Skocz do zawartości

Biżuteria


Karakalla

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, Kniaź z Bajki napisał:

Poważnie chciałbyś coś takiego nosić ? Zastanów się co byś pomyślał o człowieku ubranym w taki łańcuch. Moim zdaniem strojenie się w taką "biżuterię" to domena cyganów.

Zamiast tego proponuję zegarek dobrej marki.

 

Pomyślałbym że nie ma co robić z hajsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz gust i w jakim wieku jesteś. Ja osobiście proponuję Ci zakup sygnetu Braci Samców. Jeśli już zakładasz taki temat to na pewno chcesz pokazać innym, iż jesteś osobą majętną. Z sygnetem będziesz wzbudzał większe zainteresowanie a zwłaszcza płci przeciwnej. Uważam takie łańcuchy, przepraszam - za wiochę. Jeśli chcesz być elegancki wiadomo dobry ciuch, fryzjer, męski zegarek no i sygnet. Poza tym wspierasz Radio Samiec. Same korzyści. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry złoty lub pozłacany kajdan noszony w odpowiedni sposób a nie jak jakaś cygańska małpa, potrafi wywołać ciekawość i zainteresowanie płci przeciwnej zwłaszcza jak nosimy go np. pod ubraniami. Wiadomo wszystko noszone w zły sposób wygląda brzydko, ale tak jak wcześniej wspomniałem kajdan jako skromny dodatek a nie jakiś "wyznacznik prestiżu" całkiem w porządku potrafi wyglądać. Co do modelu, który pokazałeś według mnie będzie brzydko wyglądał, najlepiej wyglądają łańcuchy z ciaśniejszym splotem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Każdy nosi to co chce, ale obecnie takie łańcuchy raczej odrzucają ogarnięte i fajne panie, radzę zainwestować raczej w dobrze dobrane ubrania i buty, a męska biżuteria kończy się na zegarku i spinkach do mankietu moim zdaniem.

Edytowane przez Gardevili
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2017 o 14:04, Gardevili napisał:

takie łańcuchy raczej odrzucają ogarnięte i fajne panie, radzę zainwestować raczej w dobrze dobrane ubrania i buty, a męska biżuteria kończy się na zegarku i spinkach do mankietu moim zdaniem.

Miałem to pisać.

 

Dodam jedynie, że zegarek NIE sportowy. Niezależnie czy to najwyższy model g-shocka. Takie się nosi jedynie w czasie aktywności fizycznej. Zasada jak ze sportowym obuwiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.