Skocz do zawartości

Powitać wszystkich


Bonzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) Zarówno Panowie, jak i Panie - bo z pobieżnej lektury wynika, że te ostatnie chyba także mają tu jakąś reprezentację.

 

Trafiłem tu zupełnie przypadkowo i doznałem pewnego zaskoczenia, iz taki wynalazek w necie istnieje :)

 

Poczytałem co nieco i zaciekawiły mnie publikowane tu treści do tego stopnia, że zdecydowałem się zarejestrować (co bardzo łatwe nie było i co zarazem wskazuje, że to rzeczywiście męskie forum)

O sobie - 45 lat, z Pomorza, w przeszłości tylko jedna żona i to przez okres niezbyt długi.

Na dzień publikacji tego posta - wiedzy o potomstwu brak.

 

Reasumując - przybijam piątki ze wszystkimi i z rosnącą uwagą zgłębiam tajniki forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MoszeKortuxy napisał:

Cześć Bonzo. Ten Bonzo?! Tiger Bonzo? :D 

Musiałem wygooglać Tigera Bonzo bo nie miałem pojęcia co to za jeden.

Z analizy obrazu wynika, że kompletnie do mnie niepodobny :). Ani teraz ani ćwierć wieku wstecz.

 

I co wiecej - przy okazji powziąłem informacje, że ten Tiger Bonzo to jakis jutubowy szołmen.

Chyba doń za moją licealną ksywkę, powstałą pod koniec komuny, o tantiemy wystąpię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.