Skocz do zawartości

"Delikatne i wrażliwe" Panienki...film z YouTube(do analizy)


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia,
Trafiłem ostatnio na dość stary filmik na yt (2013),przedstawiający fragment osiemnastki,podczas,którego wykonywane są "tradycyjne klapsy".Wykonują je naprzemnienie Ojciec,chłopaki i karynki.
Mamy do zaobserwowania wiele ciekawych postaw:
Karyn,które gdy tylko widzą,że bity nie ma nad nimi żadnych kontroli,zaczynają się pastwić nad nim,"na ucho" uderzają silniej niż chłopaki co wskazuje większą użytą siłę,przy czym z pewnosćią mają jej mniej (siły maksymalnej/całkowitej)od młodych samczyków,jednoznacznie to wskazuje na to,że przynajmniej częściowo chłopaki ustosunkowali się do sprawy tradycyjnie,a "loszki" najlepiej podsumowuje zachowanie grubej blondyny,na które mistrzowsko zereagował ojciec bitego.
Zgasił ją jak peta,inne sceny pokazują fajny przykład ojcowskiej miłości,zwłaszcza ten cytat "To jest za dobry chłopak by go mocniej bić"

Podsumowując po raz kolejny samice zwłaszcze te głupie (wg. mnie u głupich osobników łatwiej jest zaobserwować ich pierwotną naturę,choć bywają wyjątki),wyszły bez twarzy z sytuacji.Męska część imprezowiczów wypadła co prawdę nie najlepiej,ale jest między płciami  "przepaść"

Rozbawił mnie idiotyczny komentarz jednej z użytkowniczek :"ja na jej miejscu zglosilabym to na policje poniewaz jest to jawne obrazanie i grozenie a do tego nagrali to wiec jest dowod, a do tego nie pozwolilabym aby ktos tak na mnie najezdzal....",ale o czym tu dyskutować zdanie z małej literki rozpoczęte,brak polskich znaków... KURWA DRAMAT :P 
Tu pełna wersja

A tu light dla zabieganych 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lekcja i ładny wzorzec dla tego solenizanta zafundował ojciec. Chłopak niech sobie to dobrze zapamięta jak należy się zachować. Za naganne zachowanie kobiety trzeba ją ukarać. Opierdolił, przywrócił do porządku. Od razu postawa tej dziewczyny wraca "do pionu".

 

Wulgarnie? Na wulgarne zachowanie sprowokowany zareagował wulgarnie.

 

8 minut temu, Mosze_Green napisał:

E tam, dzieciaki się wygłupiają i tyle.

Skąd wiesz czy twoja córka nie będzie odwalała podobnych akcji z kolegami?

 

Czy "córka" ma nie ponosić konsekwencji swoich zachowań? Ona przecież poniosła tylko konsekwencję swojego zachowania. Gdyby solenizantem był np ostry jakiś zawodnik (po spożyciu i może nie tylko alkoholu) i Pani kopnęła by go a On np w złości wstałby i uderzyłby jej z pięści w twarz  wybijając zęby też uznałbyś to za wygłupy?

 

@Perun słuszne obserwacje Bracie i jeszcze do tego to ciągłe nawoływanie Pań do eskalacji siły i agresji.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobrze zrobił, że akurat w tej sytuacji opierdolił przy wszystkich. Tzn. przy synu. Dał mu mocny, dobry przykład jak należy się zachować kiedy kobieta zachowała się w stosunku do Ciebie nieodpowiednio, kiedy przekroczyła granicę. Od razu syn zaobserwował konsekwencje. Co by było gdyby nie zareagował? Prawdopodobnie ona kopała by go dalej z większą agresją. Co by mnie tam jakiś nastrój obchodził na imprezie widząc taką scenę.

 

Dla niej to też być może jakaś lekcja. Niech wie, że można ponieść konsekwencje swojego zachowania.

 

Ten ojciec na filmiku zachował się po prostu w tej sytuacji jak mężczyzna.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SennaRot napisał:

Gdyby solenizantem był np ostry jakiś zawodnik (po spożyciu może nie tylko alkoholu) i Pani kopnęła by go a On np w złości wstałby i uderzyłby jej z pięści w twarz  wybijając zęby też uznałbyś to za wygłupy?

 

Oj tam, oj tam.

Najwyżej nauczyłaby się szacunku do mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mosze_Green napisał:

Najwyżej nauczyłaby się szacunku do mężczyzn.

 O to właśnie chodzi. Ojciec dał jej lekcję. Może wulgarnie ale widać jakie okoliczności.

 

PS na Forum piszemy poprawnie gramatycznie. Zresztą obstawiam, że jesteś Trollem.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.