Skocz do zawartości

Kontynuuacja snu


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście kiedyś tak, że jeden sen ciągnął Wam się przez kilka snów? Postaram się to zoobrazować, aby było jasne o co mi chodzi ;) Miesiąc temu miałem sen o czymś, po ok. 2 tygodniach od tego snu w kolejnym ze snów miałem kontynuuację wątku o tym w tym śnie, coś niczym kolejny odcinek serialu. Co ciekawego nie myślę o tym, o czym śniłem, może minimalnie. Dlaczego tak się dzieje i co myślicie o takiej sytuacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, niedokładnie to o czym piszesz, ale miałem coś w tym stylu, nawet wpisywałeś się w tamten wątek:
 

:lol:

 

Ciekawy temat, pewnie jakaś ważna dla Ciebie kwestia przebija się z podświadomości w zawoalowany sposób.

 

Zastanawiające są też te same powtarzalne motywy w snach.

 

Kilkanaście razy śniło mi się coś takiego - znowu chodzę do szkoły, jest końcówka roku szkolnego, czerwiec i zaczynam cieszyć się wakacjami.

Nagle okazuje się, że z jakiegoś przedmiotu jestem zagrożony, a materiału jest tyle, że nie ma możliwości tego nadrobić.

Zostaje w tej samej klasie, a wszyscy znajomi przechodzą dalej. :) Na szczęście już się to nie zdarza.

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego ... nie tyle kontynuację snu, co powtarzający się co najmniej kilka razy "motyw przewodni", który zrealizował się w rzeczywistości z tym, że nie tyle chodziło o mnie co o mojego bratanka i na dodatek imiennika, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tak nie miałem. Czasem próbuję kontynuować sen jeśli się obudzę - leżę i próbuję zasnąć "oglądając" przerwany sen ale to już nie jest ten sam sen. Może kilka razy udało mi się zasnąć i wrócić do poprzedniego snu, tyle że to już nie był te sam sen.

Lepiej było by zapisać w dzienniku o czym był sen ale takowego nie mam bo bardzo rzadko pamiętam sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.