Skocz do zawartości

Moderatorzy; brutalna i bezwzględna ręka władzy


Rekomendowane odpowiedzi

Oznajmiam wszem i wobec, że jako pierwszego moderatora forum mianuję Brzytwę. Od tej chwili ja dla was nie istnieję, a decyzje jako dojrzały, nie wchodzący w awantury i konflikty podejmuje Brzytwa. To jemu trzeba się podlizywać od tej pory :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick jest bardzo dwuznaczny :) Brzytwą można się pięknie ogolić, ale też zarżnąć jak świnię :)

Uprzejmie informuję, że drugim moderatorem forum zostanie Pikaczu... żart :) Oczywiście Rex Iudaeorum. Powitajmy go komplementami i słodzeniem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bracia moderatorzy, gratulował Wam nie będę, bo być darmowym moderatorem z łapanki to w większości użeranie się z użyszkodnikami i czasami wzrost poziomu frustracji patrząc co ludzie piszą.... :)

 

Ale to co wam życzę, to przysłowiowych jajek w spodniach, dystansu do siebie, umiejętności szybkiej reakcji na patologie oraz świętej cierpliwości :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za modowanie, ale skołujcie sobie jakies kolorki, standardowo mod jest zielony ma pogrubiony nik itd

To, obawiam się, nie leży w naszej gestii. A przynajmniej ja nie widzę takiej opcji w panelu moderatora.

A, no i oczywiście dziękuję za zaufanie, dołożę wszelkich starań, żeby go nie zawieść. Sukcesywnie sprzątamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moderatorzy,

 

Rozumiem ze to zapewne choroba wieku dzieciecego ale troche zamieszania robicie....

 

Np. - temat 'My heart is broke' zostal zmieniony po moim poscie w ktorym wyrazilem opinie ze My heart is broke oznacza ze moje serce jest splukane na Broken Heart (tak jak uwazam powinien byc nazwany). Niestety moj post o tym zostal rowniez usuniety wobec czego autor watku zaprotestowal i teraz watek znowu nazywa sie 'My Heart is broke...'

 

Drugie - piszemy w watku o tym co zrobilibysmy gdybysmy polozyli lapy na milionach a Vincent (moderator) wyjezdza do mnie z offtopem ...

 

Moze byscie w ogole troche z tym offtopem odpuscili? Sadze ze jeden czy dwa posty offtopowe - o ile nie przeradzaja sie w caly watek, a sa zwykla dygresja, nikomu nie zaszkodzą.

 

 

Wreszcie - dzisiaj otrzymalem ostrzezenie za dyskusje z Jajackiem w watku nt. pieniedzy i GMO za to ze uzywam inwektyw (nazwalem go oszolomem). Panowie - przytaczam definicje inwektywy http://sjp.pl/inwektywy oraz oszoloma http://sjp.pwn.pl/sjp/oszolom;2496828.html . Niestety ktos kto dyskutuje na powazne tematy, w dyskusji pozwala sobie na emocjonalne wybuchy, swoje opinie opiera na nienaukowych zrodlach jest oszolomem i nazwanie go oszolomem nie jest inwektywa tylko opisaniem faktu. Tak samo jak nazwanie przestepca kogos kto popelnil przestepstwo nie jest inwektywa. 

 

Troche rozsadku, panowie!

 

Vincent: Napiszę ze swojej perspektywy.

Paweł zażyczył sobie zmiany tematu i bardzo mu na tym zależało. Także powracamy do pierwotnej nazwy.

The_Man przeczytaj jeszcze raz mój i swój post. Czy to nie jest offtop? I to zarówno z mojej jak i Twojej strony? Dlatego uciąłem rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Panów.

 

Nie ja zmieniłem tytuł wątku. Więc czyjekolwiek uwagi i zażalenia w moim kierunku pisane w wątku, który dotyczy bycia milionerem lecą w kosmos. I nie zamierzam się z tego tłumaczyć, ani za to przepraszać.

To co ja zrobiłem to dałem Pawłowi z Niemiec słowne upomnienie (póki co - bez wyciągania konsekwencji) aby nie pisał posta pod postem tylko używał opcji 'edytuj post' i scaliłem jego dwa posty w jeden dla przejrzystości. 

 

PS: Bracie The_Man. Uznam, że to co napisałeś o 'chorobie wieku dziecięcego' jako przejaw chwilowego zaćmienia umysłu emocjami i nie wyciągnę z tego tytułu konsekwencji. Ale nie miej złudzeń, że jeżeli coś takiego się KIEDYKOLWIEK powtórzy, to że będę tak pobłażliwy jak teraz.

 

Zapraszam do zrobienia sobie chwilowej przerwy od forum. Zrobienia 50 przysiadów i 50 pompek dla ochłonięcia.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moderatorzy,

 

Rozumiem ze to zapewne choroba wieku dzieciecego ale troche zamieszania robicie....

 

Np. - temat 'My heart is broke' zostal zmieniony po moim poscie w ktorym wyrazilem opinie ze My heart is broke oznacza ze moje serce jest splukane na Broken Heart (tak jak uwazam powinien byc nazwany). Niestety moj post o tym zostal rowniez usuniety wobec czego autor watku zaprotestowal i teraz watek znowu nazywa sie 'My Heart is broke...'

 

Drugie - piszemy w watku o tym co zrobilibysmy gdybysmy polozyli lapy na milionach a Vincent (moderator) wyjezdza do mnie z offtopem ...

 

Moze byscie w ogole troche z tym offtopem odpuscili? Sadze ze jeden czy dwa posty offtopowe - o ile nie przeradzaja sie w caly watek, a sa zwykla dygresja, nikomu nie zaszkodzą.

 

 

Wreszcie - dzisiaj otrzymalem ostrzezenie za dyskusje z Jajackiem w watku nt. pieniedzy i GMO za to ze uzywam inwektyw (nazwalem go oszolomem). Panowie - przytaczam definicje inwektywy http://sjp.pl/inwektywy oraz oszoloma http://sjp.pwn.pl/sjp/oszolom;2496828.html . Niestety ktos kto dyskutuje na powazne tematy, w dyskusji pozwala sobie na emocjonalne wybuchy, swoje opinie opiera na nienaukowych zrodlach jest oszolomem i nazwanie go oszolomem nie jest inwektywa tylko opisaniem faktu. Tak samo jak nazwanie przestepca kogos kto popelnil przestepstwo nie jest inwektywa. 

 

Troche rozsadku, panowie!

 

Vincent: Napiszę ze swojej perspektywy.

Paweł zażyczył sobie zmiany tematu i bardzo mu na tym zależało. Także powracamy do pierwotnej nazwy.

The_Man przeczytaj jeszcze raz mój i swój post. Czy to nie jest offtop? I to zarówno z mojej jak i Twojej strony? Dlatego uciąłem rozmowę.

 

Wszystko dobrze ale moze Pawel nie mial okazji poznania przyczyny tej zmiany bo nie mogl przeczytac mojego posta? To troche smieszne by taki blad byl tematem postu - jak mi nie wierzycie to zapraszam: https://translate.google.com/#zh-CN/pl/My%20heart%20is%20broke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.