Skocz do zawartości

Ochroniarz oskarża Mariah Carey o molestowanie


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie ta cała akcja #MeToo odwraca się przeciwko kobietom :D Mężczyzna oskarżył kobietę o molestowanie. Ciekawe tylko jaki będzie wynik tego oskarżenia.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-11-10/stanela-przed-nim-w-rozpietym-szlafroku-ochroniarz-oskarza-mariah-carey-o-molestowanie/?ref=kafle

 

"Michael Anello, były ochroniarz Mariah Carey, oskarża ją o molestowanie seksualne. Miało do tego dojść podczas pobytu piosenkarki w kurorcie Cabo San Lucas w Meksyku, gdy wnosił bagaż do jej pokoju. Carey miała otworzyć mu drzwi w przezroczystym szlafroku i rozchylić jego poły. - Do kontaktu fizycznego nie doszło, ochroniarz mimo nalegań wyszedł z jej pokoju - informuje amerykański serwis TMZ."

 

"Poza podanym przykładem molestowania, który również znalazł się w pozwie, Anello oskarża wokalistkę o wielokrotne poniżanie. Carey miała go porównywać do nazisty, skinheada, członka Ku Klux Klan (organizacja rasistowska walcząca o utrzymanie supremacji białych w USA) i nazywać białym supremacjonistą (osobą uznającą rasę białą za lepszą od innych)"

Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy

28 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Carey miała go porównywać do nazisty, skinheada, członka Ku Klux Klan (organizacja rasistowska walcząca o utrzymanie supremacji białych w USA) i nazywać białym supremacjonistą (osobą uznającą rasę białą za lepszą od innych)"

Och ten okrutny i rasistowski samiec!

29 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Carey miała otworzyć mu drzwi w przezroczystym szlafroku i rozchylić jego poły. - Do kontaktu fizycznego nie doszło, ochroniarz mimo nalegań wyszedł z jej pokoju - informuje amerykański serwis TMZ."

Jest taki podniecający...:rolleyes: 

Ja nie wiem czemu go tak poniżam i chcę go tak upokorzyć, to silniejsze ode mnie i wynika z mojej bezsilności :lol: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Stulejman Wspaniały said:

Szkoda że nie znam perfekcyjnie angielskiego, prześledziłbym w mediach, jaka medialna reakcja wystąpiła po manifeście tego molestowanego ochroniarza - i to by nam wiele powiedziało.

Ja znam dobrze angielski. Media angielskojęzyczne ograniczają się do suchej, faktograficznej relacji. Polski artykuł pomija podniesiony u angielskojęzycznych wątek o tym, że Mariah Carey "zapomiała zapłacić" za usługi ochroniarskie. Według Anello chodzi o kwotę 221 329,51 $, a wraz z utraconymi korzyściami wynikającymi z zerwania kontraktu roszczenie tylko z tego tytułu opiewa na kwotę 511 tys. $. Źródło: businessinsider, czyli nie brukowiec.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.