Skocz do zawartości

Siemandero :)


Marcin Szyszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Marcin Szyszka to moje prawdziwe imię i nazwisko, którym posługuje się na tym forum dlatego, że za zamieszczane treści biorę pełną odpowiedzialność. Łatwo jest coś napisać pod Nickiem bo przecież nikt nas nie zna i możemy dzięki temu łatwo zginąć wśród dziesiątek innych osób. Pisząc pod prawdziwymi danymi piszę się jakby tuszem, który trudno zmazać. 

 

Krótko o mnie: 
Rocznik 1990 a więc mam 27 lat. 
Mieszkam w małej miejscowości, która mieści się między Kaliszem a Poznaniem. 
Obecnie jestem Singlem czy jak kto woli Kawalerem bez partnerki. 
Zainteresowania to przede wszystkim Sport - piłka nożna, biegi, unihokej oraz siłownia i tak staram znajdować na to wszystko czas w tygodniu ponieważ jest to moja pasja i sport zaczyna odgrywać coraz wiekszą rolę w moim życiu. 
Imprezy ? O tak i to bardzo, ale odchodzę od wszelkiego rodzaju uzywek a przede wszystkim najgorszej ze wszystkich czyli alkoholu. 
Czytam sporo książek w wolnych chwilach, jednak nie są to zazwyczaj powieści. Biografie oraz książki, które mogą czegoś mnie nauczyć najczęściej przewijają się przez moje ręce. 

 

Co do forum: 
Jest to chyba najbardziej aktywna społeczność męska w sieci jeżeli chodzi o nasz kraj, gdzie każdego dnia zaglada setki Mężczuzn dlatego po śledzeniu biernym forum od prawie roku postanowiłem się zarejestrować i aktuwnie uczestniczyć. 

 

 

Pozdrawiam wszystkich Braci Samców. 
Marcin Szyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.