Skocz do zawartości

Awantura, Jaworowicz wychodzi bo dzielnytata.pl nagrywa.


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem... Dzielny Tata przesadził. Nie zachował spokoju, był emocjonalny.

Pozostali też przesadzili, w tym Terlikowski nie mówiąc już o zbóju Rutkowskim.

 

Tak się nie da prowadzić rzeczowej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie mieści mi się w głowie jak można używać dzieci do osobistych rozgrywek i ograniczać im kontakt z rodzicem, tutaj ojcem. Wychowanie widocznie nie tłumi dostatecznie instynktów w kobietach i zachowują się jak widać. 

 

Co do zachowania dzielnytata: uważam, że zbyt emocjonalnie i pcha się tam, gdzie go nie proszą. Odstawił szopkę, która stawia go w świetle jako frustrata, chociaż osobiście wiem, że zależy mu na sprawie i chce osiągnąć cel. Jaworowicz też potrafi pokazywać jakimi herbatnikami potrafią być kobiety, więc nie wylewałbym pomyj na jej łeb. Z uwagi na społeczne spierdolenie w matriksie lepiej działać racjonalnie i na chłodno, bo odstawiając taki teatrzyk robi się negatywny PR. Terlikowski jest kolejnym piewcą matriksa.;) My możemy widzieć sprawy jakie są, ale większość ludzi to odczyta jako akt desperacji i wariactwa. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XYZ napisał:

Oglądałem... Dzielny Tata przesadził. Nie zachował spokoju, był emocjonalny.

Również obejrzałem i nie dopatrzyłem się gdzie i jak przesadził. Ot zwyczajnie nie trafił w formułę programu, bo ''Sprawa...'' nie idzie na żywo. Z mojego punktu widzenia przegięli:

1 Jaworowiczowa - sprzet, technicy, studio (ogrzewanie, klima, podatki...), sałata na zaproszonych gości i czas antenowy, wszystko za pieniądze podatników i nazywanie tego Swoim ? W publicznej TV ?  WTF ?

2 ''Pan w okularach'' - Social Justice Wariat :) - ten co próbował po '' babsku'' wyrwać sprzęt do nagrywania.

3 ''Bodyguard'' - ten co już zaczął manewr okrążania :).  Cyrk.  Jestem pewnien, że licencja nie uprawnia go do ''ciosu wyprzedzającego''. W Anglii np. muszą cały czas mieć licencje w widocznym miejscu. Bez tego to zwykły przebieraniec.

4  Oraz spora liczba obecnych w studiu gości, nie życzących sobie nagrawania jakby nie wiedząc, że są nagrywani.:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan T. powiedział, że ... ojcowie to są ze swoimi dziećmi i ze swoimi żonami .

Kurcze kiedyś chciałem być ze swoim dzieckiem jak i ze swoją żoną ale to już żona nie chciała - co by mi pan T. doradził w tej sytuacji?

 

Co do Dzielnego Taty. Jak dla mnie za ostro, nie tędy droga, robienie awantur nic nie da.

 

Ostatnio ta organizacja dała na FB przeróbkę foto z bramą niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz i zamiast napisu który tam jest umieszczony wpisali:

"praca na alimenty czyni wolnym".

 

No jakoś to nie tak chyba wszystko z tym lobbingiem na rzecz praw ojców do dzieci.

 

 

Edytowane przez Normalny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postuluje takie coś, że na dziecko 120-150 zł (taki dodatek na rachunki za media) + połowa kosztów utrzymania dziecka dokumentowana paragonami. Skończyłoby się licytowanie ile, na co, po co, a przede wszystkim wkręcanie dzieci w osiągnięcie osobistych korzyści. Oczywiście pełna dokumentacja co i za ile, a nie mamusia papieroski i winko - wrzuci się w koszty utrzymania. 

 

Znajoma pracująca z niepełnosprawnymi dziećmi zauważyła, że matki niepełnosprawnych są podejrzanie za bardzo zadbane (drogie ubrania, fryzurki). Niby katecheza przez 12 lat nauki, ale większość ludzi reprezentuje sobą niezwykłą podłość w postępowaniu z innymi. Coś nie tak jest z wychowaniem dzieci w Polsce, że wyrastają na takich egoistów kierujący się relatywizmem moralnym. To nie może wynikać z niczego innego jak ze zjebanych wzorców w dzieciństwie. Co ma w głowie kobieta mająca chore dziecko, która przepuszcza kasę z dodatków pielęgnacyjnych i innych dobrodziejstw na własne zbytki? Obserwuje matki w otoczeniu i często te osoby nie powinny mieć nawet kota czy psa pod opieką...

 

 

 

19 minut temu, Normalny napisał:

... ojcowie to są ze swoimi dziećmi i ze swoimi żonami

To znaczy, że mnie żona zdradzi, ale mam siedzieć z nią, żeby tytułować się ojcem? :D Słyszycie to echo spierdolenia?

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie, że idziemy do instytucji publicznej. W pewnym momencie wyciągamy telefon i nadajemy live wtrącając co chwilę, że zaraz mogą nas wyprowadzić zorganizowane oddziały Milicji Obywatelskiej i inne teksty Dzielnego Taty. Obok ludzie proszą aby normalnie spróbować rozmawiać a my dalej swoje. Co zyskamy? Nic, nawet jeśli prawda jest po naszej stronie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ocenę tego co się stało to w zasadzie analiza marudy jest słuszna. Jaworowicz broni swojej formuły programu ale w końcu to jej program więc ma swoją rację. Białorycerski pan w okularach walczy tak jak go nauczyły jego mocodawczynie a DzielnyTata nie osiąga nic (tu Normalny ma niestety rację).

Myślę, że następnym razem powinien mieć okulary z kamerą i nie mówić o tym, że nagrywa nic. To było by mądrzejsze.

 

Pomijam fakt po co mamusi taka obstawa? Czyżby się bała że tatuś ją na wizji porwie? Telepatycznie? Ze Śląska? Biedaczka.

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Normalny napisał:

Wyobraźmy sobie, że idziemy do instytucji publicznej. W pewnym momencie wyciągamy telefon i nadajemy live wtrącając co chwilę, że zaraz mogą nas wyprowadzić zorganizowane oddziały Milicji Obywatelskiej i inne teksty Dzielnego Taty. Obok ludzie proszą aby normalnie spróbować rozmawiać a my dalej swoje. Co zyskamy? Nic, nawet jeśli prawda jest po naszej stronie.

 

Fakt jest faktem, że dał się sprowokować i  wciągnąć w pyskówkę. Zupełnie bez sensu, bo wszystko zaczęło się gdy ktoś w studiu TV zauważył, że ON NAS NAGRYWA :o. Należało udzielać tylko niezbędnych odpowiedzi i zwyczajnie kontynuować.

Śmiem twierdzić, że bez transmisji na żywo dojechali by go jak kawałek szmaty. Tak się kończy taka forma proszenia jak na filmie.

Jeden rycerzyk wiele nie potrzebował i szarżował kamerę, a i jeden z przebierańców też już ''zataczał koło''

Pytanie jest takie:

Co na tym filmie jest legalne, a co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale muszę to napisać...

W tym studio była cała masa osób publicznych, które nagle są zaskoczone albo obrażone, ponieważ ktoś głównie dla własnego bezpieczeństwa, nagrywa bądź udostępnia zapis ze studia ,,na żywo" programu, który jest nagrywany i nadawany. Prawdopodobnie gdyby sam poprosił wcześniej na piśmie o wyrażenie zgody na nagrywanie w studiu - takiej zgody by nie dostał.

Już pomijam fakt, że nie trafię Pani Jaworowicz i tego jej programu, w którym nie raz była stronnicza, nie raz upodlała ludzi dla własnej przyjemności i zasadniczo zamiast pomagać, to jeszcze bardziej pogrążała siebie i rzekomą pomoc, którą miała nieść - jeśli dla niej pomocą jest to, że ktoś zadzwoni w jakiejś sprawie do redakcji jej programu - to ja dziękuję.

DzielnyTata robi z jednej strony dobrą robotę - walczy z chorym systemem prawnym, w który mężczyzna nie ma żadnych praw, jest zwierzyną, na którą się poluje a zazwyczaj dobija - prawdą jest, że cała masa ojców, przez długie miesiące, jeśli nie lata - nie ma kontaktu ze swoim dzieckiem lub dziećmi, bo rzekomo dzielna matka, dla dobra dziecka ukrywa go przed tatusiem, ale już nie ma problemu aby wyciągać pieniądze z jego kieszeni aby fundować sobie wakacje w ciepłych krajach z nowym gachem, podczas kiedy dzieciak siedzi pod okiem babci na RODOS* - Rodzinnych Ogródkach Działkowych Otoczonych Siatką - zabijając tym samym więź między dzieckiem a jego ojcem.

Tylko, że DzielnyTata jest porywczy, przegrywa z emocjami, trochę daje się łatwo sprowokować ale gdyby za nim stał jakiś prężny sponsor - jakikolwiek zachodni koncern, który miałby własny interes w tym człowieku - gdyby on miał jakąkolwiek, własną grupę mediów, gdyby w każdym większym mieście działa jakakolwiek grupa pod jego szyldem - to być może wtedy mieliby do niego inne podejście - a tak uważany jest za dziwoląga, bowiem ,,sąd zabrał mu dziecko"

Tak, dokładnie - właśnie Sąd - bo to Sąd orzeka o losie mężczyzn na długie lata...
Pomijając fakt, że zachowanie ludzi w tym studiu, w tym oczywiście zachowanie gospodarza programu - jest skandaliczne - to pełna amatorszczyzna i tak nie robi się poważnego dziennikarstwa - pokaz agresji i nienawiści.

Ale kogo jeszcze mamy w tym studiu w trakcie nagrania:

1) Detektyw Rutkowski...nie mylić z Ostrowskim - człowiek już tak bardzo skompromitowany, że w ogóle nie powinien pokazywać się choćby w powiatowym radiu, a co dopiero w telewizji opłacanej z podatników takich jak my. Facet, który mataczył w wielu śledztwach, postępowaniach - choćby sprawa Madzi z Sosnowca - gdzie Pan Detektyw był jednocześnie Sędzią, Prokuratorem, adwokatem czy reżyserem nie tyle nawet kina akcji, co jednego wielkiego rality show, które zrobił z tej sprawy. Albo niedawne śledztwo tajemniczego ,,wypadku" pewnego studenta we Wrocławiu - chłopak godzinę przed zaginięciem opijał tytuł naukowy, niby poszło o dziewczynę, która jednak odrzuciła jego zaloty...całe miasto go szukało, wielu mataczyło w tej sprawie a Pan Rutkowski, przyjechał chyba 2 miesiące później i stwierdził na oczach rodziców, że ,,chłopak nie żyje" nie wysyłając w teren, choćby jednego, swojego człowieka.

Takich spraw - było więcej.

Jedziemy dalej - (2) Tomasz Terlikowski - naczelny katolik RP i ja jako katolik - przepraszam za Pana Terlikowskiego - to co ten człowiek ze sobą reprezentuje, jakie głosi podejście do życia, poglądów, jest niebezpieczne dla całego społeczeństwa. Facet, który powinien przez resztę gatunku męskiego, mieszkającego w Polsce, zlinczowany za pomysł a wręcz nawoływanie do stworzenia podatku dla osób - głównie mężczyzn - bezdzietnych, nieżonatych, żyjących w konkubinatach i tylko po to - aby ci zakładali rodziny. Ten facet jest niebezpieczny i powinien być już dawno odizolowany od reszty społeczeństwa. Cytując jego samego - ,,przynosi wstyd całemu rodzajowi męskiemu" - za ten bezpodstawny atak w studiu celem, zapewne zabrania telefonu powinien dostać solidnego strzała w pysk, tak aby swoim ry**m podłogę tarzać - dzielny biały rycerz, któremu nikt nie mówił przecież, że z własnej kobiety to on może zrobić inkubator.
Ale tutaj to jest pierwszy do rękoczynów, pierwszy do atakowania, pierwszy do obrażania - sprawę w Sądzie bym facetowi wytoczył choćby za skierowanie słów w stronę DzielnegoTaty, że ,,tak się zachowują przestępcy" oraz wyjazdy persolane wobec jego rodziny...ale to nie jest jeszcze najgorsze - wystarczy sobie poczytać komentarze pod postem pana terlikowskiego na FB, ludzi, którzy stoją za nim murem i nie widzą w tym nic złego.

To pokazuje ewidentnie jaka jest kondycja społeczeństwa, ludzie tacy jak terlikowski i ten pan, który stwierdził, że ,,dziecko DzielnegoTaty jest własnością Ministerstwa..." czyli własnością Państwa - robią oni za autorytety moralne oraz za wszelką inteligencję w tym kraju, sprzedają swoje mądrości takim Januszom czy Grażynom przed telewizorem a potem dziwimy się, że otacza nas taka rzeczywistość jaka otacza, w której ojcom zabiera się dzieci, a faceci muszą płacić za niechcące szkody materialne swoich kobiet...

DzielnyTata pokazał obłudę i zakłamanie ludzi partycypujących w systemie prawnym, w którym żyjemy, w systemie, w który jednym wolno wszystko a drugim nic.

 

Boże proszę o siły abym nie czuł nienawiści...

Edytowane przez Odlotowy
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Normalny napisał:

Pan T. powiedział, że ... ojcowie to są ze swoimi dziećmi i ze swoimi żonami .

Kurcze kiedyś chciałem być ze swoim dzieckiem jak i ze swoją żoną ale to już żona nie chciała - co by mi pan T. doradził w tej sytuacji?

 

Pan Terlikowski doradziłby Ci modlitwę.

I kolejne dziecko na zgodę. Ono scementuje Twój związek.

 

4 godziny temu, Normalny napisał:

No jakoś to nie tak chyba wszystko z tym lobbingiem na rzecz praw ojców do dzieci.

 

Niestety, facet STRASZLIWIE niedźwiedzią przysługę nam, ojcom robi.

Wychodzi na to, że ojcowie walczący o prawa to psychopaci.
Mi - cytując klasyka - witki opadły.



Głos ojców praktycznie nie istnieje. Mogąc rzeczowo i spokojnie wystąpić w publicznej TV (więc jednak spora oglądalność) facet położył temat po całości.
Masakra...

4 godziny temu, volcaniusch napisał:

Co ma w głowie kobieta mająca chore dziecko, która przepuszcza kasę z dodatków pielęgnacyjnych i innych dobrodziejstw na własne zbytki? Obserwuje matki w otoczeniu i często te osoby nie powinny mieć nawet kota czy psa pod opieką...

 

No przecież jest biedną madką.
Musi od czasu do czasu odreagować, c'nie? :->

 

 

2 godziny temu, Odlotowy napisał:

DzielnyTata pokazał obłudę i zakłamanie ludzi partycypujących w systemie prawnym, w którym żyjemy, w systemie, w który jednym wolno wszystko a drugim nic.

 

 

 

Tak i nie.
My widzimy tu obnażenie obłudy obficie podlane emocją.
Reszta społeczeństwa widzi psychopatę, stanowiącego potwierdzenie, że "słuszna jest linia systemu"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nagrywanie tego to była jedyna opcja, aby przekazać prawdziwość dyskusji i miał w tym on całkowitą rację. Tylko obawiam się, że efekt, który osiągnął może nie być optymalny ze względu na niską świadomość społeczną- i nie mówię tu tylko o kwestiach poruszanych na forum tj dyskryminacji mężczyzn.

To, że zareagował emocjonalnie jak ktoś wyżej wspomniał będzie świadczyć o nim negatywnie tylko i wyłącznie dla osób, które nie ogarniają psychologii...

Ale, kto tutaj zareagował emocjonalnie? Bo jak dla mnie to niepanowanie nad emocjami było w zdecydowanej mierze po drugiej stronie barykady.

Przejęcie emocji w stylu 'zatańczenie jak grają inni' na zasadzie bycia odbiornikiem, a nie generatorem jest kwestią wręcz powiedziałbym naturalną patrząc na warunki na jakie został on wystawiony:

1. Byczki w kominiarkach. Popatrzcie jaki to prawdopodobnie wywarło wpływ na psychikę tego człowieka, biorąc pod uwagę wpływ poprzednich, potencjalnie traumatycznych wydarzeń, o ile oczywiście była to prawda, co wydaje mi się bardzo prawdopodobne (pobicia). Po co to tam? Nie sądzę, żeby Ci ludzie nie zrobili tego z intencją wywarcia określonego wpływu.

2. Wywieranie presji (próby wyrwania telefonu), insynuacje i wklejanie mu do głowy jakichś sugestii, czyli de facto marna manipulacja (teksty w stylu, że jest chory psychicznie etc.), bycie odosobnionym w swojej inicjatywie (przecież nawet Ci jego sojusznicy nie stali za nim murem, bo dali się prawdopodobnie zmanipulować wiedząc na pewnym poziomie, że to on ma rację- bo przyznawali mu ją pod koniec).

Nie tańcz tak jak Ci zagrają, zburz reguły gry, bo przegrasz jak nie jesteś na swoim gruncie. Gdyby tak nie zrobił

 

Widzę tam ogromna ilość ukrytej dla przeciętnego widza manipulacji. Już sam fakt, że ludzie będą podążać za dowodem społecznym (większość nie może się mylić, ten dzielny tata to pojeb- skojarzenia działają), autorytetem Jaworowicz (przecież pomogła tylu osobom swoim programem? To musi być dobra.), powszechnym wizerunkiem Rutkowskiego (na chwilę obecną nie jestem pewny jak on jest postrzegany przez większość, gdyż nie śledzę takiego chłamu na bieżąco, ale w mojej głowie został obraz człowieka, który pomógł rozwiązać wiele spraw, czytaj pozytywny, zasłużony etc.), konsekwentnym tkwieniem w utartych przekonaniach pt. "a bo to matka i ona powinna mieć dziecko".

 

W dodatku argumenty o nie zgadzaniu się na nagrywanie tego są co najwyżej śmieszną przykrywką- idziesz do telewizji, a nie chcesz żeby to nagrywali? To tak jakby powiedzieć, że idziesz na koncert, na którym wiesz, że będzie prowadzona relacja live, a w dodatku 50 osób wyciągnie telefony, zacznie to nagrywać i wrzuci na YT, ale nie wyrażasz zgody na publikowanie swojego wizerunku na jakiejś relacji live na yt. Co innego gdy dana osoba robi to, by kogoś zdyskredytować, a nie ukazać prawdę. Wtedy zgadzam się- takie zachowanie jest karygodne.

 

Wizerunek psychopaty, który może (i prawdopodobie tak będzie) się z tego wyłonić będzie wynikał tylko i wyłącznie z niskiej świadomości społecznej na w/w tematy+ manipulacji. Także gościa bym za to nie winił. Oczywiście mogło to być rozegrane korzystniej. Kumaci ogarną o co chodzi i zadadzą sobie odpowiednie pytania i dojdą do odpowiednich wniosków. Ci, którzy mieli i tak wyrobione negatywne zdanie na ten temat, tak czy siak prawdopodobnie by go nie zmienili, bo... ludzie kochają tkwić w swoim światopoglądzie. Na szybką, gwałtowną transformację powszechnie utartych poglądów i stereotypów tak czy siak bym nie liczył. Niech kropla drąży kamień.

 

Edytowane przez Mr Sinister
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, volcaniusch napisał:

Oczywiście pełna dokumentacja co i za ile, a nie mamusia papieroski i winko - wrzuci się w koszty utrzymania.

Wiecie, że w moim mieście zwykły Sąd Rejonowy, gdzie na 5 Sędziów w Rodzinnym 4 to kobiety - wszyscy Sędziowie żądają przedstawienia faktur i paragonów na wydatki. Nawet nie macie pojęcia jakie oburzenie to wnosi. Ale Sąd każe to trzeba zrobić:)

 

Co do samego "Dzielnego Taty" to mam jedno zastrzeżenie: za łatwo puszczają mu nerwy. Ten Pan to nie jest jakiś dżemik w świecie walki z Sądami i mediami, więc z facetem dzieje się coś złego. Pełniąc taką rolę jak on musi być spokojny. MUSI. Bo media go zniszczą i na nic pójdzie jego praca.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trudno być spokojnym w jego sytuacji, choc powinien.

W telewizji to zazwyczaj się nagrywa, na ulicach kamery w biurach, sklepach ,parkingach itd wszędzie jesteśmy nagrywani i o co kurwa to oburzenie...

Ano o to że ktoś miałby nagraną prawdziwą prawdę, a nie tą przystrzyżoną i przypudrowaną z TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, volcaniusch napisał:

Znajoma pracująca z niepełnosprawnymi dziećmi zauważyła, że matki niepełnosprawnych są podejrzanie za bardzo zadbane (drogie ubrania, fryzurki). Niby katecheza przez 12 lat nauki, ale większość ludzi reprezentuje sobą niezwykłą podłość w postępowaniu z innymi. Coś nie tak jest z wychowaniem dzieci w Polsce, że wyrastają na takich egoistów kierujący się relatywizmem moralnym. To nie może wynikać z niczego innego jak ze zjebanych wzorców w dzieciństwie. Co ma w głowie kobieta mająca chore dziecko, która przepuszcza kasę z dodatków pielęgnacyjnych i innych dobrodziejstw na własne zbytki? Obserwuje matki w otoczeniu i często te osoby nie powinny mieć nawet kota czy psa pod opieką...

Dokładnie to samo słyszałem od znajomej pracującej z dziećmi autystycznymi w prywatnym przedszkolu. Nowobogaccy, zapatrzeni w sobie narcystyczni rodzice, dla których ich zajęcia z zumby (autentyk) były ważniejsze niż odebranie dzieciaka z przedszkola (a że ktoś z dzieckiem musi zostać po godzinach, bo przecież nie wystawi autysty na mróz, żeby sobie czekał - olać :) ).

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska ciągle czeka na MRA (Ruch Praw Mężczyzn) z prawdziwego zdarzenia. Wyważone, rzeczowe i z pazurem. Tutaj trzeba mieć doświadczenie i otrzaskanie, bo nie dziwne że kurwica człowieka trafi np. w studio gdy rozmówcą będzie nawiedzona feministka albo białe rycerze.

 

Myślę, że w Polsce takich mężczyzn pokrzywdzonych przez system znajdą się tysiące. Do tego dochodza młodzi ludzie np. studenci z rozbitych domów, którzy mogą opowiedzieć swoje historie.

 

Jest ta fundacja masculinum, ale ona jest lekko białorycerska i trochę innego tematu dotyczy.

 

A dzielny tata trzęsie drzewem prawdy jakby miał atak apopleksji, bo głosi teorie jak to Żydzi kradną polskie dzieci i przejmują w ten sposób majątki. Bo Żydówki udają Polki, biorą śluby a potem rozwody by doić majątek z Polaków. Potwierdzone info:

 

http://www.dzielnytata.pl/Jude.htm

 

Edytowane przez KurtStudent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dzielnytata.pl/Jude.htm

 

Przerażająca wizja... i wracam do odwiecznego pytania. Dlaczego wszędzie gdzie byli żydzi, państwo ich wypędzało? I gdzie się udali, zaczynało się przejmowanie handlu, finansów, władzy? No ale zaraz przyjdzie Enemy, i zacznie wstawiać linki z youtube i wikipedii że nieprawda, bo inaczej napisali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuj mnie obchodzi zdanie innych, moja opinia jest oparta na wiedzy zdobytej z książek, historii, i to tej opisanej przez samych zydów.

Przekazów rodzinnych itd., a pierdy że żydzi to taki biedny pokrzywdzony naród to miedzy bajkami o smoku wawelskim spoczywają

I nie mam ochoty nic nikomu udowadniać, wszak aniołki też mogą być garbate

Ale bez powodu nikt się ich nie pozbywał przez stulecia,Zasłużyli na to i teraz też zasługują, w końcu się doigrają

 

Żal tylko tych uczciwych którzy niczemu nie są winni, i chcą zwyczajnie żyć, niestety reszta robi im niedzwiedzią przysługę.

Edytowane przez kryss
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi to wyjątkowo zdolni ludzie. Mimo, że jest ich mało to mają własną cywilizację związaną tylko z ich narodem o czym pisał Feliks Koneczny.  https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny#Cywilizacja_.C5.BCydowska

 

Oni mieli problemy w innych państwach w czasie diaspory z powodu własnego sukcesu. Są zbyt zdolni przez co stanowią konkurencję dla rdzennej ludności. Kult nauki i czytania są u nich głęboko zakorzenione i ma to swoje pozytywne konsekwencje. 

 

Pamiętacie film "Wilk z Wall Street" ? Główną rolę zagrał tam Leonardo DiCaprio. Pierwowzorem był Jordan Belfort, który co ciekawe także był żydem :D https://pl.wikipedia.org/wiki/Jordan_Belfort 

Koleś, który doskonale potrafił odnaleźć się w świecie finansowym i go wykorzystać był żydem. 

 

Podobnie jest z Sorosem - https://pl.wikipedia.org/wiki/George_Soros

Już nawet nie będę wspominał o Rothschildach ;) 

 

Tutaj jest ciekawy artykuł odnoszący się do IQ Żydów - http://www.newsweek.pl/europa/geniusz-zydowski,44686,1,1.html

 

Inną ciekawą kwestią jest antysemityzm. Jak wszyscy wiemy antysemityzm jest odbierany jako nienawiść i działania negatywne wobec osób pochodzenia żydowskiego. Ludy semickie to jednak nie tylko żydzi ale i np. Arabowie, którzy stanowią obecnie większość semitów - https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludy_semickie

 

Antysemityzm natomiast jest wykorzystywany tylko przez ludność żydowską. Jest takie zjawisko jak np. antypolonizm jednak jest ono bardzo słabo znane i rzadko się o tym wspomina i takich anty-postaw wobec różnych narodów jest mnóstwo jednak tylko Antysemityzm jest tak bardzo mocno piętnowany i nagłaśniany w mediach.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Stulejman Wspaniały napisał:

http://www.dzielnytata.pl/Jude.htm

 

Przerażająca wizja... i wracam do odwiecznego pytania. Dlaczego wszędzie gdzie byli żydzi, państwo ich wypędzało? I gdzie się udali, zaczynało się przejmowanie handlu, finansów, władzy? No ale zaraz przyjdzie Enemy, i zacznie wstawiać linki z youtube i wikipedii że nieprawda, bo inaczej napisali.

Jak masz zamiar walić taką erystyką to dyskusja nie ma sensu. Jak na razie to z Twoich teorii wychodzi, że film nakręcony przez MGTOW-ców musi kłamać, bo wrzucili go na youtube. Film dokumentalny Piotra Gontarczyka zrobiony bardzo profesjonalnie to "bajki dla gojów". W Izraelu nie było socjalizmu i feminizmu w kibucach, bo piszą na tym na Wikipedii. Co tam, że nawet autorzy książek o psychologii ewolucyjnej się na nie powołują, wykazując różnice między mężczyzną a kobietą. Nie możliwe że w Izraelu działa potężne lobby feministyczne? Ano możliwe. Podobnie jak potężne lobby LGBT, dlatego to w Tel Aliwie organizowane są największe parady równości na świecie. Przepraszam że mówię prawdę nie pasującą do pewnych teorii ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeden Polak z USA mówił tak: po szkole dzieci polskie szły ścierać stoły do restauracji za marne centy, a żydowskie do rabina lub do biblioteki się uczyć. Chyba wyjaśnia potęgę tego narodu bez teorii o spisku dziejowym. ;) Każdy znający logikę i trochę historii widzi, że te historie o "złych Żydach" są bełkotem. Finansjera składa się z żydów, chrześcijan (tutaj Watykan macza palce), ateistów etc., i zwalanie swoich porażek na inne nacje świadczy o infantylności. Bubel coś tam pisze o lekarzu Bieleckim. U mnie w rodzinie jedna osoba była przez niego leczona. Serio, trudno o lepszego lekarza w Polsce, a że to zdobył w czasach PZPR to takie czasy były, za piecem się nie schował, ale coś robił. Zauważyć warto, że obchodzi go pacjent i człowiek, a nie tylko nowy mercedes. Bubel jest typowym pieniaczem, który poza gadaniem nic konkretnego nie osiągnął. Krytyczne myślenie nie boli. 

 

Dziwne, ale w Polsce nie czuje, żeby ktoś mi podkładał nogi. Czy PiS czy PO - jedna zaraza, ale mam prostą receptę: trzymać się od polityki z dala. Tam są same miernoty, które wzięły się za politykowanie, bo nic innego nie potrafili. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.