Skocz do zawartości

Audycje Marka jak ściągnąć na smartfona w formie audio z YT.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia.

 

   Proszę o poradę, jak ściągnąć z YT audycje Marka na telefon. Nie chcę za każdym razem korzystać z internetu,

bo to mi eksploatuje baterię w telefonie. Lubię sobie posłuchać w samochodzie jak mam czas, o czym Marek kmini,

ale to również bije mi na sygnał internetowy. Telefon na Androidzie. Proszę o poradę, bo technicznie jestem trochę nie ogarnięty.

Edytowane przez Adolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny no niby ta w przypadku Marka jak nie ma reklam, to aż takiej niby tragedii to nie robi, w przypadku innych youtuberów już tak. Ale i tak wyświetlenia zaniża się przez to, bo na playliscie możesz do woli otwierać mp3 a na youtube wejście będzie jedno i wyświetleń na kanale mniej.  Ja tam nie chce wyjść na świętojebliwego, ale nawet adblocka wyłączam jak oglądam swoich ulubionych youutberów, niech chłopaki mają chociaż z reklam siano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię trochę, bo widzę że nikt o tym nie napisał, a może się komuś kto będzie jeszcze szukał info przyda.


Ja do ściągania audycji polecam dodatek do Firefoxa: YouTube Video and Audio Downloader (Dev Edt.).
Ja mam wersje 0.7.2. obecnie.
Strona projektu: https://github.com/inbasic/iaextractor/
 

Natomiast na telefonie Android mam aplikację SnapTube. Można ściągać od razu do mp3, można ściągać do video. Aplikacje jest darmowa, ma trochę uciążliwych reklam ale robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.