Skocz do zawartości

Samcu! Co dzisiaj zrobiłeś dla swojego ciała?


Pozytywny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Braci.

W nawiązaniu do wątku o rewolucji zdrowotno-sportowo-dietetycznej, chciałbym założyć zbiorczy wątek w którym każdy może się pochwalić swoimi dzisiejszymi sukcesami. :)

 

Jeśli zrobiłeś trening z którego jesteś dumny, pochwal się.

Jeśli nie zjadłeś tych ciastek które tylko leżą i czekają na pochłonięcie, pochwal się.

Jeśli tego ranka zamiast wypić kawę aby się rozbudzić, poszedłeś na dwugodzinny spacer, pochwal się.

Jeśli palisz okropne papierochy, ale rzucasz i dzisiaj wypaliłeś pół paczki zamiast całej, pochwal się.

 

Jeśli uważasz, że nie masz się czym pochwalić to:

-wstań

-zrób 50 przysiadów

-zrób 50 pompek

-zrób 50 brzuszków

-pochwal się :D

 

Motywujmy siebie a także innych.

 

Ja dzisiaj po przyjściu z pracy, zjadłem obiad, rozsiadłem się przed kompem, zrobiło się miło, ciepło i sennie...

Ale ruszyłem tyłek i zrobiłem szybki trening - 2 ćwiczenia na klatkę na ławeczce, 2 ćwiczenia na triceps W sumie 20 serii.

Trening szybki i przyjemny.

 

Żeby dbać o siebie i swoje ciało nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, cudownych diet ani wydawać setek złotych na suple.

Wystarczy trochę samodyscypliny, chęci i kilku godzin w tygodniu które i tak zwykle marnujemy.

 

Zachęcam Braci do dzielenia się swoimi małymi sukcesami.

 

ma3rt4qmdmug.jpg

 

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego, ale zawsze coś.

Zjadłem na obiad pyszną rybę, zamiast mięsa.

No i dużo świeżych owoców i warzyw nabyłem na targowisku. Czyli zrobiłem też coś dla polskiej gospodarki, kasa poszła do naszych kupców zamiast do obcych dyskontów.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zobaczyłem ten temat to zrobiłem jakieś 4 km przebieżki po rejonie. W sobotę 10km na biegu oficjalnym, wcześniej biegałem rok temu zawody i pozniej przebiezka, ale to też taki spontan na wycieczce w lesie z psem. Później po długiej chorobie a następnie wymagającej pracy fizycznej nie było z mojej strony żadnej aktywności w kierunku dbania o ciało, aż do teraz.

 

Żeby nie było tak kolorowo, to tak jak dawno nie piłem (ze 2 tyg.) to dzisiaj poszła ćwiara miętowej żołądkowej, bo formatuję komupter + instalacja potrzebnego oprogramowania - tego nie lubię na trzeźwo robić 

 

PS. Może uda się rzucić fajki i wrócić do biegania. Kto wie może nawet zdrowie mi pozwoli na siłkę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. I jest mi cholernie wstyd za to.

Ułożyłem sobie plan porannej rozgrzewki, ale zabieram się do niej jak pies do jeża. Cały czas w głowie mam przekonanie, że powinienem ruszyć dupę, a mimo tego i tak nic z tym nie robię. Jebana prokrastynacja. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydałem ostatnie pieniądze na karnet na siłownie. Chyba nie potrafię bez tego żyć.

 

Dziś zrobiłem ciężkie siady, dość ciężkie wyciskanie na płaskiej i podciągnięcia. Mimo wszystko mam wrażenie, że stoję w miejscu a wszystkim innym idzie o niebo lepiej. Jak wyciskałem 50 chciałem wyciskać 100, jak wyciskam 100 chciał bym 120...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompeczki w domu, spacer, waleczny trening (w końcu forma wróciła :) ) , ćwiczenie szpagatu znów w domu, sauna, zimny prysznic, masaż stóp.

Usunąłem trochę włochów z nocha, mycie ząbków 3x,  

 

żarcie: zero cukru i słodyczy zamiast tego miód na śniadanie i kolację, kurczak + warzywka bez przeżarcia !  banany, orzechy, olej rzepakowy i lniany kupiony na targu od chłopa, 2l wody, zero alko, magnez.
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.