Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie,

Drodzy Panowie opiszę moją historię do początku, od jakiegoś czasu zacząłem się spotykać z dziewczyną. Pierwsze randki wszystko spoko. Po kilku randkach wylądowaliśmy w łóżku, jako, że to moja pierwsza kochanka to nie stanąłem na wysokości zadania (Ona miała już dwóch, ja jestem trzecim). Kochaliśmy się ale bez penetracji. Zadowoliłem ją w inny sposób. Sytuacja się powtórzyła. Poszedłem do seksuologa i pracujemy nad tym. W międzyczasie randkujemy i rozmawialiśmy na ten temat i powiedziała, że dla niej to nie ma problemu (ale zapewne jest i mi tego nie mówi). W tym samym czasie dostała nową pracę i w sumie chodzi do dwóch, co spowodowało, że rzadko się widywaliśmy. Któregoś dnia powiedziała mi, że nie czuję tego czegoś. Że nie czuje się tak jak z poprzednimi partnerami. Mówiła mi, że jestem typem człowieka o jakim zawsze marzyła (z charakteru), że zawsze z takim facetem chciała być. No ale nie ma tego czegoś (podejrzewam, że przez moją impotencję). Generalnie stanęło na tym, że spotykamy się, kochamy (na razie bez penetracji gdyż seksuolog wprowadził nam specjalny program, który sprawi, że do seksu nie będę podchodził zadaniowo, żebym się oswoił i nie stresował) ale dajemy sobie czas na zaangażowanie. Z jednej strony dla mnie spoko ale z drugiej strony wolałbym gdyby była bardziej zaangażowana w naszą relacje. Od tamtej rozmowy jakoś tak jest trochę inaczej, mniej mnie dotyka np w miejscach publicznych i w ogóle taki trochę mniejszy kontakt fizyczny i jakiś emocjonalny. 

Czy jej zaangażowanie i jakieś uczucia pojawią się jak się będziemy kochać w normalny sposób (z penetracją), czyli mówiąc wprost jak ją porządnie przelecę?
Jak sprawić, żeby rozkochać kobietę? 

 

Pozdrawiam,
JacekPlacek. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.