Skocz do zawartości

Arab i Polka, polecam


Rekomendowane odpowiedzi

Simon Mol stal sie legenda, naprawde ale Polki maja fatalna opinie a tu w UK kazdy mial jakos polke...Spotyka sie dwoch Anglikow , jeden do drugiego; Idziemy dzis na dziwki czy Polki, po czy drugi odpowiada na Polki! tansze sa :P A pozniej jak juz wspomniales Krzysiek sie poci by je ratowac, chcialas byc trendy I nowoczesna to teraz tam siedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy, to nie widziałbym w tym znaczącego problemu bo w 95% jest polka puszczajaca sie z arabem jest płcia brzydszą :D  zreszta wogole znaleźć HB 6-7 z kolorowymi jest dosyć trudno. najczeście jest to HB do 5 w doł. Problem moze byc w tym, ze to nie eksport naszych pasztetów zagranice, ale import Arabów tutaj. Cała sytuacje rzwiazałoby cos co zostało w Polsce zniesione, a stanowiło tame prawną przed sprowadzaniem kolorowych tutaj mianowicie przyznanie obywatelstwa polskiego dziecku, którego ojciec jest obywatelem polskim, a co za tym idzie socjale nie socjale na dziecko. Nie winmy arabów za to, ze ich cywilizacja sie rozprzestrzenia i podbija nowe tereny, ponieważ tak własnie jest w naturze, silniejsi wygrywaja, słabsi przegrywaja i na nic nie da psioczenie na to. A jeszcze lepsza opcja, podwójnym murem odgradzajaca nas od niechcianych przypadków byłby powrót do zasady, ze kobieta idzie za obywatelstwem męża.

Ale takie reformy mozna wprowadzic w społeczenstwie faktycznie patriarchalnym, a nie gdzie kult matki boskiej i rządzą kobiety, a juz nie da rady w zgniłej demokracji zarzadzanej przez "wiadomego pochodzenia" w mass-bredniach.

Swoja drogą jakie to kurwa musza byc pustaki, zeby dawac dupy za pierdolenie o gwiazdach i miłości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi sie podoba w islamie to fakt ze tam rola kobiet jest jednoznaczna I prosta, tak kiedys bylo I w naszej cywiizacji. Niestety do glosu doszli lewacy I wszystko spierniczyli, teraz kobieta chce byc lepsza, singielka z wyboru, feministki I tak dalej...My faceci na to pozwolilismy, juz dzis gdzies pisalem o Napoleonie. Cesarz powiadal ze tam gdzie kobiety decyduja o prawach moralnych, ekonomicznych I kultorowych wali sie caly system I spoleczenstwo a Rzym przez kogo upadl?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milcz.rwałem na romantyzmy lalki%-)ale poszedłem po rozum do głowy :D

 

Musiało to wyglądać zabawnie, tu pierdolisz o gwiazdach, i ręką sie dobierasz do mokrego bobra :D  ale chuj tam co wymacane i wyruchane to twoje.

 

Assasyn, mi sie pod względem prawa małzenstwa i rodzinnego  islam niezmiernie podoba, wiesz ilu dobrych chlopaków w PL nie powiesiłoby sie przez kurwy, gdyby tutaj były podobne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej conajmiej kilka duzych miast byloby z tych chlopakow...:) Pikaczu, poczytaj co mowil Napoleon na temat kobiet, ten gosciu to byl awanturnik mial pierdolca na punkcie wladzy byl nieamowicie ambitny to dlatego osiagnal taki sukces, niestety ambicja go przerosla bo za duzo chcial ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej conajmiej kilka duzych miast byloby z tych chlopakow... :) Pikaczu, poczytaj co mowil Napoleon na temat kobiet, ten gosciu to byl awanturnik mial pierdolca na punkcie wladzy byl nieamowicie ambitny to dlatego osiagnal taki sukces, niestety ambicja go przerosla bo za duzo chcial ;-)

 

"Na jedną dzięki której dobro czynimy, przypada sto takich, przez które popełniamy głupstwa."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz z romantyzmów lecą "Popatrz na te gwiazdy, One przy tobie to chuj" i tym podobne z neta :D

Religia islamu jest fajna miałem kumpla pakistańca, oczywiście religia ta niszczy wszystko co wrogie i inne.ale w kazdej religii sa pewne plusy i minusy.

Co do kolesi co sie wieszaja przez niunie to sie wieszają przez swoje zajebanie dechami a nie przez niunie( miałem przykłady z zycia wiec wiem o co  w tym kaman) cały pic polega na tym ze taki zawodnik ma wbite w łeb że tylko ta jedna jedyna + to ze sa nie rozwinięci emocjonalnie

Napoleon dla mnie to zdrajca i nie wiem dlaczego ludzie maja tak nasrane ze umieścili go w hymnie Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie z jednej strony mozesz miec racje, faceci wieszaja sie przez brak wiedzy a kobieta jest tu tylko impulsem :) Mam znajomych muzulmanow z Afganistanu I Pakistanu I to wporzadku kolesie, nie sa jacys rygorystyczni I napewno nie przestrzegaja zasad Islamu w taki sposob jak ich starsi koledzy z kregu Salafitow  bo wiem ze lubia sie zabawic :) Ale ogolnie spoko :) Napoleona podziwiam za upor, determinacje, ambicje I sile ;) Ale ogolnie dal dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Znajomi Afgani nie posuwali sie do koranu I nie nawracali mnie ale ogolnie spoko, tanczysz na parkiecie podchodza do Ciebie przybijaja ''piateczke'' I git :) Widac nie sa zamknieci:) Zapomniales napisac ze sa zasady I wiernosc zasadom, u nich jedno I drugi funkcjonuje super, napeewno sa jakies wyjatki tak jak wspomniani przezemnie Afganie ale nie wiem jak u nich w domu jest podejrzewam ze sa napewno bardziej wierni swoim zasadom niz ich rowiesnicy w UK czy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, tylko ze wiecie wszystko jest ok, jak oni ruchają białe dupy, ale spróbuj zaruchać pakistankę albo arabkę. czytałem o angolu, który w stambule rwał w klubie turczynki, niby taki swiecki naród itd. gówno prawda, wychodzi z klubu i 17 (sic!!) turasów na niego ze sprzętem. Także wygląda to tak z nimi, ze jak brać europejskie dziwki to ok, ale jak wy nasze to juz wyrywa sie dzikus z nich. wiedza dobrze ze gdyby puścili swoim dupom łańcuchy, to zaraz by z połowa kobiet spierdoliła do sahibów. sam sie spotkałem z tym w anglii gdy rwałem pakistankę, miała naprawde ładną buzie i co? I nic, nie rozmawiała rozmawiala, ale pakole tylko na nią zerkali, zapytałem czy problemem jest to kim jestem, a ona ze nie, ale powiedziala cos ze nie moze... no pewnie. wróci do swoich i ja zapierdola za ruchanie się z sahibem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Eseju, trzeba uwazac z Arabka...Ja nie preferuje takich ustawek I zarywania do pakistanek czy innych muzulmanek, boje sie poprostu o siebie I o nia...Zawsze myslalem jak to wyglada z kobietami z dalekiego wschodu, nigdy takiej nie przerabialem ba! nigdy nawet z taka nie rozmawialem..Nie wiem jaki One maja stosunek do bialych mezczyzn ale chetnie bym poznal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że ich stosunek do nas jest pozytywny, wszędzie na świecie biały Sahib (z arabskiem pan i władca- okreslenie Europejczyków w czasach kolonialnych :D ) wzbudza ciekawość i pożądanie. dodatkowo jest kojarzony z bogactwem, co akurat moze nie odpowiadać prawdzie, ale taki stereotyp funkcjonuje. tym bardziej, ze dla takich arabek jestesmy zakazanym owocem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni noszą w sobie coś czego tutaj nie ma: poczucie jedności, godność osobistą i narodową oraz zdrową dawkę dzikiej energii. Nie przepracowują się, dlatego dobrze wyglądają. Wiedzą, że kobiety to nie księżniczki tylko często tępe wehikuły, którym wystarczy popierdolić kilka farmazonów i nogi same się rozchylają. Rucha od razu - no bo po co ten cały teatrzyk. Bez żadnej krępacji będzie żył na jej koszt. Oczywiście jak trzeba to jej przypierdoli bo to TYLKO kobieta i bardzo chętnie wyrucha sobie jakąś na boku.

 

Dla kontry kolega X. Chłopak zapierdala w chuj bo ma zakodowane, że trzeba dobrze zarabiać żeby rodzine utrzymać. Ma znajomych z czego połowa sprzedałaby go za 50 zł. Zarabia dobrze bo informatyk ale cóż z tego jak panny nie ma. Wyobraża sobie na temat kobiet bóg wie co. Spotyka jakieś kobiety próbuje im słodzić, ale chuja idzie. A on tak by chciał bo to AŻ kobieta! Oddałby jej wszystko! Pracowałby dla niej! A ona nie chce. I Biedny X popada w depresję - zaniedbuje się coraz bardziej i idzie mu coraz gorzej.

 

Tak to wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leviatan pamietam kiedys poleciles mi abym traktowal stosunki z kobietAMI ZABAWOWO i nie traktowal je jak ksiezniczki, przekonanie zmienione i efekty o wiele lepsze :) niestety nie kazdy chce sie uczyc z calym moim szacunkiem do zoltodziobow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.