Skocz do zawartości

Konwenanse, konwenanse...


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całą, zgromadzoną tu samczą brać. :) Jest mi niezmiernie miło iż mogę w końcu postawić stopę na pokładzie SS Bracia Samcy. Mam nadzieję, iż od teraz razem będziemy płynąć przez to bezkresne morze damskich soków i łez, taranując jednocześnie zawodzące "syreny", które tak często dają się nam we znaki w naszych życiach.

 

Jeżeli chodzi o sprawy formalno - administracyjne, to forum czytam od przeszło roku. Książki szanownego Kapitana Marka również zaliczyłem. ("zaliczyłem" hehe).

Aktualnie studiuję (inżynierskie).

Bezdzietny.

Po ukończeniu liceum postanowiłem przejechać autostopem całą Europę (czego też dokonałem w 2017r. docierając nad Ocean Atlantycki) :rolleyes: W podróży spałem głównie pod gołym niebem (choć i zdarzało się, iż byłem zapraszany do różnych domostw/mieszkań). Podróż zajęła mi przeszło 2 miesiące. 65_+dni. Motywy? Dwa główne: Ukryty głęboko wewnątrz mnie głód poznania świata oraz potrzeba udowodnienia sobie, iż nie ma rzeczy niemożliwych - uważam, iż każdy młody człowiek powinien zrobić coś, przez co mógłby przewartościować w pewien sposób swoje życie. 

 

Zainteresowania:

- Kulturystyka

- Beletrystyka (Książki nt wszechświata, kosmosu etc).

- Biotechnologia i związane z nią pomysły na start-up'y (mój czarny konik)

- Podróże

- Dietetyka i eko-żywność

- Psychologia (Teorytyczna, jak i tematy związane z autoprezentacją i wywieraniem wpływu na ludzi).

 

Co do pięknych kobiet, to ich "grę" zacząłem rozumieć pod koniec podstawówki/rozpoczęciem gimnazjum. Zawód miłosny. JA - młody, głupi, ułożony. Ona - kobieta. Wystarczy. 

 

To tyle na dzisiaj, co by pokrótce móc pozwolić innym stworzyć sobie mini-mglisty obraz mojej osoby.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Mateusz

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Matthew
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.