Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Dworzanin_Herzoga

Krzysztof Kononowicz

Rekomendowane odpowiedzi

W zbiorowej świadomości zaistniał w 2006r, kiedy walczył o stanowisko prezydenta Białegostoku.
Zrobił furorę swoim przemówieniem podczas którego padły kultowe słowa "nie będzie niczego"
oraz inne, już mniej znane, ale nie mniej wesołe kwestie.
Do spróbowania swoich sił w polityce namówili go działacze z Polskiej Partii Narodowej.
Trudno stwierdzić czym się kierowali, ale raczej nie mieli dobrych zamiarów.

Niedługo później zespół hiphopolo Grupa Operacyjna nagrał kawałek na jego cześć.
Został też zaproszony do talk-show prowadzonego przez Najsztuba i Żakowskiego, gdzie
potraktowali go w sposób chamski i prostacki, co spotkało się z dużą krytyką w ich
kierunku, widać to wyraźnie po komentarzach pod tym materiałem na YT.

Wystąpił też epizodycznie jako prokurator w filmie "Ciacho". 
Rozwala mnie ta scena do dzisiaj, kiedy czasem ją zapuszczę. :)

Później przez kilka dobrych lat rzadko można było go zobaczyć publicznie.
Zmieniło się to, kiedy materiały z nim i jego kompanami zaczęły być wrzucone
na kanał "Kononowicz Orginal Kononowicz":

https://www.youtube.com/channel/UCXf8RmFdAgpIU1kUk5xoCfg/videos?disable_polymer=1

Największe perełki z tego kanału są usunięte (na szczęście zachowały się w innych miejscach),
ale jest jeszcze kilka sztosów m.in. jak pali flagę ISIS czy namawia młodzież do uprawiania sportu.
Mój ulubiony film z tamtym reżyserem(gdzie Konon stawiał tarota, afera z kamienicami w tle) 
niestety został usunięty i nie ma reuploadu. :/

Obecnie jego dokonania są na kanale Jarosław Andrzejewski, tutaj też jest kilka perełek, jednak
widać, że Mexicano nie ma koncepcji jak prowadzić ten kanał i sporo rzeczy które przejdą
do klasyki gatunku lolcontentu wyniknęły przypadkiem, głównie przez czytanie szkalujących
listów od użytkowników wykopu i wkurwieniu pana Krzyszofa.

Na poprzednim kanale było widać, że pojawiające się tam absurdalne motywy są w sporym stopniu
wymyślane przez nagrywającego ich, np. wojna w bombasie, kolega konona w 
mundurze GRU (?), żałoba po komendancie motoroli i sporo innych rzeczy, które wymagały 
trochę kreatywności, abstrakcyjnego myślenia i wiedzy o świecie.

Zaczynają się też powstawać przeróbki z nim i cieszą się dobrym odzewem, vide np:

Przeżywa teraz mały renesans, jest zainteresowanie jego osobą, w zeszłym roku dostał sporo paczek z jedzeniem i węgiel, 
przez co MOPSik się od niego odwrócił na jakiś czas.

Sąsiedzi raczej za nim nie przepadają, z jednej strony sąsiad ograniczył mu widoczność do zera,
z drugiej słynny Kargul z którym wojował, postawił u siebie betonowy płot, czym rozwścieczył
poczciwego podlasianina.

Osobiście go lubię, chociaż nie jest taką kryształową i niegroźną postacią jako się na 1-szy rzut oka wydaje.

Chyba nie jest upośledzony intelektualnie, po prostu jego IQ jest w okolicy 85 punktów i często słabo mu idzie wysławianie się.

Co myślicie o nim? 

EDIT: 

To jest mocarna przeróbka nawiązująca do kosy z Mecenasem z Piaseczna.

A tutaj trochę info o tym universum:

http://pl.kononowicz.wikia.com/wiki/Kononowicz_Wikia

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Diss Konona na Białystok i Podlasie ogółem, całe te.

A myślałem czasem w przeszłości, żeby rzucić wszystko i wyjechać na podlasie. :o 

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kononowicz to straszny naciągacz. Z jednej strony nie dziwię mu się, bo jest upośledzony i ma swój świat. Z drugiej - beczy do kamery i udaje pokrzywdzonego. Ponoć Białostoczanie mają go dosyć, bo lubi donosić na wszystko i na wszystkich. Zdecydowanie wolę się pośmiać z Majora. :D 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie śledzę go, ale kiedyś trafiłem na ten filmik i nie mogłem powstrzymać śmiechu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zmasowany atak na konona, ze względu na działania "fanów" przebywa(ł) w zakładzie psychiatrycznym w Choroszczy.

Dzieje się na szkolnej.

Wcześniej były wielokrotne zgłaszanie kanałów krzyśka, mexicano i majora, kilka zostało zbanowanych.

BTW Ostatnio Magical pytał czy ma robić streama z rezydentami szkolnej 17. :P 

Tym razem wycieczka była krótka.

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta