Skocz do zawartości

Michał Wiśniewski mówi, że był molestowany przez kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Michał Wiśniewski powiedział, że był molestowany przez kobiety, a następnie powiedział prawdę o naturze kobiet :D Wielkie brawa dla tego pana!

http://www.fronda.pl/a/michal-wisniewski-kobiety-mnie-molestowaly,102092.html

W rozmowie z ,,Super Expressem'' przekonuje, że molestowały go kobiety. ,,Nie mogę powiedzieć, żebym był wykorzystywany przez dłuższy czas. Miałem ze dwie takie sytuacje w dzieciństwie... Ale też nie uważam, że jest to powód, z którego trzeba robić raban'' - dodaje Wiśniewski.

 

,,Na szczęście skończyło się na tym, że jestem raczej normalnym facetem'' - przekonuje.

 

I następnie surowo ocenia kobiety.

 

,, Takie rzeczy są równie częste jak z mężczyznami. Kobiety wykorzystują swoją pozycję, którą w danym momencie mają. Tak jest od dawien dawna. Nie mówi się o zdradach kobiet, a pewnie zdradzają częściej niż mężczyźni. Zawsze ten mężczyzna będzie kojarzony z przewagą, że jest winny. Uważa się, że mężczyzna robi to częściej, a nie wydaje mi się, że tak jest'' - przekonuje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy związane z molestowaniem robią się ostatnio coraz bardziej popularne, moim zdaniem nieprzypadkowo. Jak wiemy kobiety wykorzystają wszystkie dostępne środki przeciw mężczyznom i te wszystkie njusy o molestowaniu mają na celu przybliżyć ten temat zwykłym, szarym kobietom które to np chcą się na kimś zemścić lub na chwilę być w centrum wydarzeń.

 

Teraz zostało im pokazane że można krzyczeć o byciu molestowaną i nie ponosić za to konsekwencji, bo kto takiej biednej, szarej myszce odmówi pomocy? Przesiąknięte poprawnością polityczną i białorycerstwem społeczeństwo na pewno nie, za to faceci będą publicznie upokarzani za czyny, których się rzekomo dopuścili.  Myślę że z biegiem czasu posądzenia o molestowanie zaczną być codziennością i będziemy musieli uważać nawet na to w jaki sposób patrzymy na kobiety.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kniaź z Bajki napisał:

Tematy związane z molestowaniem robią się ostatnio coraz bardziej popularne, moim zdaniem nieprzypadkowo. Jak wiemy kobiety wykorzystają wszystkie dostępne środki przeciw mężczyznom i te wszystkie njusy o molestowaniu mają na celu przybliżyć ten temat zwykłym, szarym kobietom które to np chcą się na kimś zemścić lub na chwilę być w centrum wydarzeń.

 

Teraz zostało im pokazane że można krzyczeć o byciu molestowaną i nie ponosić za to konsekwencji, bo kto takiej biednej, szarej myszce odmówi pomocy? Przesiąknięte poprawnością polityczną i białorycerstwem społeczeństwo na pewno nie, za to faceci będą publicznie upokarzani za czyny, których się rzekomo dopuścili.  Myślę że z biegiem czasu posądzenia o molestowanie zaczną być codziennością i będziemy musieli uważać nawet na to w jaki sposób patrzymy na kobiety.

Czy ja wiem, raczej większość facetów zaczyna dostrzegać jakie kobiety są na prawdę (nie wszystkie :) ); m.in marsze feministek to twardo udowadniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiedział do mnie ojciec ostatnio olśniło mnie totalnie. Jest molestowanie ostatnio bardzo modne, ciągle jak grzyby po deszczu wyrastają kobiety, które "przez 40 lat trzymały dla siebie tą traumę i nie mówiły nikomu och ach kurwa, Dustin Hoffman molestował, Spacey molestował...". Ojciec do mnie: "przecież one robią to po to, żeby wartość rynkowa i gaże tych aktorów spadły do absolutnego minimum". 

Przecież to jasne! Wydaje mi się, że panienki z Holłudu widzą, że normalna walka, szlifowanie warsztatu, walka o role itp nie zdaje egzaminu, mężczyźni są wciąż opłacani bardzo dobrze więc wytoczyły przy pomocy środowisk feministycznych takie o to działo - zdyskredytować, oskarżyć... A media wiadomo - od razu podłapią i komuś przypną odpowiednią łatkę. Kontrakty się skończą, agencje reklamowe się odwrócą. Tak się wykańcza dzisiaj ludzi. Ja tylko dziwię się, że aktorzy dają tak po sobie jeździć jak po szmacie i żadnych ciężkich procesów nie wytaczają. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, śliski ręcznik napisał:

Czy ja wiem, raczej większość facetów zaczyna dostrzegać jakie kobiety są na prawdę (nie wszystkie :) ); m.in marsze feministek to twardo udowadniają.

Mylisz się i to bardzo, większość mężczyzn jest w sposób większy lub mniejszy ogłupiona i nadal robią za bankomaty broniące czci księżniczek.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ogłaszam akcję #mi_tu 

Ja kiedyś byłem molestowany, oj tak, to było tak dawno temu, że prawie nie pamiętam ale jestem no na 99,99% przekonany, że tak właśnie było! Nie pamiętam co prawda, czy to była Anna Mucha czy Joasia Brodzik, czy jeszcze inna postać pojawiająca się w tv ale tak było! Przysięgam! :lol: 

Poziom żenady został przekroczony :rolleyes:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem uwagę na 2 rzeczy. Pierwsza to standardowe "zdziwienie" w komentarzach np. na wykopie i heheszki typu "chciałbym być zmolestowany". Niestety taka "norma", nie tylko na tym portalu, na Facebooku jest podobnie. Druga rzecz. Dziennik.pl artykuł o Wiśniewskim, w którym mowa o tym że był on molestowany, umieścił w subportalu... rozrywka. Tak, kurwa, jak faceta molestują to śmiesznie jest przecież. "Hela, przynieś mnie piwo z lodówki, bo kurde bekowe to poczytać musze jak chłopa molestowali hehehe." Na miejscu Michała zrobiłbym o to raban, o ile nie proces.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Trzeba zacząć głośno mówić o pedofilkach - @EnemyOfTheState kiedyś podał fajne statystyki o tym, i o psychicznym mobbingu i stalkingu kobiet.

Sabina Gatti na swoim blogu i w innych artykułach przytacza dużo danych na temat przemocy w tym przemocy seksualnej stosowanej przez kobiety w stronę dzieci. Jak pokazuje masa badań większość przestępców seksualnych była krzywdzona w dzieciństwie przez matkę, czy inną kobietę. I to pokazują badania z różnych krajów, z USA, Kanady, Włoch, w Polsce też można znaleźć seksuologów którzy to badają.

 

Zresztą nie tylko tyczy się to gwałcicieli i pedofilów. Nawet taki Breivik jak się okazuje był molestowany i krzywdzony przez matkę odkąd skończył 4 latka:

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/norway/9592433/Anders-Behring-Breiviks-mother-sexualised-him-when-he-was-four.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza to, że ci faceci wcale nie myślą. Oni nie mają godności ani dumy. Oni nawet nie pomyślą o wspólnej walce mężczyzn przeciwko feministkom i zwykłym kobietom, które atakują mężczyzn i degradują męskość. Zupełny brak świadomości. Tacy kolesie jak oni są psychicznymi eunuchami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Stulejman Wspaniały napisał:

Trzeba zacząć głośno mówić o pedofilkach

Au-dy-cja, au-dy-cja! (zewsząd słychać skandowanie)

 

Ja widzę pod artykułem koment jedynie niejakiego Marcina Lucka, który wywołał u mnie zażenowanie.

Po czym wszedłem na jego FB i co ma jako ulubione?: Promocja HOMOSEKSUALIZMU, Miłość nie wyklucza, AsapSCIENCE, Andrzej Rysuje, Ładne negatywne przymiotniki, Lewica Wolnościowa, Seksizmu naszego powszedniego, Paski z TVP Info, Czytam antyfeministyczne brednie dla beki, Suchar homoseksualny, Piękni chłopcy prawicy, Prawaki pałające miłością

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest tabu i wyśmiewany jak przemoc kobiet wobec mężczyzn.

Poza tym kobietom uchodzi na sucho coś, za co mężczyzna miałby sprawę.

Wyobraźcie sobie spanie w jednym łóżku matki (tzw. samotnej) z jej

12 letnim synem mimo iż syn ma swój pokój z łóżkiem. Albo mycie takiego,

łącznie z genitaliami, "bo nie domyje się".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, MoszeKortuxy said:

Widziałem komentarze na fejsie dotyczące jego wypowiedzi i wszędzie były oburzone kobiety i wyśmiewający go mężczyźni. Żenada totalna.

Ewidentnie ujawnia się program, którym się ich/nas programowało (i nadal programuje).

Coś niecoś w temacie programowania było w audycji "Możesz być nadczłowiekiem, ale wielu pasożytom się to nie spodoba".

Propaganda jest bardzo silna i przezroczysta. Dla każdego. W zasadzie nie wiem co trzeba mieć, żeby się z tego otrząsnąć. Mówię tak bo u mnie to było trochę przez przypadek a może mi się tak zdaje i miałem coś co sprawiło, że przestałem się nabierać.

Jedno jest pewne - media (a internet, i społecznościowe media są mediami, z definicji) robią swoją robotę świetnie (jakoś do lat 50 nie było takich treści w mediach, były silnie prorodzinne itd...) a jak nie wiesz dla kogo pracują to prześledź pieniądze - po nitce do kłębka dojdziesz kto pociąga za sznurki.

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco abstrahując od sytuacji Wiśniewskiego, której szczegółów nie znamy, powinno się szczególnie naświetlać przypadki molestowania mężczyzn przez kobiety, zarówno te prawdziwe, jak i naciągane (jak wiemy dzisiaj "molestowaniem" może być nawet komplement lub spojrzenie). Feministki są wtedy postawione w niekomfortowej sytuacji, bowiem obwinianie za to patriarchatu jest co najmniej mało przekonujące, a spora część bardziej umiarkowanych kobiet może zauważyć, że całe to szaleństwo obraca się przeciwko nim i zreflektować się.

 

Nagłaśnianie takich sytuacji powinno być jednym z elementów samczej kontrofensywy, którą powinno się podjąć właśnie teraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy komentujący wypowiedź Michała Wiśniewskiego pisali "trochę mu zazdroszczę". To znaczy zazdroszczą mu molestowania seksualnego. To pokazuje jak duża frustracja seksualna panuje wśród mężczyzn przez co dadzą się upodlić byle by tylko poruchać czy zostać dotykanym przez kobietę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.