Skocz do zawartości

Festiwal białorycerstwa na wykopie.


Zbychu

Rekomendowane odpowiedzi

@Stulejman Wspaniały Na twoim Fb "Samcze Runo"  też się znalazł jeden obrońca kobiet, który dostał od 2 kobiet lajka, a jedna napisała "wreszcie coś mądrego" w komentarzu poniżej. Chodzi o tego Rafała. On relatywizuje problem pisząc "o matko, ale problemy - ludzie mają chore dzieci, sami są chorzy, a tu taki "problemoraz pisze, że  "koleś też nie jest bez winy".

 

Chodzi o ten post, w którym wkleiłeś link do tego wątku na forum. 

To pokazuje, że wróg także słucha twoich audycji i czyta twoje posty.

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Quo Vadis? napisał:

swojej kobiety w życiu nie potraktowałbym tak chamsko jak op tylko podszedł do tego racjonalnie.

To zdanie akurat mi się podoba, bo za mocno opierdolona laska może strzelić focha i zakończyć związek, a wtedy jedynie sąd mógłby coś od niej wyegzekwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Dziwi mnie, że biali rycerze jak ten Rafał czytają i słuchają audycji Marka,a  mimo to dalej tkwią w tym białorycerskim obłędzie. To jest chyba najgorszy typ białego rycerza. Koleś, który jest świadomy, ze nim jest, a mimo tego świadomie chce nim być dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Najgłupsze co można zrobić to rzucić hasłem: rozjebałaś to płać. Ja rozumiem wkurw etc ale a) to tylko rzecz B) auto ważniejsze niż dobre układy w związku? Nie lepiej pogadać i wspólnie wymyślić rozwiązanie typu 50:50 czy coś? Potem będziesz chciał by Cie gdzieś zawiozła i będzie reakcja, że ma lęki i obawy bo ostatnio była inba o pierdołę...ps: ac nie masz do 4 letniej furki? Trochę strach...

 

a ) Dokładnie, to tylko rzecz, chłopak zareagował łagodnie i poprosił o zwrot kosztów naprawy. Nie róbmy z tego afery, niech Pani zapłaci :) .

b ) Po nagradzaniu za złe czyny taki związek może się rozlecieć!. W ramach więzi chłopak odda swój czas i jeżdżenie po mechanikach i ewentualnie rozłoży na raty.

 

Ja bym w takiej sytuacji o nic nie prosił, ale byłby minus gdyby Pani nie zapłaciła za uszkodzenia.

 

Ps dzisiaj widziałem jak Pani rozbija przy cofaniu (bardzo dynamicznym) zderzak w swoim seacie.

Edytowane przez PewnySiebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

mimo to dalej tkwią w tym białorycerskim obłędzie.

Niektórzy ludzie muszą się boleśnie, bardzo boleśnie przekonać na swoim przykładzie by to pojąć. W tym konkretnym przypadku, musiałby (czego nikomu nie życzę) przeżyć jedną z wielu budzących grozę historii, które zostały opisane na forum i może wtedy, podkreślam może, bo to jest solidny obłęd by zrozumiał. Niestety, dla większości i tak zostaniemy tylko masą stulejarzy i mizoginów :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Dlatego uważam, że tych obrońców kobiet trzeba przymusowo i masowo edukować na temat realizmu w kwestiach męsko-damskich, ponieważ przez ich zaślepienie ideałami na temat kobiet cierpimy także i my. 

 

Jeśli chce się zrobić porządek to najpierw trzeba zacząć od siebie. Chodzi mi o to, ze jeśli chcemy poprawić sytuację mężczyzn względem kobiet to najpierw musielibyśmy zrobić porządek z tymi białymi rycerzami, którzy są blokadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Aż tak brutalny nie jestem. Poza tym tych białych rycerzy jest zbyt dużo na takie działanie, a oni sami są wykastrowani mentalnie :D Sądzę, że edukacja przyniosła by o wiele lepsze rezultaty niż sterylizacja. Przecież kiedy oni byliby wysterylizowani to już całkiem wspieraliby kobiety, ponieważ czuliby się jak one - bez penisa.

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Genialny pomysł! Już to widzę, forum: braciazdrajcy.pl

Dział relacje damsko męskie

- Świeżakownia, nowy użytkowniku opisz swoją historię (stania się białorycerzem)

- Na lini maginota, 

- Friendzone

- Manipulacje kobiet i dlaczego moja myszka jest taka słodka

- Moje doświadczenia z friendzonu i bycia orbiterem

- Sprawy rodzinne i dzieciaki (sąsiada)

- Mądry mężczyzna jest szarmancki, jak wychowałem pasożyta, moje białorycerskie czyny, braterstwo płci

- Ściana chwały, miejsce zesłania największych białorycerzy

:lol: 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy O to mi właśnie chodzi. Tak skrajni frajerzy wychowają swoje pociechy na takich samych skrajnych frajerów. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci. Jeśli ktoś pisze, że to chłopa wina i powinien jeszcze przeprosić to wg mnie ratunku dla niego nie ma. Chyba, że starodawną medycyną - trepanacją czaszki i elektrowstrząsami. 

@Quo Vadis? 
- Manipulacje kobiet - dlaczego to mężczyźni częściej manipulują.
- Friendzone - dlaczego nie istnieje.
- Ściana chwały - jak pomogłem kobiecie dojechać jej złego faceta. 
 Hahahhaa reszta strzał 100% ;) 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko I właśnie dlatego tych facetów trzeba edukować i "oświecać". Serwować im Red Pill, MGTOW, PUA aby poznali "sztuki wenusjańskie" oraz angażować do MRA aby walczyli o swoje prawa. Wtedy nie będą wychowywać dzieci na frajerów ;) A takich skrajnych białych rycerzy trzeba rzeczywiście zwalczać :D  

Dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie internetu to zniszczenia białorycerstwa. Chodzi o to aby informować kim są biali rycerze, a następnie masowo i ostro piętnować takie zachowania i je ośmieszać jak się tylko da. Jednocześnie należy nauczać tych ludzi na temat brutalnej rzeczywistości męsko-damskiej. Takimi metodami białorycerstwo ległoby w gruzach :D 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy Obawiam się, że to jest niemożliwe. Tacy ludzie dopiero się ockną gdy jebną w ścianę. Gdzieś pisałem o moim koledze, który jest chrzestnym i opiekuje się dzieckiem jego byłej dziewczyny, która przestała mu dupy dawać i wpadła z jakimś robolem. Kumpel jest przekonany, że opiekując się, kupując dzieciakowi prezenty, robolowi piwo a laskę wożąc swoim autem po mieście spełnia misję życia. Tego nie wykorzenisz redpillem czy mgtow. Jak ktoś nie chce to nic nie zrobisz. Nie da się zalać netu takimi komentarzami, bo kilka łapek w dół i twój komentarz jest ukrywany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie da się zalać netu takimi komentarzami, bo kilka łapek w dół i twój komentarz jest ukrywany. 

 

Troszkę się da - właśnie po to istnieje forum (nic nie skasują ani nie przykryją), a niedługo samiecweb ruszy, i wtedy chciał nie chciał, czasem do nas wejdą i poczytają. Co zrobią z naszą wiedzą, to już ich sprawa, ale ziarno zostało zasiane.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stulejman Wspaniały Chodziło mi raczej o to, że globalnie się nie da zalać tych kretyńskich komentarzy prawidłowymi odpowiedziami. Grupa lemingów zawsze jest większa niż grupa mądrych. To co się tworzy, forum, samiecweb to takie enklawy wiedzy i doświadczenia. Jeśli ktoś nie zainteresuje się z własnej woli to nic mu nie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Jest coraz więcej ludzi na forum, Radia Samiec także słucha coraz więcej ludzi co widać po rosnącej liczbie subów i wyświetleń. Całego świata nie zmienimy to pewne ale choć małą część możemy. Jak damy dobry przykład to inni sami będą chcieli się do nas przyłączyć. Tak jak Marek powiedział "ziarno zostanie zasiane" i w odpowiednim czasie coś z niego wyrośnie. Tylko trzeba "podlewać" za pomocą wiedzy :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, IgorWilk napisał:

Takie przyzwolenie babie nie wróży nic dobrego. Teraz uszkodziła auto i nie poniesie konsekwencji, a za kilka lat może rozwalić małżeństwo, psychikę faceta, i do tego jeszcze zabierze połowę majątku i dostanie alimenty bo..... takie będzie mieć prawa i będzie mieć umowę na piśmie.

Pięknie prawisz. W Polsce nie ma już facetów, Polak musi mieć babę tak samo jak Włoch. Życie bez kobiety dla Polaka, to przegrane życie, lansowanie bajek o małżeństwie. Tylko seksu dokoła a oni tylko , ...jak stworzyć szczęśliwy związek..."Jak mieć dziecie, jak być szczęśliwym z kobietą.

Brak szacunku faceta do siebie i brak szacunku kobiety do niego. Co tam jak zacznie fikać to go zmienię , na lepszy model, a on będzie za mną szlochał.Faceci życie, jest dla was!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Was, Bracia, aż przypomniała mi się pewna sytuacja, kiedy bodajże 5 lat wstecz poznałem pewną pannę mieszkającą ode mnie ok. 80 kilometrów. Miałem 21 lat, byłem napalony na nową dziewczynę, świeżo zacząłem zarabiać pierwsze pieniądze, kupiłem swojego wymarzonego Opla Astrę II, bank trzymał mnie za gardło, ale takie było moje marzenie i jak miałem gdzieś dalej jechać to oglądałem prognozę pogody, żeby przypadkiem mi grad fury nie pobił. Raz nawet wziąłem taką grubszą plandekę do bagażnika. :D Niby brzmi komicznie, ale zrozumie to tylko ten, co zainwestował w to czas, pieniądze i kawałek serca. 

 

Pojechałem poznać pannę. Pierwsze spotkanie git, na drugie wpadła do mojego miasta - też nawet, nawet. Za trzecim razem wystawiła mnie do wiatru, bo zamiast się ze mną spotkać powiedziała, że idzie z kolegą na wesele. Już wtedy powinienem ją odstawić, ale byłem odpowiednio głupi by tylko się wkurwić i nic nie zrobić oprócz rozłożenia rąk w geście bezradności. 

Odezwała się po tygodniu, że mogę do Niej przyjechać (jupi!), zabrać ją i jej znajomych i gdzieś pojechać nad jakieś jezioro... eeeeeeee... WTF? Chciałem spotkać się z Nią w 4 oczy, a ona mi zaczęła ściągać do mojej wymarzonej fury kupionej za ostatni grosz stado swoich znajomych,żeby pobujać się na mój koszt. Już samo to stwierdzenie podbiło mi ciśnienie, ale najlepsze dopiero się zbliżało. Wyraziłem swoją dezaprobatę, co do w/w pomysłu, jednakże zapytałem, na co mogę od Niej liczyć, jeśli zgodzę się gdzieś ich zawieźć?

Odpowiedź: "Jak to co? No będziesz miał satysfakcję." 

Po tych słowach odnotowałem znaczny spadek ciśnienia w kabinie. xDDDD

 

Pomysł wyśmiałem i kategorycznie odmówiłem tego wątpliwej jakości przywileju.

Wówczas pomyślałem, że może postąpiłem zbyt ostro, ale teraz czytając Was widzę, że jednak miałem przebłyski logicznego myślenia, a nie dawania się do wodzenia za nos na poczet wilgotnych spotkań. 

Szacunek do siebie to podstawa podstaw. Nie ma zamienników do tego uczucia. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2017 o 21:19, przyczajony_tygrys napisał:

... a gdyby wasza mama jadac autem je zadrapala, to tez sama musiala by naprawiac...

                                                               

                                                                  No właśnie !

Tylko ,że to nie była jego matka !

A gdyby to była królowa Anglii albo Józef Piłsudski albo Curie Skłodowska

To jest właśnie przykład anty logiki w tych nieadekwatnych gównianych porównaniach.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.