Skocz do zawartości

Trzecia płeć!


deleteduser78

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przepraszam, Szanowne grono forum. Brak mi sił. :(

Przełomowy wyrok w Niemczech. Sąd uznał "trzecią płeć". I ma wiadomość dla prawicy

WB
 
09.11.2017 15:20
 
 
 
Prokuratura sprawdza, ile wrocławskich gejów i lesbijek próbowało złożyć w urzędach stanu cywilnego akty małżeństw zawartych za granicą z osobami tej samej płci. N/z. Marsz równości

Prokuratura sprawdza, ile wrocławskich gejów i lesbijek próbowało złożyć w urzędach stanu cywilnego akty małżeństw zawartych za granicą z osobami tej samej płci. N/z. Marsz równości (Fot. Krzysztof Karolczyk / Agencja Gazeta)

Sąd Najwyższy w Niemczech orzekł, że dokumenty muszą uwzględniać "trzecią płeć". Jest to pierwszy europejski kraj, w którym zdecydowano się na ten krok.
 

Proces rozpoczął się od sprawy interseksualnej osoby, której układ chromosomów nie definiuje jej ani jako mężczyzny, ani jako kobiety. Osoba ta wniosła sprawę do sądu - pisze o sprawie "The Independent". Władze odmówiły wpisania w dokumentach płci "inter" - niemieckie prawo zakłada, że w dokumentach można mieć wpisaną płeć męską, żeńską lub pozostawić pole puste.

Sędziowie uznali jednak, że jest to niezgodne z niemiecką konstytucją, która gwarantuje wszystkim prawo do prywatności i równe traktowanie. Uznano również, że nakazywanie osobie, która nie czuje się ani mężczyzną ani kobietą, wyboru "braku" płci jest niesprawiedliwe, a prawo nie wymusza binarnej definicji płci.

Sąd - wyprzedzając reakcję grup skrajnie prawicowych - wyjaśnił, że "otwarcie możliwości nie oznacza, że trzeba z nich korzystać".

Stowarzyszenie Transgender Europe i niemieckie organizacje walczące o prawa człowieka nazywają wyrok "przełomowym". Co więcej, decyzja zapadła krótko po tym, jak przyjęto ustawę o równości małżeńskiej.

Możliwość wybrania trzeciej płci w dokumentach ma zostać stworzona do końca przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwicie? Niedługo będzie można przebierać wśród płci jak wśród ras w grach RPG :lol: 

Np:

Homoseksualista

+10 do ataku z zaskoczenia

+5 do seksownych ruchów

Feminazistka 

+10 do szału bojowego

+5 do ogłuszającego krzyku

+5 do niezbyt wysokiej inteligencji

Inter

+10 do wszystkiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym wczoraj i zdziwiło mnie, że ta 3 płeć nie jest w żaden sposób sprecyzowana. Nawet specjalnej nazwy nie mają. Z biologicznego punktu widzenia podział na płeć powstał w celach prokreacyjnych więc jaką rolę w prokreacji ma mieć 3 płeć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy śmiać się czy płakać? Nie wiem, jedyne co mi przychodzi na myśl, to - Kosmita - bądź Maszyna jak Chappie. 

-  lol

 

Edytowane przez Nefertiti
By nie wystąpił post pod postem. A chciałam ująć wyraz maszyna. Przepraszam najmocniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Brat Jan napisał:

Ono nie ma pipki ni ptaka?

Gorzej, może mieć to i to.


http://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/ciaza/news-czy-mezczyzni-beda-rodzic-dzieci-mozna-to-zrobic-jutro,nId,2462654 


comment_YxNunO4j2H18CFMigeGY4SQ91L6LDE3b



Widzicie co się na tym świecie odwala ? Aż mnie obrzydło jak zobaczyłem wszczepienie macicy facetowi. 
 

Edytowane przez slavex
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nefertiti napisał:

Proces rozpoczął się od sprawy interseksualnej osoby, której układ chromosomów nie definiuje jej ani jako mężczyzny, ani jako kobiety

W przypadku ludzi przy precyzyjnej definicji dzieci określane jako interseks stanowią 0,018% urodzeń.

 

Zmieniono prawo pod bardzo rzadką anomalię natury medycznej, tworząc furtkę do kolejnych wypaczeń intelektualnych i prawnych.

Kiedyś zdaje się Terlikowski w kontekście zmian płci zadał pytanie czy "jeśli człowiekowi odetniemy ręce i nogi to mamy się do niego zwracać per wężu?". Na zachodzie taka logika w ramach której mogą następować wszelkie przedefiniowania zdaje się wygrywać z racjonalnością. To bardzo niebezpieczne bo odpiera pewniki, a genetycznych anomalii nie normuje w sensie faktycznym tylko prawnym w odniesieniu do jednostkowego samopoczucia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzmi ktorym namydliło sie mózg mozna bardzo latwo kierowac.

Nie maja zasad ani pogladow, nie potrafia pieprznac piescia w stol i powiedziec NIE.

Lewakom o to wlasnie chodzi.

Pozniej z takich mozna doic kase, kazac im robic co sie chce i robic z nimi co sie chce.

Dlatego cenie to ze Polacy sa wciaz NARODEM a nie ZBIERANINĄ kazdego koloru istot na dwoch nogach co nawet nie mowia tym samym jezykiem.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - sodoma i gomora. 

A co do kobiet - to moje zdanie. (nie o wszystkich oczywiście)

Przekroczyły granice absurdu i nie dziwię się, iż inteligentni mężczyźni mają dość! Dość kobiecych - fanaberii!

Cóż - same sobie ukręciły bat! Kara będzie sroga. 

Ale widzę światełko w tunel, gdzie da się przywrócić na odpowiednie tory - przesilenie kobiece. :D

 

Film "Seksmisja" mniej więcej to obrazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby ludzie mogliby zmieniać płeć naturalnie, jak te śmieszne ryby czy ślimaki. Wyobraźcie sobie, ile to dawałoby możliwości np. nudzi Ci się w pracy, zmieniasz płeć i myk bawisz się cyckami, albo jesteś nawalona w trzy dupy, nie masz gdzie się odlać i myk wyciagasz fujarę. Ehhh, piękne marzenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero początek. Obecnie zaczyna się rewolucja transhumanistyczna i powstają roboty przypominające ludzi. Za niedługo będą cyborgi i co wtedy z takim człowiekiem zrobić? Dać mu pełnie praw obywatelskich? No przecież to człowiek - ale z częściami maszyny. Zaraz w takim środowisku powstaną organizację ds. przeciwdziałania dyskryminacji cyborgów i robotów i żądanie aby nadać im takie same prawa jak i ludziom.

 

@Nefertiti Przesilenie kobiece już jest i stale się pogłębia. To nic dobrego nie wróży. "Seksmisja" to tylko komedia więc nie ma co jej brać na poważnie.

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 płeć to kolejny krok w stronę upadku kierowanego przez lewicę. Najwięksi idioci wyróżniają 56 płci, a niektórzy nawet więcej - https://bialyrasizm.pl/spis-i-charakterystyka-wszystkich-56-plci/ 

 

W UK Facebook daje możliwość wyboru jednej z 70 płci.

https://www.dobreprogramy.pl/Teoria-gender-odnosi-sukces-na-Facebooku-70-plci-do-wyboru-dla-uzytkownikow-z-Wielkiej-Brytanii,News,55610.html

http://www.ekspedyt.org/tag/63-plcie-kulturowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.