Skocz do zawartości

Seria męskich skandali Hollywood.


jaro670

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wypływa coraz więcej spraw gdzie pani/panu przypomina się w chwilowym złagodzeniu skutków alzheimera że znany aktor/twórca trzymał ją za krocze 15 lipca 1973 i wybucha wielka afera.  Zaczęło się od Billa Cosby , potem był Kevin Spacey ,teraz znów coś słyszę o Charlie Sheen czy znanym producencie. Mam w związku z tym pytanie na które spróbujmy znaleźć wspólną odpowiedz opierając się na kilku podobnych punktach tego schematu.

1. Nagłe, zbiorowe olśnienia rzekomych ofiar.

2. Robi się z tego wielkie halo z natychmiastowymi i ostrymi sankcjami jak usuwanie z czołówek , odbieranie nagród, usuwanie z gremiów jeszcze przed procesem .

3. Bohaterami skandali są tylko panowie .

4. Wypływające sprawy miały miejsce minimum 20-30 lat temu a nie rok , dwa wstecz co przy kruchości ludzkiej pamięci ma duże znaczenie.

5. W związku z pkt5 sprawy dotyczą panów w sile wieku , czyżby dzisiejsi 30-40 letni artyści nie molestowali ? A może po prostu mają jeszcze za dobrą pamięć żeby im to molestowanie wkręcić 10-15 partnerów seksualnych łatwiej zapamiętać niż 50 przez całe obfite w sex życie ?

 Czy według was nie jest to planowe działanie żeby uwalić męskie ikony kina/rozrywki bo tak to wygląda chociażby w przypadku Pana Spacey czy Sheena ? 

 

Wiem , brzmi to jak kolejna teoria spiskowa ale za dużo podobieństw jest w tych sprawach stąd pomysł na dyskusję. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te osoby co ujawniają taki skandal, chcą urobić rzekomych oprawców. Ile prawdy jest w tym co ogłaszają sam nie wiem.
Może być też taka moda, że skoro jedna osoba się przyznała do molestowania to nie można być gorszym i też się przyzna. :)
Albo chodzi im po prostu o to by media szumiały wokół nich. W końcu czego to taka gwiazda nie zrobi by była na językach, a że przy okazji udupi jakąś gwiazdę kina to już nie ma znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałeś, że większość tych spraw skończyła się wyrokami na korzyść domniemanych "oprawców".

 

To wygląda tak:

 

Karyna A przypomniała sobie, że kiedyś przy drinku aktor X powiedział, że ma fajny tyłek, chichotała jak podlotek, duma ją rozpierała, miała atencję od kogoś znanego. No ale 25 lat później przyszła nowomoda na molestowanie.  I Karyna sobie przypomniała, a jak powiedział to, mógł chcieć obmacać, jak chciał obmacać to i chciał zgwałcić, i w 'musku' lęgnie się EUREKA ZOSTAŁAM ZGWAŁCONA, NALEŻY MI SIĘ ODSZKODOWANIE!!!

 

Następnie idzie z tym do prawnika, który wszystko z niej wyciąga jak było i wie, że kasy z tego nie będzie, chyba, że znajdzie 3 kolejne Karyny, które za udział w odszkodowaniu zeznają iż były molestowane/ zgwałcone. 

 

Idzie z tym do sądu, robi aferę medialną, raz się da, raz się nie da, jak się da, to miliony do podziału między "molestowane" i adwokata. Jak się nie da, to i tak nikt im nic nie zrobi, bo adwokat reprezentował klientki, a nawet jak wyjdzie, że łgały i sąd je skarze to i tak nie da się z nich ściągnąć odszkodowania bo mają niski stan posiadania :>

 

Tak czy siak, stratny jest jedynie "oprawca" niezależnie czy nim był, czy nie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekomy "oprawca" traci przede wszystkim prestiż i dobre imię. Patrzcie co odwalają z rolą Kevina Spacey'ego. Odbierają mu ją miesiąc przed premierą. Nie dość, że chłopak sobie nie zarobi to jeszcze zabierają mu możliwość zarabiania w przyszłości przez bycie aktorem bo przecież dać rolę "damskiemu oprawcy"?! Kwik! Oburzenie! Skandal!

http://www.filmweb.pl/news/Kevin+Spacey+stracił+"Wszystkie+pieniądze+świata"-125711

 

@jaro670 Moim zdaniem tak jak sam piszesz chodzi tu o uwalenie męskich ikon kina. Dodatkowo chodzi to oczywiście o hajs oraz ma to dać przykład zwykłym kobietom aby uwalały zwykłych facetów podających ich do sądu za molestowanie itp. Zaczęli od sławnych facetów aby mieć rozgłos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste koszykarze, hokeiści, piłkarze NFL. Maja wtłaczane do głowy przez psychologów drużynowych. Czym skutkują  takie występki lub przygodny sex z pokojówka hotelowa. Sam Marcin Gortat o tym mówił. Wszyscy Ci sportowcy z US wiedza co jest 5. Ostatnia wielka afera to Kobe... żaden z nich już sobie nie pozwoli na to. Ani klub ani sportowiec nie może sobie na to pozwolić... Ta wiedza musi dojść jeszcze do Hollywood. Plus to co napisał @Mosze Red

 

Troche interesuje się muzyka... jeszcze w latach 90 głośno było na zagranicznych fotach jak to Mariah Carey wylansowała się pupą. A cisnęły po niej zazdrosne inne baby ze kariera przez łóżko... tak od lat 90 zmieniły się czasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to festyn naiwności demosa i zorganizowana akcja-manipulacja.

Masz dowody - karty na stół zamiast opowiastek. Dlaczego niby można objąć infamią przez pomówienie o molestowaniu bez dowodów a na zabójstwo czy napaść potrzebne są dowody, proces, sędzia. Skazani i zlinczowani na podstawie pierdnięcia jakichś niuń. Bo słowo kobiety więcej warte od słowa mężczyzny?

 

Nie rozumiem jednego (co sugeruje jak dla mnie kooperację pomówionych) - dlaczego żaden z nich nie powie, skoro jest tylko słowo przeciwko słowu - to nie tak było, przyszła do mnie wydepilowana i wykąpana, zrobiła loda na zachętę i sugerowała akcję od tyłu, jeśli otworzę jej dostęp do tego i tamtego? Czy to nie oczywista linia obrony? No właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa za chwilę popatrzenie/ obejrzenie się za panną będzie odbierane jako molestowanie. Ciekaw jestem gdzie i czy są jakiekolwiek granice absurdu bo to co się dzieje w dzisiejszych czasach już przestaje mnie śmieszyć. Czy mężczyzna naprawdę ma być tylko dawcą spermy, zapewnieniem ekonomicznego bytu dla kobiet i dostarczycielem igrzysk jak te opisane w niniejszym temacie? Chyba podziękuję i postoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą obroną dla tych gości jest: owszem, przespałem się z nią ale pani dostała za to x tysięcy dolarów / bardzo dobrze płatną pracę / rolę w filmie / biżuterię / samochód od czego nie zapłaciła podatku a całe zajście miało charakter transakcji :) Ciekawe ile wtedy byłoby chętnych do przyznania się do prostytucji :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei
Nie do końca. Rok temu w Derrick Rose był oskarżony wraz z kolegami o gwałt zbiorowy w 2013 r. Powódka zażądała 21.5 mln $ za "straty moralne", pozew odrzucono ^^
Prawdą jest, że jednym z tematów na obowiązkowych szkoleniach dla pierwszoroczniaków są relacje i unikanie "gold diggers". A i tak zawsze znajdzie się taki Dwight Howard, który ma 8 dzieci z 8 różnymi kobietami ;)


A tu przykład poprawnego zachowania:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólną cechą wszystkich pomówionych jest zasobny portfel. Tym "paniom" marzy się skubnięcie trochę tego tortu. Trochę nakłamać i tak tego nikt nie będzie w stanie podważyć. A przy tym można się solidnie dowartościować i wypłynąć ponad przeciętność. "Cały świat się dowiaduje jaka to jestem zajebista, że molestował mnie jakiś tam Stallone czy Harvey Weinstein".

To ja się pytam. Dlaczego te biedne "panie" nie były molestowane przez jakiegoś dozorcę z Haarlemu czy taksówkarza z Bronxu?

Mogły nawet być, ale pożytku z tego żadnego. Ani kasy, ani sławy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.