Skocz do zawartości

Rozwod z Borderka


NowyStart

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Bracia samcy

 

Szukam porady wyjasnienia poniewaz szczerze zglupialem

 

Moja Historia jest opisana na forum w skrocie zona (niestety ciagle rozwod w toku) to Borderka alkoholiczka

Ciagle mieszka w naszym wspolnym domu za ktory nie placi

Poblokowalem ja na telefonie I komunikatorach I jedyna mozliwosc kontaktu to meil (ciagle mam nadzieje ze zgodzi sie na sprzedaz domu)

 

I oto jak dziala w zaleznosci od nastroju I zapewne ile wypila

  • Pisze mi meile gdzie sa mega bluzgi I jaki to nie jestem be I ze to ja rozwalilem wszystko

  • Kolejna porcja jestem przyjacielem I  niech doradze co ma robic czy ma sie spotkac z nowym facetem (podsyla fotke) I nie wie sama co zrobic – ogolnie jest zajebiscie atrakcyjna (jej slowa) I takie ma branie na badoo

  • Caly czas meile na litosc jaka to nie jest chora I umierajaca

 

Czy ktos spotkal sie kiedys z takim czyms o co tutaj kaman?

 

Rozumiem ze to jest psychol czy ktos ma jakis pomysl czy jest szansa jakos rozegrac taka osobe – zrobic cos aby zgodzila sie na sprzedaz domu I podzial kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetnij się od niej całkowicie. Ona już nie istnieje, kontaktuj się przez prawnika.

Nie miej żadnej nadziei, nie dogadasz się z nią.

 

Polecam również lekture

www.koniectoksycznych.blogspot.com 

Pewnie coś znajdziesz dla siebie. 

 

Niech sobie będzie atrakcyjna i niech ją wali stado murzynów. Podsyłanie fotek jej adoratorów to gnojenie Ciebie. "Wiem, że jesteś ze mną jeszcze związany emocjonalnie, niech Cie poboli - dziś ten będzie mnie rżnął" 

 

Nie koresponduj z nią absolutnie, pod żadnym pozorem. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam wiesz czy jest atrakcyjna (fizycznie) czy nie. Na tych wszystkich portalach zwykła przeciętniara (a często pasztet) ma taką atencję, że ego rośnie do rozmiarów śmieciarki. Jednak nic to się ma to rzeczywistości. Ale połechtane ego powoduje natychmiastowe oderwanie się od rzeczywistości i jej oceny.

 

To i reszta to schemat. Przerabiane na Forum, polecam książki Marka.

Edytowane przez SennaRot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie spaghetti wyplułem, jak przeczytałem Twój post, bo moja ex (którą podejrzewam o borderline) robiła dokładnie to samo po rozstaniu. Aż ciężko uwierzyć jakie laski/borderki są schematyczne :o

 

Na szczęście ślubu nie było, bo od dawna przeczuwałem, że hajtanie się jest niebezpieczne B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Master napisał:

Prawie spaghetti wyplułem, jak przeczytałem Twój post, bo moja ex (którą podejrzewam o borderline) robiła dokładnie to samo po rozstaniu. Aż ciężko uwierzyć jakie laski/borderki są schematyczne :o

 

Na szczęście ślubu nie było, bo od dawna przeczuwałem, że hajtanie się jest niebezpieczne B)

Potwierdzam, miałem to samo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎31‎/‎10‎/‎2017 at 1:30 PM, Rapke said:

www.koniectoksycznych.blogspot.com

 

Dziekuje bardzo za informacje bardzo przydatna plus odnosniki do anglojezycznych stron - wiedza porazajaca

 

Na przyszlosc wszyscy bracia podejrzewajacy swoja kobiete o Borderline Personality Disorder przeczytajcie strone I jezeli jezyk angielski nie jest problem strony do ktorych odnosi sie Blog (autorka Shari Schreiber)

On ‎31‎/‎10‎/‎2017 at 1:58 PM, chudybyk said:

Następnym razem jak podeśle ci fotkę innego chopa, to powiedz że zaraz skonsultujesz to z koleżanką z którą jesteś na kawie...15 minut przerwy i odpowiedź...eee Jowita powiedziała że średni. Jak to zrobisz z odpowiednim dystansem to styki zjarane

Chudybyk powiem tak Trafiona Zatopiona - dzieki za rade

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.