Skocz do zawartości

W wielkim skrócie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mam teraz weny na to żeby napisać moją historię, może to zrobię za jakiś czas, dlatego napiszę czego tutaj szukam. Myśle że najgorsze w relacjach damsko-męskich mam za sobą, z łatwością poznaje nowe dziewczyny, i wiem co robić żeby doprowadzić wszystko do happy endu;) wszystko dlatego że nic nie jest przypadkowe z jednym wyjątkiem... chodzi o kluby tam jest najłatwiej ale brakuje mi wiedzy co i jak. I właśnie dlatego chciałbym poruszyć tą zajawke w moich tematach. Już teraz mogę powiedzieć co wymacałem to moje ale wiem że mogę być jeszcze lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klubie jest taka zasada. Nie zachowuj się jak reszta facetów. Jak jest jakaś fajna laska to zauważ najebani samcy zaraz do niej zaloty, zagadują w 80% robią z siebie błazna. Ty obserwuj nie podchodź od razu do kobiety. Jak widzisz, że do każdego się uśmiecha szczerzy zęby, to masz pewność że to lahon jest. 

 

A jak Ci się jakaś spodoba to po prostu podejdź pogadaj i ważna kwestia. Nie bądź nahalny nigdy, bo to odpycha. % pomagają w śmiałości, ale staraj się nie przesadzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kimas87 napisał:

W klubie jest taka zasada. Nie zachowuj się jak reszta facetów. Jak jest jakaś fajna laska to zauważ najebani samcy zaraz do niej zaloty, zagadują w 80% robią z siebie błazna. Ty obserwuj nie podchodź od razu do kobiety.

Już o tym słyszałem od doświadczonego zawodnika:)

 

11 minut temu, Kimas87 napisał:

Nie bądź nahalny nigdy, bo to odpycha. % pomagają w śmiałości, ale staraj się nie przesadzać ;)

Myślę że nie jestem przylepą, i zapomniałem czym jest zazdrość o kobietke bo ciężko na to pracowałem, a jeśli chodzi o alko, przestałem pić pare lat temu bo nie czuje się wtedy wspaniale więc odpada niestety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kimas87 napisał:

W związek można wejść, ale jak czujesz, że coś śmierdzi/ nie gra trzeba się ewakuować póki czas. Kobieta ma być miłym dodatkiem do życia a nie jego główną częścią.

To nie dla mnie po tym co widziałem w życiu, aż mi się niedobrze robi jak te widowiska wspominam. Przyznam że stosowałem zasade "ewakuacji". Zrobiłem też kiedyś skok w bok i od tamtej pory po tygodniu zdradzałem wszystkie dziewczyny żeby wygrać z hormonami i normalnie funkcjonować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystkie zasady które były w postach znam i stosuje. Ale potrzebuje czegoś więcej, liczę na petardę coś a la audycje i felietony naszego wodza, wszędzie szukam i tylko mała część informacji jest prawdziwa. Forum śledzę ponad rok ale niewiele znalazłem, chyba mam pecha w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką petardę liczysz, bo nie rozumiem ? Chcesz poderwać laskę w klubie to musisz być uśmiechnięty, poczucie humoru, luz, swoboda. Warunek jest jeden musisz się jej spodobać bo jak nie to żadne triki nie pomogą. Na petardę nie licz, bo nie ma jednego sprawdzonego sposobu na laski. Jedna poleci na to inna na głupotę ( są i takie ) i na to wpływu kolego nie masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 napisałeś to bardzo ogólnie, a ja chce znać szczegóły dlaczego jest tak czy tak, np dlaczego dziewczyna się bardziej łasi do mnie jak widzi że całuje się z inną (to tylko przykład). Wiem że nie ma sprawdzonego sposobu, ale można mieć swój niepowtarzalny styl dzięki któremu jest łatwiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, [email protected] napisał:

Poszukaj może artykułów o technikach w klubie u podrywaczy typu Szabelski

To musi być jakiś znak;) najpierw Twój post, i przed chwilą usłyszałem dwie audycje powiązane z Adeptem. Nie napisałem na początku że to czego szukam nie jest łatwe do znalezienia ale jak się uda, powstanie odpowiedni temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Playboy X

 

Wtrącę jedynie, iż to nie jest forum PUA.

 

Głównym celem tego forum jest zrzeszenie męskiej społeczności i umożliwienie jej prowadzenia wspólnych dyskusji (oraz wychodzenia z różnorakimi inicjatywami) prowadzącymi do zmiany sposobu naszego myślenia i podejścia zarówno do siebie jak i otaczającego nas świata - czego skutkiem jest zmiana naszej codzienności, i tego jak wygląda nasze życie. 

Dążymy tutaj do samodoskonalenia. 

 

Szukanie tutaj "utartych schematów i sztuczek podrywu" mija się z celem.

Dlaczego?

Bo są zbędne w tym przypadku. 

Kiedy zaczniesz dążyć do obranego przez siebie celu i odnosić sukcesy w różnych dziedzinach życia - kobiety przestaną Ci być po części potrzebne. Zauważysz iż one wcale nie są drogą "ku spełnieniu" jak większości mężczyzn się to wpaja.

A co się stanie kiedy już zaczniesz odnosić sukcesy poprzez pracę nad sobą i  zauważysz, że kobiety wcale Ci nie są potrzebne?

Wtedy to kobiety będą zastanawiać się nad tym, co zrobić aby "złowić" kogoś takiego.  Czyli będą w tym miejscu, w którym ty aktualnie jesteś pisząc ten post i zastanawiając się "co zrobić aby ją zdobyć...."?

 

Odwróć role.

Powodzenia ;) 

 

 

Edytowane przez Matthew
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przed mówca praca nad sobą powinna być na pierwszym miejscu.Kobiety chcą być zdobywane ale przez konkretnych gości one nie chwalą się w pogaduszkach koleżanką tym że wczoraj w klubie poderwał ją koleś z super gadką i tak ją podszedł, że aż zaniemówiła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za wskazówki, myślę że w tym temacie mogę napisać więcej niż tylko o klubach, w końcu chodzi też o moją historię. Chce żeby było jasne że i przypominam że twórczość naszego wodza znam nie od wczoraj, felietony spadły do mnie z kosmosu jak byłem w maksymalnej dupie, a teraz jest lajcik. Wszystko idzie w dobrym kierunku dziewczyny coraz częściej same mnie podrywają, nieszczęśliwe rówieśniczki mężatki mówią mojej matce że mogły mnie wybrać, mam mnóstwo takich przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.