Skocz do zawartości

"Mam faceta"


Rekomendowane odpowiedzi

Przeanalizowane juz dawno, kazdy z nas używa zwrotów "nlpowskich" ci co nie wiedza o istnieniu nlp to robia to nie świadomie nie mając o tym zielonego pojęcia.

Więc rozumiem tych którzy nasmiewaja sie z tego bo jest to naturalna rzecz czylko ze nlp to bardziej porządkuje i opisuje proces jaki zachodzi itd

Tak samo jak zaczałem sie interesować tematyka pua itd.otwieram bukwe i czytam to co robiłem kropka w kropke a wczesniej nie miałem zielonego pojecia ze takie istnieje

 

Tylko widzisz - mowiac o ludziach smiejacych sie z NLP nie mialem na mysli Ziutka spod budki z piwem a kilku powaznych naukowcow zajmujacych sie psychologia... :-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu "co robić jak laska mówi, że ma faceta". Nie odpuszczam od razy jeśli widze, że laska niewerbalnie wskazuje jakieś zainteresowanie. Na ogół jak przełamie tą bariere, i po hasle mam faceta nadal napieram, nagle sie okazuje, że jednak znajduje dla mnie chwile żeby sie umówić. I zdarzało się bardzo często, że hasło "mam faceta" padało wręcz automatycznie, bo laska była w ogole zaskoczona tym, że do niej zagadałem. Dopiero jak pogadaliśmy chwile, oswoiła sie, nabrała jakiegoś przekonania, że można spróbować to szło jak po maśle. Jeśli moje osądy były mylne, i mimo argumentow z laska nadal nie idzie mi po myśli to grzecznie się z nia żegnam. 

 

Dlatego moja skromna rada, jeśli widzisz potencjał to nie odpuszczaj tylko podejmij rozmowę, wybadaj, bo nawet to ze ma chlopaka nie oznacza, że jest jej dobrze. Może go ma ze strachu, że bedzie znowu sama i trafi na gorszego...tego nie wiesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odwieczny dylemat - jak jest z nim i już szuka sobie następnego, to nigdy nie będę miał pewności że jak jest ze mną, to nie robi tego samego. Nieskończona pętla niepewności. Chyba że się ma samoocene over9000, ale to chyba nie jest zbyt powszechne, bo by nie było tego forum :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odwieczny dylemat - jak jest z nim i już szuka sobie następnego, to nigdy nie będę miał pewności że jak jest ze mną, to nie robi tego samego. Nieskończona pętla niepewności. Chyba że się ma samoocene over9000, ale to chyba nie jest zbyt powszechne, bo by nie było tego forum :P

 

Celne spostrzeżenie. Może takie z automatu nie traktować poważnie. W razie pretensji można jej przypomnieć, że jak by co to ona ma chłopaka ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odwieczny dylemat - jak jest z nim i już szuka sobie następnego, to nigdy nie będę miał pewności że jak jest ze mną, to nie robi tego samego. Nieskończona pętla niepewności. Chyba że się ma samoocene over9000, ale to chyba nie jest zbyt powszechne, bo by nie było tego forum :P

To nie jest problem - wystarczy wyleczyc sie z 'oneitis'. Kobiety przychodza i odchodza i nic nie jest w stanie tego zatrzymac. Jesli uwazasz ze w obecnej dobie znajdziesz sobie NAWALTa i spedzisz z nią zycie do smierci to powinienes odwiedzic psychiatre...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuku na bani nie mam że to tylko ta jedna jedyna i właśnie ta a nie inna.nie mam już 16 lat, No ale chyba sa jakies babki które maja poprawne oprogramowanie w głowie?nawet w śród czarnuchów trafia sie inteligentna jedynostka








ktos jest w stanie podac mi imie i nazwisko jakiegoś afrykańskiego wynalazcy?czy coś? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja wiem , dzisiejsze kobiety to juz nie to samo co kobiety z przed 40 lat, dzisiejsze młode siksy maja tylko w głowie co tu ubrac i wcisnac kit mamie czy chłopakowi zeby mieć czas do rana.o uzywkach juz nie wspomne%-)

Ale z tego co zauważam (dobra chuj ze niektóre zachowuja sie jak szmaty i nie lubia innych kolezanek które uwazaja za szmaty) jest moda i oczywiscie robi sie antymoda.ktos jest za czyms to nastepny przeciwko temu. Może za jakis czas kobitki wejdą w mode bycia w poukładanym zwiazku. To juz niech jakiś socjolog ogarnie i sie wypowie ja tu tylko z parapsychopatologi jestem dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika kobiety ogolnie sie zwalczaja, psiapsiolki I kolezanki a wystarczy ze jedna kupi drozsze buty I jest walka ;) Oczywiscie kobiety Ci o tym nie powiedza, udawanie pozadnej tez ma swoje plusy dla slodko pierdzacego misia ktory ujebany jest homontem kredytowym na 40 lat ale coz takie czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm stadny u kobiet, aby się rozprzestrzeniał i funkcjonował musi mieć poparcie w sygnałach niewerbalnych.

Hierarchia społeczna istnieje po to, aby ułatwić kobietom rozpoznanie najlepszego osobnika wśród mężczyzn.

Jeżeli za (np. 10 lat) mężczyzn tzw MGTOW będzie więcej, będzie się o nich mówić, będą stanowili (słowo klucz) - GRUPĘ (posiadającą pewne zasady, granice itp), to kobiety się do tej hierarchii, do tych zasad, granic dostosują automatycznie, obrazowo - jak woda wypełniająca szklankę.

To, co my postrzegamy jako 'branie', albo jako zaproszenie do łóżka ze strony kobiety, to nic innego jak szukanie najlepszych dostępnych strategii przetrwania przez kobietę. One wtedy sprawdzają, jakie postępowanie jest skuteczne w 'urabianiu' samca, co w makro-skali przekłada się jako mechanizm społeczny, dlatego, że takie zachowania kobiety przekazują sobie nawzajem na poziomie podświadomym, lub świadomym, ale niekoniecznie przez słowo mówione, czy pisane. Tak, czy inaczej, ten przekaz jest zawsze zawoalowany, tak, aby pozostał nieczytelny dla mężczyzn, co jest łatwe, bo nie jesteśmy tacy dobrzy w wyczuwaniu niuansów.

 

Niewykluczone, że i na MGTOW znajdzie się jakiś haczyk za jakiś czas. Trzeba być czujnym cały czas.

ED - ort.

ED 2: Kobiety tak magnetycznie lecą na MGTOW, nie po to aby się z nimi jak najwięcej pieprzyć (sex nie jest celem) ale po to aby jak najszybciej rozpracować ich system działania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika kobiety ogolnie sie zwalczaja, psiapsiolki I kolezanki a wystarczy ze jedna kupi drozsze buty I jest walka ;) Oczywiscie kobiety Ci o tym nie powiedza, udawanie pozadnej tez ma swoje plusy dla slodko pierdzacego misia ktory ujebany jest homontem kredytowym na 40 lat ale coz takie czasy :)

Wiem o tym doskonale ze królowa jest tylko jedna :D

Swięte słowo Eugenika, tylko ze w wykonaniu ludzi nie idzie poprawnym torem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło pytanie Assasina, ale nie bardzo mu ktoś odpowiedział, więc ja postaram się napisać co ja bym zrobił. A więc nie pytaj czy ma ochote bo spalisz sytuacje. Umów się z nią. Wynajmij bed and brekfast 25-30 funtów. Pójdź na 2 piwka do jakiegoś baru, potem powiedz, że idziecie do Ciebie. Kup jeszcze jakiś alkohol, ale tak żeby być wydajnym. Oczywiście pocałuj. I teraz co najważniejsze musisz być wytrwały, całuj w szyjkę nie spiesz się, masuj po nieinwazyjnych częściach ciała, żeby się rozochociła, zdejmij bluzeczke, masuj pośladki, całuj ramiona brzuch, piersi, masuj piersi, zdejmij staniczek, caluj, masuj, całuj uda, nogi, szyje, uszko, zdejmij majteczki i jedziesz, tylko się nie rozpędź za szybko od momentu całowania szyjki, bo będzie po ptokach. Jak zrobisz to umiejętnie i zbyt szybko nie będziesz do niej się dobierał, to będzie jej przyjemnie tak, że sama nie będzie wiedziała kiedy spadły majteczki ;)

Aha, jak nie będzie chciała iść, będziesz miał jasną sytiację. Możesz wtedy jeszcze spróbować na romantyka, tylko, że to grozi ryciem bani i dużymi kosztami psychicznymi, bo jak laska była.z jakimś alpha, który miał swoke.zdanie to na zasadzie kontrastu pojawisz się jak książe z bajki wybawiający królewne i też dobierzesz się do niej, ale ten idealny bohater wyidealizowany w jej głowie, szybko zostanie porównany z Tobą w rzeczywistości i wróci jej chętka na kozaka... Wiem z autopsji, zajebisty seks, ale kolosalnie rozjechana psycha na długi czas ;) także widzisz, do wyboru do koloru :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.