Skocz do zawartości

Awantura, Jaworowicz wychodzi bo dzielnytata.pl nagrywa.


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Stulejman Wspaniały napisał:

dziś dopiero zobaczyłem nagranie z telefonu Pana Fabisiaka, jak Terlikowski uderza go chyba w plecy ręką (mocno) i wyrywa z nienawiścią telefon.

 

Klasyczny przykład ile mogą znaczyć deklarowane wartości (jak poszanowanie bliźniego) w konfrontacji z rzeczywistością i nerwową sytuacją. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2017 o 01:20, Mr Sinister napisał:

Kumaci ogarną o co chodzi i zadadzą sobie odpowiednie pytania i dojdą do odpowiednich wniosków. Ci, którzy mieli i tak wyrobione negatywne zdanie na ten temat, tak czy siak prawdopodobnie by go nie zmienili, bo... ludzie kochają tkwić w swoim światopoglądzie. Na szybką, gwałtowną transformację powszechnie utartych poglądów i stereotypów tak czy siak bym nie liczył. Niech kropla drąży kamień.

 


Dokładnie to samo chciałem napisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pogląd na tę sprawę:

 

1. Nie znam szczegółów więc nie wiem kto ma rację w sprawie dziecka.

 

2. Od momentu, w ktorym naskoczono na p. Fabisiaka za to, że prowadzi transmisję na żywo - popieram p. Fabisiaka.

Skoro telewizja nie zyczy sobie transmisji online - oznacza w prostej linii, że program zostanie poważnie zmanipulowany i to co jest czarne - bedzie ukazane jako białe.

 

3. P. Tomasz Terlikowski - zachowanie najlepiej podsumują słowa pewnego CK oficera - kpt Wagnera - wygłoszone pod adresem innego CK oficera - oberleutnanta von Nogay'a:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.