Skocz do zawartości

Czy to nie kolejna próba robienia z męża pedofila?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia!

Na tablicy FB wyskoczył jakiś polubiony (minka Wrrr) artykuł przez jedną znajomą. Czemu zwrócił moją uwagę? Chodzi o tytuł, prokuratura nie wierzy dziecku. Czyżby mieli dość akcji z dziećmi manipulowanymi przez kobiety, które chcą ugrać jak najwięcej podczas rozwodu? Na końcu artykułu jest wzmianka o wniesieniu pozwu o rozwód, przez matkę dziecka.

Moją uwagę zwrócił też fakt, że matka spała sobie z noworodkiem w jednym pomieszczeniu, a mąż, ojciec dzieci spał w drugim pomieszczeniu z córką. Czemu niby "zgodne" małżeństwo śpi oddzielnie? Nie powinno być tak, że śpią razem w łóżku, a noworodek w swoim łóżeczku? :rolleyes: Córka w swoim pokoju, w łóżku?

To już oznaka, że nie działo się dobrze między nimi. Zadziwia też fakt, tak chętnego zwierzania się z krzywd przez tak małe dziecko. Ten fragment jak mówi, że spał nago z córką też mi śmierdzi. Żona nie zauważyła tego ani razu? To co to za matka? Już narzekanie na to, że spał w gatkach obok niej jest śmieszne. To ludzie na basenie też są pedofilami bo łażą w strojach kąpielowych. 

Komentarze pod artykułem nikogo nie powinny dziwić. 

Moja ocena jest taka, dziewczynka jest dobrze zmanipulowana przez matkę. Gdyby ojciec był zwyrolem/zbokiem, to nie próbowałby walczyć o dzieci tylko zapadłby się pod ziemię bo ktoś ujawnił jego zboczenia. 

 

Źródło TUTAJ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam chlopaki, ze pisze bez polskich znakow,ale mam awaryjny telefon a laptopa mam w naprawie :(

Facet i tak mial duzo szczescia. Jak dla mnie matka z oczywistych wzgledow chciala go pozbawic praw rodzicielskich powodow jest od cholery,ale zapewne jednym z nich jest nowa lepsza galaz pozbawienie praw rodzicielskich umozliwilia dokonanie przysposobienia pelnego.(pewnie dostalby rowniez zakaz zblizania sie)

Facet i tak mial duzo szczescia.. prokuratura umorzyla postepowanie uniknl aresztu tymczasowego, ale kto mu zwroci dobre imie? Jak ktos ma latke pedofila to niezaleznie od wyroku uniewinniajacego ma przejebane....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jest tak napisany, że nie ma wątpliwości o winie ojca.

Eksperci, którzy badali dziecko, nie mają wątpliwości, że było one molestowane, 
ale biegłe powołane przez prokuraturę uważają inaczej. Prokuratura nie widzi 
problemu, wskazuje na brak świadków i zaznacza, że jest to tylko wersja pokrzywdzonej. 

W tym świetle trudno jednoznacznie wyrokować. Choć jak widzę, że

O sprawie informuje katowicki oddział Gazety Wyborczej.

to mam wszelkie powody by sądzić, że to grubymi nićmi szyty geszeft.

 

Jedno mnie zastanawia - dlaczego skoro sprawę umorzono nikt się nie zastanowił skąd się wzięła niewiarygodna wersja córki? Może w takim razie prokurator lub nawet ojciec powinien oskarżyć matkę o fałszywe oskarżenie, składanie fałszywych zeznań i podjudzanie dziecka, co z pewnością jest ze szkodą dla niego (dziecka).

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.