Skocz do zawartości

Nietypowe (dla mnie) zachowanie kobietki


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :D 
Sprawa następująca, podejrzewam że pani chce mnie złapać "na dziecko" ale wolę się upewnić bo ostatnie związki mnie wyprały z normalnych zachowań partnerskich i może to jest norma a nie jakaś chora akcja.
 

Kobietka rok młodsza ode mnie, znamy się 6 miesięcy od miesiąca są seksy - wcześniej ja nie chciałem mimo że mi się pchała do łóżka. 
Ona non stop chodzi nakręcona i ma ochotę, raczej nie udaje bo w piwnicy woda, nonstop woda, dużo wody....
Jeździmy na różne wycieczki oczywiście płatne 50/50,
Ja ją czasem gdzieś zaproszę -kino, spacer ale odpłaca się np kolacją w lokalu za obiad gotowany przez nią i z jej produktów bilans mniej więcej 50/50 jest.
Seks mam kiedy chce, jak chce i gdzie chce, nie ma mowy o tym że powie nie. Ona bardzo lubi być na górze - lubi mieć kontrolę, kiedy kończą się gumki to nonstop kusi, zaprasza do gniazdka bez ogumienia.
Oboje mamy poniżej 27 lat.
Ona ma pracę, jak na jej zawód dobrze płatną.
Nie ma dzieci (jedno zmarło)
Ja jestem znacznie wyżej od niej zarobkowo.
Jest na każde zawołanie, odwołała słownie jedno spotkanie bo się jej w pracy zmiana podobno zmieniła. 
Widujemy się codziennie lub co max 3 dni.
Oboje jasno mówimy że związku z tego nie będzie. Bardziej to jest FF. 


Jakieś rady? Spierdalać? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Oddawaj Fartucha napisał:

Chciałbyś, żeby kobieta opierała się lub sex był w nagrodę ?

To normalne, że się dziewczyna stara bo dobrze rokujesz. 

Korzystaj ile się da ale bądź czujny. Chwila nieuwagi i zostaniesz szczęśliwym tatusiem a wtedy skończy się sielanka.

Tak miałem w ostatnim związku, ale jak powiedziałem STOP nie zamienię się na łby z kutasem i jak mam być w nagrodę to nie chce wcale dlatego teraz jestem zdziwiony że to tak może działać. ;)
Domyślam się jaką wartość mam bo ogra też nie przypominam i jak sama mówi odżyła przy mnie - przedtem spacer to ona miała w nagrodę bo się chłopakowi nie chciało. Więc każdy wyjazd itd to jest dla niej przeżycie, tak samo czułe słówka komplementy itd. 
Korzystam i staram się nie popuścić ramy i zabezpieczeń ;P W tabsy nie wierzę tylko antykoncepcja po stronie faceta!

Co do tego że ona się stara to mnie dziwi bo tak jak mówiłem czasem ją podpuszczam żeby powiedziała czy się zauroczyła itd ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią ze nie i (jeśli nie wpadniemy, odpukać) dzieci z tego nie będzie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez gumki ładuj w kakao. Najlepszy środek antykoncepcyjny czyli środek dupy. U mnie to sie najlepiej sprawdza od 23 lat. Pilnuj sie panna ma traume po dziecku i pewnie gdyby sie trafilo to bylaby zadowolona bez roznicy czy byś został. Pozatym ona może mówić że FF a wy macie normalną relację w jej głowie. Na spacery to sie z dziewczyną chodzi a FF to kontakt łóżkowy. Pasujesz jej pod każdym względem a mówi to co chcesz żebyś sie nie wystraszył i nie nawiał bo może z czasem zmiękniesz.  Pilnuj nasienia ,jak konczysz w gumce to je zabieraj. Ja na tym rolercosterze jade 23 lata bez wpadki poprostu mam takie swoje bhp. W gume nie leje tylko na panne  i z boku papierowy ręcznik do wytarcia a najlepiej niech konczy połykiem , bez kalosza to przed okresem zawsze mam wylivzone no i w kakao to bez gumy i jak są okresowo płodne to tylko kakao i lodzik. Proste skuteczne bhp żeby mieć spojojną psyche.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kakao też otwarta jest ale jeszcze z nią nie sprawdzałem. 

Co do traumy to faktycznie może chcieć jakieś nowe, tyle że nie idzie wyznać się na jej intencjach, powiedzieć może wszystko ale jednak czyny się liczą.
Co do normalnej relacji to były dwie sytuacje które mi dają do myślenia:
Jedna w której normalnie sobie rozmawiamy o tym czy widzimy się razem i ona odwracając głosem powiedziała pod nosem "napewno nigdy nie będizemy razem" - to bardzo ładnie z jej strony
Druga sytuacja gdzie powiedziała pod nosem tak że ja nie usłyszałem do końca - "tak bardzo cię kocham", a gdy dopytałem co mówiła to "jesteś bardzo kochany" - po tym zmieszany lekko jestem

 

 

Jakiś test na zakochanie istnieje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie chcą dzieci - teraz, później... nieistotne. Chcą, bo taka natura samic wszelkiego gatunku, w tym ludzkiego.

 

Kluczowe pytania to:

1. Czy Ty chcesz?

2. Czy chcesz z nią?

3. Czy wolisz "emocjonalnego" bachora pod wpływem hormonów zakochania zmajstrowanego czy "wyrachowanego" potomka wystruganego z najlepszego kawałka drewna, powoli i starannie.

 

Jeśli ktoś myśli, ze dyma bezinteresownie na zasadach FF, FwB... to jest w błędzie... wróć! Błędem jest myślenie, że samica tak myśli.

 

Trzymaj ramę!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, swatpoland napisał:


Jedna w której normalnie sobie rozmawiamy o tym czy widzimy się razem i ona odwracając głosem powiedziała pod nosem "napewno nigdy nie będizemy razem" - to bardzo ładnie z jej strony

Mam nadzieję że to nie Ty inicjujesz takie głębokie rozmowy potrzebne jak krowie kapelusz. 

Nie słuchaj co gada, też miałem raz taką FF co deklarowała z ręką na sercu że "my to nie na serio" a jak zostawiłem to był kwik i opinia w okolicy zjebana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, swatpoland napisał:

Na kakao też otwarta jest ale jeszcze z nią nie sprawdzałem. 


Druga sytuacja gdzie powiedziała pod nosem tak że ja nie usłyszałem do końca - "tak bardzo cię kocham", a gdy dopytałem co mówiła to "jesteś bardzo kochany" - po tym zmieszany lekko jestem

 

 

Jakiś test na zakochanie istnieje? :)

No już widać że popłynęła, jak jej wsadzisz w kakao a zaraz potem dasz jej opędzlować loda i go ze smakiem opędzluje to znaczy że jest tak nawalona hormonami na ciebie że ja roznosi, zwyczajnie cie urabia za pomocą ich najwiekszej broni czyli seksu i wywoływania w tobie ludzkich uczuć. To samo przechodziłem niedawno tylko na seks mam BHP które w pewnych przypadkach jest dopięte jak bhp przy reaktorze atomowym.

Urabia cię a ty się zastanów co dalej z tym bo FF nie chodzi się razem na wycieczki i spacery i widzi co drugi dzień tylko dymanko góra 2 razy na tydzień i kilka zdawkowych smsów.

Macie normalną relacje i randkujecie, nie oszukuj się, że z boku to wygląda inaczej a ona ci przytakuje żebyś nie uciekł. Panna liczy na coś więcej to na pewno, może nie chce cię perfidnie na dziecko łapać ale trzymaj bhp a i uwazaj na nia bo emocjonalnie po śmierci dziecka tez musi być rozchwiana no i ja osobiście bym się zagłębił w ten temat jak to było z tym zmarłym dzieciątkiem bo to ci może wiele rozjaśnić.

Edytowane przez roxtedy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, roxtedy napisał:

No już widać że popłynęła, jak jej wsadzisz w kakao a zaraz potem dasz jej opędzlować loda i go ze smakiem opędzluje to znaczy że jest tak nawalona hormonami na ciebie że ja roznosi, zwyczajnie cie urabia za pomocą ich najwiekszej broni czyli seksu i wywoływania w tobie ludzkich uczuć. To samo przechodziłem niedawno tylko na seks mam BHP które w pewnych przypadkach jest dopięte jak bhp przy reaktorze atomowym.

Urabia cię a ty się zastanów co dalej z tym bo FF nie chodzi się razem na wycieczki i spacery i widzi co drugi dzień tylko dymanko góra 2 razy na tydzień i kilka zdawkowych smsów.

Macie normalną relacje i randkujecie, nie oszukuj się, że z boku to wygląda inaczej a ona ci przytakuje żebyś nie uciekł. Panna liczy na coś więcej to na pewno, może nie chce cię perfidnie na dziecko łapać ale trzymaj bhp a i uwazaj na nia bo emocjonalnie po śmierci dziecka tez musi być rozchwiana no i ja osobiście bym się zagłębił w ten temat jak to było z tym zmarłym dzieciątkiem bo to ci może wiele rozjaśnić.

Już tak miałem z jedną że z tyłka do ust brała a potem się wypierała, czy była zakochana to nie wiem ;P

Tak mi się wydaje że jest mega gotowa na związek tylko nie chce tego mówić oficjalnie bo ja odrzucam takie myśli i rozmowy. 
Spacery i wyjazdy są głównie dla mnie bo lubię :D Samemu ciężko jeździć niestety. Brak wtedy tego funu z podróży.

Wcześniak, przeżył kilka miesięcy niestety, trochę ona zaniedbała bo za późno do lekarza poszła.

Sprawa ciekawe dla której wykluczam związek to to że robiła w bambuko swojego chłopaczka z którym była. Sama mi opowiadała jak to nie chciało się jej z nim rozmawiać itd ale musiała. Oczywiście dupy dać też "musiała" i być razem. Kto by wtedy $$ przynosił ;P 

My to znamy i kochamy - nasze panie - szczere, oddane, wierne, pełne miłości hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, swatpoland napisał:



Sprawa ciekawe dla której wykluczam związek to to że robiła w bambuko swojego chłopaczka z którym była. Sama mi opowiadała jak to nie chciało się jej z nim rozmawiać itd ale musiała. Oczywiście dupy dać też "musiała" i być razem. Kto by wtedy $$ przynosił ;P 

My to znamy i kochamy - nasze panie - szczere, oddane, wierne, pełne miłości hahaha

No chłopaczyna robił za gałąź po prostu i miał na pewno nawijany makaron na uszy ze est zajebiście. No sama się przyznała jaka jest przebiegła i sprytna :D

Powiem tak skoro wykluczasz związek a póki co dobrze się bawisz to miżesz to ciągnąć tylko trzymaj bhp i przygotuj się na to że będzie ryk i kwik jak ktoś wyżej napisał.

ps daj namiary na te specjalistkę co miałeś tzn tej co dla niej była fajna pozycja SZÓSTA z dupy w usta:D:D(taki żarcik nie ujawniamy danych naszych cudownych pań)

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 23 lat jadę w kakao bez gumiaka i nic nie złapałem, fakt było czasem tak że nieco rdzy się na mieczu pokazało ale to były sporadyczne przypadki.

Niby mówią o zapaleniu cewki, że można złapać ja nie miałem bo zawsze jak pojadę kakao i potem skończę to się idę odlać i cewka czysta.

Z tym całowaniem to jak już po anusie ciągnie dłuższa chwilę to spokojne ale jej ślina wszystko strawiła.

Co poradzisz taka robota:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, roxtedy napisał:

No chłopaczyna robił za gałąź po prostu i miał na pewno nawijany makaron na uszy ze est zajebiście. No sama się przyznała jaka jest przebiegła i sprytna :D

Powiem tak skoro wykluczasz związek a póki co dobrze się bawisz to miżesz to ciągnąć tylko trzymaj bhp i przygotuj się na to że będzie ryk i kwik jak ktoś wyżej napisał.

ps daj namiary na te specjalistkę co miałeś tzn tej co dla niej była fajna pozycja SZÓSTA z dupy w usta:D:D(taki żarcik nie ujawniamy danych naszych cudownych pań)

Pani może do ciebie napisze bo pisała do randomowych gości żeby się na sex ustawiać - to nie żart i tak byłem z nią jebane 3 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, swatpoland napisał:

Pani może do ciebie napisze bo pisała do randomowych gości żeby się na sex ustawiać - to nie żart i tak byłem z nią jebane 3 lata. 

Czyli wykorzystałeś cały jej termin przydatności do spożycia, potem i tak  śpisz już jak z kolęgą:D

Pamietaj o bhp pozdro

 

Gdyby moderator połączył posty.

Swatpoland w Radiu Samiec jest temat ZWIĄZEK Z KOBIETA KTÓREJ UMARŁO DZIECKO-odsłuchaj w ramach poszerzania wiedzy

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swatpoland

Alimenty to dziś minimum 800 PLN

800 PLN x 12 m-cy x 18 lat (minimum!) = 172 800 PLN

 

To tak lekko licząc!

 

Zastanów się, jaka laska jest warta jednej ejakulacji w takiej cenie.

 

Dalej jeszcze chcesz pukać bez gumy?

Czy może właśnie się zastanawiasz, czy nie jest sensownym zakładać 2 na raz i na koniec przypalać jej "tamże" rozpalonym żelazem? :-)

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nic podejrzanego w jej zachowaniu nie ma.

 

Rewanżuje się za Twoje niespodzianki, inicjuje seks, jest nakręcona, stara się, po prostu się jej podobasz, i dziewczyna chce, by wszystko było jak należy.

 

Jeśli chodzi o seks bez gumy, to zdecydowanie się nie gódź, no chyba, że chcesz mieć z nią dzieciaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, swatpoland napisał:

(...) Jedna w której normalnie sobie rozmawiamy o tym czy widzimy się razem i ona odwracając głosem powiedziała pod nosem "na pewno nigdy nie będziemy razem" - to bardzo ładnie z jej strony

Druga sytuacja gdzie powiedziała pod nosem tak że ja nie usłyszałem do końca - "tak bardzo cię kocham", a gdy dopytałem co mówiła to "jesteś bardzo kochany" - po tym zmieszany lekko jestem(...)

Zauważ, że może być też tak, że "bardzo cię kocha" do chwili gdy wężyk wejdzie do jamy bez zabezpieczenia po czym pozostawi tam  życiodajny jad. Po wszystkim możesz usłyszeć, że "na pewno nigdy nie będziemy razem" a dzidziuś będzie wychowywany wyłącznie przez mamusię i liczne benefity, w tym również płynące z Twojej kieszeni. Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego. Wskazana rozwaga i czujność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, roxtedy napisał:

Bez gumki ładuj w kakao. Najlepszy środek antykoncepcyjny czyli środek dupy.

Uważałbym. Zdesperowana, by złapać na dzieciaka lub po prostu chcąca mieć to dziecko,

spermę z odbytu (która wypływa, a nie wsiąka w jej wnętrzności) zwyczajnie może

wpakować paluchem do pochwy i po sprawie. Bywa, że taka sperma sama

tam się dostanie (odbyt od pochwy dzieli odległość minimalna, czasem można pomylić

dziury przy wchodzeniu, zwłaszcza po ciemku i szukając czegoś ciasnego). Kiedyś

zawsze (dobra, prawie zawsze) czekałem wypłynie nasienie i sam wycierałem chusteczką.

Wolę jednak nie kończyć albo w gumie. Raz się żyje i to życie można sobie zniszczyć

przez chwilę nieuwagi lub żądzy tryśnięcia w kimś. Wiem, że fajnie, ale jednak nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że w kakao też się nie zlewać, to wiadomo. Sperma musi albo zostać przez nią przy nas połknięta albo na ciało i zaraz w papierową chusteczkę wytarta.

Ciąża z palca wypłynięcia lub preejekulatu to takie bujdy na resorach ale niestety nauka mówi że może się to zdarzyć wiec lepiej wierzyc nauce i stosować BHP

Ja swoje BHP mam i 23 lata ogarniam bez wpadki. I każdemu radzę pilnować swojej spermy jak oka w głowie a spuszczone gumy zabierać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.