Skocz do zawartości

Uszanowanko ! Kłaniam się nisko :)


Shinobeast

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim zacnym osobistościom ! Mam na imię Łukasz i liczę sobie 29 wiosen. Jeśli chodzi o zainteresowania to od 12 roku życia byłem pasjonatem bboyingu powszechnie znanego jako breakdance a od 24 roku życia zająłem się siłownią oraz sportami walki a bboying trenuję/tańczę już raczej rekreacyjnie. Uwielbiam też światy fantasy (nie science fiction), psychologię, filozofię i od kilku lat interesuję się również polityką. Nie boję sie stwierdzić ze celem mojego życia na dzień dzisiejszy oprócz robienia pieniążków jest dążenie do szeroko pojętej prawdy. O tym że kobiety nie lecą na chłopców którzy noszą im tornister do szkoły tylko na tych co nie boją się je pociągnąć  za włosy dowiedziałem się na studiach kiedy to miałem przyjemność dzielić pokój z osobą która całkowicie odmieniła mój światopogląd na te sprawy. Mój współlokator Marcjan miał był dosyć głęboko w towarzystwie uwodzicieli i chcąc nie chcąc wdrożył mnie w te sprawy kiedy to na internecie jeszcze było cicho na te tematy. Od 8 lat mam kobietę a od 2-óch narzeczoną od kiedy zacząłem słuchać Pana Marka nad ślubem się grubo zastanawiam. Z zawodu jestem ekonomistą ale obecnie pracuję w Holandii na magazynie :D Bardzo mi miło dołączyć do Waszego znamienitego grona ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.