Skocz do zawartości

Homoaktor


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurwia mnie to jak nie wiem co.

Spacey powiedział, że jest gejem.

 

Po pierwsze chuj z tym... Po cholere komunikuje światu tak intymną wiadomość? Nawet nie oto chodzi, że mam wstręt do gejów, bo mam. Ale co mnie to interesuje?

Nigdy go nie lubiłem, ale też nie nienawidziłem. Był i jest dla mnie dosyć zwykły, przeźroczysty. Bardzo lubię z nim tylko jeden film: American beauty.

 

Facet nie mógł normalnie żyć tak jak do tej pory?

 

Po drugie szmaciarskie media. Gdzie nie wejdę, facebook, polsat, onet czy inne takie, wszędzie gej aktor... O wystrzeleniu jakiejś rakiety tyle nie gadają...

 

#2 wkurwia mnie, że muszę co chwilę kogoś podwozić, brata, mamę ... nie dadzą spokoju, uczę się ciągle i nagle podwiózłbyś mnie? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevinowi zaczął jarać się grunt, musiał wystosować jakieś oświadczenie na temat rzekomego molestowania, jakiego się dopuścić. Postanowił podpiąć do tego ,,coming out", by złagodzić wymowę całej sprawy. Poprzez ujawnienie nie tylko zyskał poparcie środowisk LGBT, ale i ruszył podświadomość ludzi: no tak, biedny, musiał się ukrywać tyle lat, pewnie nie molestował, tylko poszukiwał miłości w drugim mężczyźnie... Moim zdaniem, przy całym szacunku, nieeleganckie zachowanie, mógł to wziąć bardziej na klatę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio molestowanie zrobiło się bardzo modne. Dziwi mnie to, dlaczego po takich oskarżeniach nie sypią się procesy o pomówienia i ciężkie odszkodowanie za psucie wizerunku. Po tylu latach prędzej koleś by się zesrał niż udowodnił molestowanie to raz - dwa, że poszłyby odszkodowania to zaraz by się skończyły sprawy o molestowanie 30 czy tam 50lat temu. Jak mnie to wkurwia, to masakra. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Carl93m napisał:

Ale co mnie to interesuje?

No bo on jest gejem. Rozumiesz? GEJEM. G-E-J-E-M. Gaay po angielsku.

JrnpZSc.gif

A tak na poważnie, to też mnie jakoś mało obchodzi czy ktoś w sypialni sypia z innym facetem, psem czy szczurem Marianem. Dopóki nie szkodzi tym innym i nie obnosi się - nie mam problemu. Problem się robi jak taki ktoś sam się za gorszego uważa i później tym epatuje, mimo, że tolerancja na zachodzie na tego typu rzeczy jest wysoka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję, że odkąd opaliła reakcja łańcuchowa rzekomych gwałtów, molestowań aktorek (część z nich może być prawdą, ale część na pewno jest czystą grą w celu wyciągnięcia kasy w majestacie prawa). Niektórzy na wszelki wypadek robią akcje wyprzedzającą twierdząc, że są gejami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zła mencizna, bzydka, fuj". 

Dla mnie ten cały performens z molestowaniem, jest tylko potwierdzeniem jak bardzo głupie i cyniczne są te kobiety. Nie są dla mnie żadnymi ofiarami, tylko uczestniczkami gry w benefity, na zakręcie, gdy zaczęły przegrywać.

 

Niedługo żeby uniknąć pozwów, będąc facetem, trzeba będzie się tłumaczyć, że nie jest się ani homo- ani heteroseksualnym, tylko autoseksualnym i brzydzą nas cudza ślina, pot i wydzieliny a przed sądem umieć wykonać auto-fellatio. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przemyślenie mnie naszło. Niedawno zmarł Hugh Hefner szef playboya - chłop się wstrzelił czasowo na ten świat idealnie. Założył dobry biznes, w dobrym momencie i  zmarł chwilę przed nawałnicą rzekomych pozwów na znane osoby.  

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.