Skocz do zawartości

Stara dobra przyjaciółka


wapas

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku znajomości to była ewidentna friendzone bo spotykałem się z nią kilka razy w miesiącu. Robiłem też jako kierowca i lokaj. S. chętnie wrociłaby do takiego układu. W zamian pewnie dostałbym nawet jakaś obietnicę na coś więcej jeżeli bardziej się postaram. Na tym właśnie polega obłuda friendzone, że panienka daje sprzeczne sygnały aby podtrzymać zainteresowanie w celu poprawienia sobie samooceny mimo, że nie widzi w facecie swojego partnera. Myślę, że sprowadziłem tę znajomość do właściwych wymiarów, jeżeli uważa mnie za wystarczająco interesującego żeby sobie ze mną porozmawiać od czasu do czasu to proszę bardzo ale nic więcej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pewnie jest lesbą

2. nic o niej nie wiesz

3. nie robi na niej wrażenie bo zna cie na tyle ze czyta z łatwością jak te bajeczki z poczytaj mi mamo

4. w jej oczach tego typu gadanie to tylko trze przechwałki malutkiego faceta które ona najzupełniej ma w dupie

5. może testuje może nie a może się po prostu nudzi się i trzyma tą znajomość na wypadek totalnej wojny uszczerbku na zdrowiu czy utraty urody wówczas mis na pewno przyjmie i przytuli

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem Twoja historię i ja bym szczerze dał spokój z nią. Jeżeli zależy Ci na koleżenstwie to ok , ale jak na czymś więcej daj sobie spokój. 6 lat latania i czekania pytam na co na cud? Szanuj się chłopie. 

 

Jak ona jest dobra zawodniczką to wyczuje odrazu, że chcesz czegoś więcej. Mi uderza po oczach te 6 lat... I przez takich jak Ty te 6/10 ( sam przyznałeś, że uroda już nie ta ) chodzą po ulicy jak księżniczki. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.