadko znika całkowicie - i wtedy jest okazja żeby zanurkować głową między uda. 

 

Ale to co się dzieje ostatnio to przerasta wszystko z czym w życiu się spotkałem.  Nawet jak jest ubrana w rajstopach i majtkach to czuć ten ostry intensywny zapach jakby przez miesiąc nie mytej waginy. Poszła do toalety za potrzebą, a ja zaraz po niej, w całej toalecie był ten ostry smród takiego stęchłego moczu. Aż przeszła mi ochota na nią.

 

Na razie nic jej nie mówię. Chcę poczytać co to, skąd się bierze itd.  Wiem, że na dłuższą metę nie zniosę takich atrakcji zapachowych.

 

Macie jakieś doświadczenie z czymś takim? Jak sobie z tym poradzić?  Tylko nie piszcie, żeby zakładać klamerkę na nos, albo jej perfumować pipkę. To jest nie do zniesienia i odbiera całą przyjemność z seksu. Wyobraźcie sobie, że wyciągacie sprzęt albo się do niej dobieracie od tyłu - a tam taki smród.  Nie jest to standardowe ani normalne bo miałem kilka kobiet w życiu ale żadna nie miała czegoś takiego - tamte to wręcz pachniały.

 

Proszę o rady :-)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym się nigdy nie zgodził na bzykanie kobiety ze śmierdzącą cipką. Nigdy więcej bym się tak nie upokorzył, bo z litości kopulowałem ze śmierdziuchami. Powiedz jej to i lekarz od razu, albo koniec relacji.

 

Jak śmierdzi - to znaczy że jest choroba. Jakim cudem Ci staje, to nie wiem.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jej tak wali z krocza, to jaki fetor musi być z ust? Panie, weź Ty się szanuj, dobre?

 

Powiedz, kochanie, wiesz jak bardzo Cię kocham, świata poza tobą nie widzę i martwię się o ciebie i twoje zdrowie. Kiedy ostatni raz byłaś na badaniach u lekarza ginekologa? Nowoczesna kobieta dba o takie sprawy w dzisiejszych czasach. Prawda, skarbie? :)

 

Albo po prostu przestań odbierać telefon i znajdź sobie inną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje. 

 

1. Pani nie wie że cuchnie, ale się dowie u lekarza. Jak się dowie, to uzna Rarka za betę, bo bzykał mimo obrzydzenia. Alfa by się tak nie upokorzył.

 

2. Pani wie że jebie, ale ma w dupie odczucia Rarka i jego komfort, bo wierzy że jej cipka jest tak cenna, że trzeba dla niej poświęcić wszystko.

 

Oba wyjścia dla mężczyzny straszne.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzielina z pochwy różnie pachnie. Niektórym bardzo brzydko pachnie.

Kobieta może być umyta żelami do higieny intymnej dopiero co, w sypialni

się podnieci i... jest problem. Miałem taki przypadek. Siedziała mi na kolanach

okrakiem, w rajstopach i majtkach, i centralnie to spomiędzy nóg szło mi do

nozdrzy. Ciężka sprawa. Prysznic brała po kilka razy na dzień. Tak miała.

Zdrowa jak koń była, badała się na co tylko można było.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jak może kobieta to znosić i tolerować sama. Nie czuje zapachu? Przecież One czują zapachy lepiej niż faceci. Gdyby mi coś tylko zaleciało nie tak z krocza od razu byłbym u lekarza. 

 

Normalnie z nią o tym pogadaj. Powiedz aby poszła do lekarza albo idź z nią. Wtedy jak wyjdzie recepty do łapy i patrzysz co wypisał, będziesz wiedzieć co jest grane i nie sprzeda Ci ściemy.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5, jak wiesz, mam zmysł kulinarny, mega wrażliwy na smaki i zapachy. Po przeczytaniu tego mentosowego wpisu miałem wymiot na poziomie tchawicy przez dwa dni i nawet przełknąć nic nie mogłem poza herbatą. 

 

Bardzo istotny aspekt poruszył @Stulejman Wspaniały. Jedynie rozszerzę obrzydliwość tego o (mam nadzieję że złapiecie konotację):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gotz napisał:

Prysznic brała po kilka razy na dzień.

I tu masz odpowiedź. Zmywała z siebie całą warstwę ochronną skóry to i łapała brzydkie zapachy. Wbrew pozorom cipka sobie dobrze daje radę, nie trzeba jej szorować 5x dziennie. Stawiam też na dietę. Zapach to wprost odzwierciedlenie tego co laska je.

 

@rarek2 Clotrimazolum to maść bez recepty na lekkie infekcje a nie takie akcje. Pani wie, że coś jest nie tak i zwyczajnie nie chce iść do lekarza po prawdziwe leki.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak @rarek2 ten krem jest na grzybka. ;) może ma „przyjaciela”. Tak koleżanki mojej ex nazywały zapalenie pipy po basenie. Cos jest na rzeczy jak się smaruje ten crem na 2% jakiegoś antybiotyku. Wypytaj! Ocb.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.