Skocz do zawartości

Był biały teraz jest prawy


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, twórczość Pana Marka poznałem dzięki swojej pierwszej dziewczynie która sama pokazała mi jego audycje ( w tym czasie byliśmy dla siebie byłymi ), a tak na poważnie dzień w dzień zacząłem audycje Pana Marka obserwować kiedy moja partnerka poroniła i mój związek runął po tym wydarzeniu, wtedy myślałem że to wina losu czy tego poronienia a dzisiaj wiem że to Ja swoim zachowaniem białego rycerza doprowadziłem do końca tego związku no cóż łatwo nie było bo była i jest to miła miłość ale wyszedłem silniejszy/mądrzejszy i jestem zadowolony z tego kim teraz jestem. Ogólnie jestem kierowcą ciężarówki, dystrybutorem produktów firmy Colway ( mogę zniżki załatwić do 30% na ich suple / kosmetyki ), a w niedalekiej przyszłości wyjeżdżam do Anglii by tam jeżdzić. Jestem trochę fanatykiem zdrowego trybu życia, prowadzę grupę na fb o zdrowiu ponad 7000 użytkowników, sam wyszedłem z nerwicy natręctw / lękowej, byłem na etapie jakim jest Pan Marek czyli doszło do tego że nie potrafiłem wyjść z domu do sklepu, także to gdzie jestem teraz a gdzie byłem to mój największy sukces który zawdzięczam Panu Ziębie.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.