Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Perfumy są najpewniejszym prezentem dla kobiety. Taki prezent ma osobisty charakter i jest „przekaz”. Oczywiście pod warunkiem, że półka na kosmetyki nie ugina się od flakoników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikaczu, masz rację odnośnie tego myślenia ;)

 

Assasyn, to zależy od etapu znajomości. Ja odniosłam się do zaawansowanej. Wtedy możesz zerknąć na tę półkę i zorientujesz się w preferencjach.

Może nadal są dostępne zestawy miniaturek. Ale z drugiej strony taki zestaw świadczyłby o braku wyczucia, a przecież Panowie mają się wszystkiego domyślać  :P

Proponuję na początku znajomości coś, co Ciebie zwala z nóg, w wersji mini :) (flakonik ma się rozumieć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem gdzie umiescic ten tekst takze zrobie to tutaj. Jak podchodzicie do robienia prezentow swoim dziewcznom ,znajomym kolezankom I tak dalej? Wiadomo present dla nowo poznanej dziewczyny na samym poczatku auutomatycznie okresla Cie jako slabego faceta bo chcesz ja kupic ...A jak to sie ma pozniej? Robicie niespodzianki swoim partnerkom raz na jakis czas? dajmy na to swieta BN, urodziny badz imieniny badz bez okazji?

 

Ja nie robię, bo kobiety nie mam, nigdy nie robiłem, a nawet jakbym ją miał, to bym nie robił.  :)

 

Sądzę, że uniwersalnym prezentem dla Pań są i zawsze będą słodycze. Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu kobiety która by ich nie lubiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robię, bo kobiety nie mam, nigdy nie robiłem, a nawet jakbym ją miał, to bym nie robił.  :)

 

Sądzę, że uniwersalnym prezentem dla Pań są i zawsze będą słodycze. Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu kobiety która by ich nie lubiła.

 

Słodycze to krótka radość i długa udręka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamy sie dosc krotko, pracowala na innej zmianie ale czasami na miescie zagadalismy badz w pracy na przerwie, ogolnie jest spoko :) A dlugosc znajomosc okreslam na kilka miesiecy moze pol roku , slodycze na pewno zastanawiam sie nad perfumami lub misiakiem :)Nie chce sie wykosztowac bo jeszcze sobie cos pomysli haha...A to nie ten etap znajomosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w takim razie jakaś zawieszka ze sklepu z artystycznym rękodziełem, ale taka z wymową ;) Coś, co się nosi przy / na sobie. Będzie podobny efekt, jak w przypadku myślenia o darowującym perfumy :)

A jak będzie nosić, to wiesz ... :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mało orginalny jak chodzi o prezenty i leniwy. Nie chce mi sie kminic co kupić pannie, kupuje na ogół biżuterie. Zawsze potem jest dobry sex,przez jeden dzien...:D

A swoją drogą, to jak chodzi o prezenty to chyba laski są w tym lepsze. Zawsze trafiają w mój gust. Najlepszy prezent jaki dostałem - ona, w sexownej bieliznie, z wygoloną cipką ( zostawila tylko maly pasek )  i bitą smietaną na sutkach. Na dodatek pozwoliła na wszystkie opcje. To dopiero prezent:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.