Skocz do zawartości

Sny o starym przyjacielu ze szkoły.


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kiedyś w czasach szkolnych podstawówka-gimnazjum przyjaźniłem się z kolegą, mieszkaliśmy obok siebie dosłownie malutki płotek dzielił nasze domy. Spędzałem z nim większość mojego dzieciństwa w szkole jak i poza nią. Gdy czas gimnazjum dobiegł końca każdy z nas poszedł w swoją stronę, on do Liceum a ja do Technikum w zupełnie różnych i oddalonych od siebie sporo km miejscowościach. Kontakt się nam urwał i do tego czasu nie widzieliśmy się w rl. Jakiś miesiąc temu założyłem fb i on mnie dodał do znajomych. I teraz bardzo ciekawa część tego tematu. Co 3-4 sen on mi się śni od tego momentu, w którym się ostatni raz widzieliśmy się w gimnazjum. Jest to dla mnie bardzo ciekawe, jak głęboko on musi siedzieć w mojej podświadomości. Jestem tym zdumiony bo po tych snach zawsze czuję się tak jakby pozytywnie nastawiony i zszokowany jak działa moja podświadomość, że są różne wspomnienia i wzorce, które bardzo głęboko we mnie siedzą. I ciekawi mnie jedna myśl - czy ja mu się równie intensywnie tak śnię. Jak myślicie? Macie podobnie? Jako, iż jestem bardzo emocjonalną osobą, szybko się przywiązuję. Może ten okres był dla mnie naprawdę jednym z najbardziej emocjonujących w moim życiu? Pozdrawiam Was.

Edytowane przez Niepowtarzalny
Zmieniłem tytuł z "Podświadomość" na obecny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.