Skocz do zawartości

Jak stracić kobietę w 10 dni - poradnik fejsbukowy


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

dziś znalazłem to oto dzieło i ręce mi opadły. Dla mnie to poradnik jak stracić kobietę w 10 dni. Miłej lektury.

 

Kobiety mają już dość niezdecydowanych mężczyzn. Są nimi zmęczone. Tak naprawdę większość z nich nie ma wielkich wymagań. Chciałyby mieć faceta, który dokładnie wie czego chce od życia, który wie jak o nie zadbać i po prostu to robi. Bez pytań, użalania się nad sobą i wszystkich zbędnych „ale”. O to im właśnie chodzi – o zdecydowanego mężczyznę.

Żadna z nich nie chce sobie pozwolić kolejny raz na moment „jesteś fajna, ale…”. Zrozum – fajne to mogą być kalesony gdy Ci dupa zimą marznie albo kolejna para skarpet w gwiazdkowym prezencie od babci. Ona chce być wyjątkowa. Chce czuć, że jest w Twoim życiu najważniejsza. Chce wiedzieć, że tak naprawdę ONA się liczy – nie Twoi koledzy, praca, mamusia, samochodzik, gra w bierki i cholera wie co jeszcze.

 

Jeśli do tej pory bardzo rzadko zabierałeś ją na kolację to zabierz ją do restauracji. Tylko błagam Cię – nie idź do niej czasem się zapytać czy może byście gdzieś poszli. Weź ten pieprzony telefon, zadzwoń i zarezerwuj stolik dla dwóch osób. Uszykuj jej najlepszą sukienkę, przygotuj kąpiel i powiedz, że za dwie godziny ma być gotowa. A jeśli nie ma zajebistej sukienki to po prostu jedź do sklepu, kup jej zajebistą sukienkę i powiedz, że chcesz dzisiaj zobaczyć jak niesamowicie w niej wygląda.

 

Gdy całe wieki nie zabrałeś jej na zakupy, bo spłacacie kredyt, oszczędzacie na auto czy cokolwiek innego to zaufaj mi i zrób to teraz. Wyobraź sobie, że spodobała jej się torebka – jednak ona ze smutkiem w oczach mówi Ci, że jej nie chce, bo wie że jest za droga. I choćby ta torebka kosztowała nawet trzy czwarte Twojej wypłaty to weź ją po prostu w ręce, zanieś pani kasjerce i powiedz, że poprosisz tę torebkę bo chcesz zobaczyć uśmiech najpiękniejszej kobiety na świecie. I tu wcale nie chodzi o to, że ważne są dla niej pieniądze. Nie. Tu chodzi o pokazanie jej, że one dla Ciebie są gówno warte i tak naprawdę jedynie jej uśmiech jest dla Ciebie bezcenny.

 

Jeżeli do tej pory raczej nie chciało Ci się nic robić w domu – w końcu wracasz po pracy zmęczony i chcesz odpocząć to zmotywuj się i rusz dupę. Pomóż jej sprzątnąć, lub nawet lepiej… skocz do piekarni, kup ulubiony kawałek ciasta, zrób kawę i zaprowadź ją do pokoju by poszła obejrzeć swój ulubiony serial. Wytłumacz, że na to zasługuje i dzisiaj Ty wszystkim się zajmiesz. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele taki gest może dla niej znaczyć.

 

Skoro nie kupujesz jej nigdy kwiatów to zamów ogromny bukiet i popatrz jej w oczy tak by wiedziała jak wiele dla Ciebie znaczy. Przeproś za to, że nie zawsze jesteś idealny i obiecaj, że od dzisiaj postarasz się być dla niej lepszy. Ona musi wiedzieć, że ją kochasz i cholernie mocno Ci zależy.

 

W weekend wstań rano szybciej niż zwykle, skocz do piekarni po świeże pieczywo, zrób jajecznicę, kawę i tosty. Zabierz śniadanie ze sobą do łóżka, popatrz na jej uśmiech, a zrozumiesz że było warto. Popołudniu możecie razem ugotować obiad i cieszyć się każdą wspólną chwilą. Wspólnym spacerem, przejażdżką rowerową, wyjściem do kina czy grą w tenisa. Ciesz się tymi momentami, napawaj, upajaj jej duszą i pięknem… pamiętaj – nie każdy ma tyle szczęścia i pomyśl jak Ty byś się poczuł gdybyś ją stracił?

 

Zrób więc wszystko żeby była pewna jak bardzo ją kochasz i pamiętaj – kobiety nie potrzebują małego chłopca. Potrzebują partnera. Zdecydowanego mężczyzny. Faceta doskonale wiedzącego czego od życia pragnie. Człowieka który dzięki temu, że jest prawdziwym mężczyzną pozwala im zostać wrażliwymi, delikatnymi i szczęśliwymi kobietami…

- Rafał Wicijowski

 

Źródło: fanpage "Słowem w sedno"


Dla mnie nazwisko autora to przykrywka lub pseudonim artystyczny. Brzmi jak wypociny mądrej pani psycholożki, w szpileczkach, popijającej kawkę w takiej małej filiżaneczce trzymanej dwoma palcami. 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Beno said:

Zrób więc wszystko żeby była pewna jak bardzo ją kochasz

To zdanie mnie odepchnęło. ZRÓB WSZYSTKO, rozumiesz WSZYSTKO! ,żeby ona była PEWNA (brakuje tylko dopiski i NIGDY jej nie opuścisz. 

 

W skrócie wydawaj wszystkie pieniądzę na nią, zapomnij o sobie , postaw ją na piedestale ,a szybko się wysrasz z kasy dzięki czemu ona pójdzie do innego. Ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to pisała kobieta. Choć nie znaczy to, że nie ma tam treści.

 

Przetłumaczę to na męski - chcesz żeby układało ci się z kobietą (kobietami) to przestań być miękką p.zdą która co dzień użala się nad sobą, miej cel w życiu, rozwijaj się i do tego celu dąż. Nie, granie w gry komputerowe to nie cel w życiu.

 

To tyle.

 

Edytowane przez rewter2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnej relacji według mnie powinno się od czasu do czasu robić drobne prezenty (to powinno działać w obie strony, a nie co tydzień gwiazdka i nowa torebka, czy buciki), czy gdzieś wyjść, ale czcić kobietę jak boginię Nilu, to już chyba gruba przesada... Zapomnieć o całym świecie, a zwłaszcza o rodzicach, bo on chce czuć się wyjątkowa :lol:. Później i tak rzuci biednego chłopa, bo się zmienił i nie jest już taki jak wcześniej. Nie akceptujesz mnie takim jakim jestem to trudno jest milion innych (No, ale też bez przesady trzeba dbać o siebie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SennaRot napisał:

Jak stracić kobietę w ciągu 3 sekund?

 

- Kochanie jestem bankrutem, straciłem wszystko i zostały mi długi do tego jestem chory.

 

 

No jak ja zbankrutowałem, to owszem długi były, stracić wszystkiego nie straciłem, chory nie byłem, ale po tygodniu szlaufiła się z innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Camilovesky napisał:

No jak ja zbankrutowałem, to owszem długi były, stracić wszystkiego nie straciłem, chory nie byłem, ale po tygodniu szlaufiła się z innym...

 

Lekcję życia Bracie masz odrobioną. Znam ten ból. Znałem, dzisiaj jestem dużo, dużo silniejszy. Z perspektywy czasu ocenisz, że to też miało swoje dobre strony, jak wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że wjebałem się w długi i te bankructwo to żyłbym dalej jak banan, nie robił oszczędności, a cała pensje potrafiłem przechulać nie wiedząc nawet na co... Nie były to imprezy dziwki koks wódy, bo jestem aspołeczny, po prostu spierdalało między palcami, no i myślałem, że jak siedzę w rodzinnej firmie, to chuja muszę robić więc jestem wdzięczny Bogu/losowi jak to komu pasuje, że takie coś mi się przytrafiło. 

Bo jeżeli mam przejąć pełnię władzy za 3-6lat, to już wiadomo jak i czego unikać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicijowski znowu... Ta pantoflarska popierdółka mówiąca w imieniu wszystkich mężczyzn. Był u nas na forum, ale zabawił chyba z 15min i poszedł na emeryturę a temat zamknięto. Wg mnie to był strzał w kolano bo można było z nim merytorycznie podyskutować, no ale wszyscy są dorośli a forum nie jest moje :) A co do tekstu no cóż - wydaje mi się, że dużo tekstów pisze jego dziewczyna. Zresztą wszystko na jedną modłę, laski lajkują, piszczą, odsłony się zgadzają więc idzie dale w zaparte. Zaraz się sfajdam po tym tekście... To co gościu pisze w tym tekście ja jestem skłonny zrobić raz na czas bo jak wiadomo - ludzie bardzo się przyzwyczajają do pewnych rzeczy a i kobietę lubię rozpieszczać co jakiś czas. Ale częstotliwość z jaką płodzi te mądrości jest wręcz niebezpieczna. I język wskazuje wybitnie na kobiecą rękę, która napisała ten tekst. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Beno napisał:

 ,,Wyobraź sobie, że spodobała jej się torebka – jednak ona ze smutkiem w oczach mówi Ci, że jej nie chce, bo wie że jest za droga. I choćby ta torebka kosztowała nawet trzy czwarte Twojej wypłaty to weź ją po prostu w ręce, zanieś pani kasjerce i powiedz, że poprosisz tę torebkę bo chcesz zobaczyć uśmiech najpiękniejszej kobiety  na świecie "

Brawo k@#$! Brawo! Ten kto daje takie porady powinien chyba przejść bardzo poważne leczenie.

Później wypowiedziana umowa kredytu, koszty sądowe, koszty postępowania egzekucyjnego co za tym idzie? Zwiększenie podstawy naliczania odsetek....a dalszy rozwój sytuacji i wielkiej miłości to dla wszystkich jest pewnie znany. :)

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w 10 dni zamienić się w ciepłą kluchę.

 

 

Godzinę temu, Beno napisał:

Żadna z nich nie chce sobie pozwolić kolejny raz na moment „jesteś fajna, ale…”.

 

A to dobre, ciekawe jak często panie słyszą taki tekst?

Myślę, że jakiś milion razy częściej pada z ich ślicznych, uszminkowanych usteczek: "Misiu, jesteś dla mnie taki dobry, ale..."

A dzięki takim wypocinom padnie jeszcze częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebka za 3/4 wypłaty ? Chyba kogoś zdrowo pojebało.

Odwiedziny w piekarni i przygotowanie posiłku zmęczonej oglądaniem seriali kobiecie ? Jasne bo wracając do domu po całym dniu pracy myśli się tylko o tym co Jej ugotować.

... A na drugi dzień foch bo wczoraj zrobiłeś a dzisiaj już nie.

Co to za brednie? Co to za, kurwa telenowela ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 Właśnie w taki sposób kobiety tworzą białych rycerzy i swoich niewolników. 

W dniu 30.10.2017 o 21:34, rewter2 napisał:

chcesz żeby układało ci się z kobietą (kobietami) to przestań być miękką p.zdą która co dzień użala się nad sobą, miej cel w życiu, rozwijaj się i do tego celu dąż. Nie, granie w gry komputerowe to nie cel w życiu.

Tekst tego kolesia jest o tym jak usługiwać kobiecie, a nie o jakimś rozwoju. Czytaj ze zrozumieniem kolego XD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porady są ok. Kobieta chętnie wybierze takiego faceta co jej kupi torebkę za 3/4 swojej wypłaty. Problem w tym że oboje nie wiedzą tego, że ona w przeciągu roku zje, strawi i wysra tego gościa a on później trafi na to forum - jak będzie miał szczęście. 

 

Kobiety nie wiedzą co jest im potrzebne, sam nie wiedziałem dopóki tu nie trafiłem. To co do niedawna wydawało mi się bez sensu ma jednak sens.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Moja ex dostała kiedyś komplet (spódnica i marynarka) od jednej z najsłynniejszych francuskich projektantek. Zaczęła się krzywić, że to pewnie podróbka itd. Tak była wytresowana do bycia niezadowoloną i nieszczęśliwą, że nic jej nie mogło wybić z tego trybu. Jak to jest, że my mamy całymi latami pracować nad sobą, śledzić swoje słabe i mocne strony, odkrywać mechanizmy własnej psychiki, zgłębiać wiedzę - a i tak czasem jest lepiej a czasem gorzej.

A im co, torebka za pół pensji wystarczy by uszczęśliwić? Kto w to uwierzy? To jest jakiś nonsens.

 

Nauczy się jedynie tego, że nadąsana mina i foch powodują wyrzut atancji i podarunków. Czy będą szanować takigo gościa ? Wątpię.

 

To co zwróciło moją uwagę, to że z tego tekstu przebija sie znów taki obraz kobiety jako nieszczęśliwej królewny, którą ten królewicz musi jakoś obudzić podarunkami do bycia książną. A przecież to często zwykłe karyny gdzie pod chwilową maską młodości i urody bulgocze patologia, wulgarność i prostactwo. Nie wychowane na Sheakspearze ale na tandentych serialach, złej muzyce i fatalnych wzorcach podlanych do tego feministyczną propagandą chłoniętą z najpodlejszych źródeł - brukowych pisemek i wypowiedzi "autorytetów" moralnych w internecie. Przeklinające, palące i mało kobiece. Prawdziwa książniczka wymagała całych lat treningu. Był to taniec, języki, literatura, etykieta, sztuka konwersacji. To była księżniczka, dobrze wytresowana, potrafiąca rozmawiać na różne tematy i poruszać się w towarzystwie. A nie najebana karyna odurzona telewizją która "też by tak chciała więc daj mnie tu moje podarki albo będziesz zwykła cipą a nie mężczyzną". 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znów Oczami "Mężczyzny" w natarciu. Że też mu się nie znudzi... Styl pisania rozpoznawalny z kilometra, już w 2-3 zdaniu wiedziałem, że to musi być on. Ulubieniec tłumów, @HORACIOU5 w szczególności :)

Jakieś 95% lajkujących to kobiety, widać wybrał sobie odpowiedni target. Z mężczyznami jak widać zbyt wiele wspólnego to on nie ma.

 

Pieniądze można lepiej spożytkować niż na kawałek skóry za 500+, straszna hipokryzja tutaj wyszła, jak zwykle zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.