Skocz do zawartości

Marek K. vs Adept


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Swego czasu interesowałem się artykułami i szkoleniami Adepta (Pana Marcina Szabelskiego), pewnie nie bez przyczyny gdyż śmiercią naturalną zakończył się mój 8 letni związek. Na pozór wszystko było pięknie ale wiadomo, skończyło się jak zawsze. Mężczyzna robi się pizdusiem i koniec. Od tego czasu zaczęło mnie intrygować w jaki sposób do tego doszło, ponieważ jako porządny/prawy i dobry facet (według mojej własnej opinii) sądziłem, że nie ma możliwości wypalenia związku. Myliłem się i to bardzo.

Czytajac artykuly Adepat brnąłem głębiej w tą tematykę, tzn. odkrywałem zasady działa  psychiki kobiet, postępowania, wszystkiego od podstaw czego nie byłem wczesniej świadomy. 

Tak się złożyło, że natrafiłem gdzieś w sieci na artykuł bądź audycje Marka i trzeba powiedzieć, że od tamtej pory moje myślenie na temat związków, relacji ludzkich i życia zmieniło się o 180°. Cieszę się bardzo, że trafiłem w to miejsce bo śledzę na bieżąco jego kanał i jestem z wami.

 

Czy korzystał ktoś z kursów, porad lub wskazówek pana Adepta zanim tutaj trafiliście ? Jakie macie zdanie?

 

P.s.Bardzo chętnie widzialbym rozmowę/stream dwóch mocnych zawodników( Marka i Adepta) w tematyce pań i relacji damsko-meskich :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Adept przedstawia jak udawać samca alfa, żeby zasmakować różowej groty, Marek odkrywa prawdę na temat związków.

Fajnie umieć wyrwać jakąś 10-tkę, ale prawdziwa sztuka, to zrozumieć, że baba tak naprawdę do szczęścia nie jest potrzebna.

 

Takie tam przemyślenia :)

Edytowane przez giorgio
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kultywator89 Jak bracia napisali regulamin opanuj.

Wtóre M.K. wykłada na łopatki Mechanikę Kwantową związków między ludzkich, niekoniecznie facet -baba.

Adept natomiast programuje Kobiety na poziomie ASEMBLERA(procedury).Pokazuje jak zastosować daną procedurę w twoim Main (), oraz do czego dana służy.

Zupełnie dwie różne gałęzie nauki socjalnej o tym samym targecie wynikowym.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nigdy Ci wszyscy PUA nie przekonywali do swoich racji. Zwykle propagują sztuczną wiedzę, która nijak ma się do rzeczywistości. Oni nie uczą tego, co warto zmienić, na co zwracać uwagę, lecz jak udawać kogoś, kim chciałoby się być.

 

Marek jest autentyczny, trafia w w sedno problemu i ma na prawdę mądre przemyślenia na tematy tutaj poruszane. Zero ściemy, zero mydlenia oczu, wszystko przedstawione w jasnym świetle. Zdecydowanie @Stulejman Wspaniały wygrywa w tym "pojedynku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek1991

 Z przykrością stwierdzam iż jesteś w błędzie.

Płatne materiały "Adepta" zawierają mnogo(dużo)elementarnej wiedzy w raz z przykładami/zastosowaniem/zdjęciami.

Natomiast Marek rozkłada na czynniki wiedzę psychologiczną/ewolucyjną.

Miernotą jest porównywanie dwóch różnych płaszczyzn dotyczących tego samego tematu.

Wiedza Marka+ Adepta + J.W = combat style 120 % normy.

Czytam iż Brat @aras zkumał o co ho mi po łebie :P 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jak ocenianie tych dwóch Panów - Rafał Żuber, Michał Sikorski. Zapoznałem się już chyba ze wszystkimi przedstawicielami sceny PUA w naszym kraju i wydaje mi się, że wiedza przekazywana w tej dziedzinie z punktu widzenia Rafała Żubera jest najbardziej wartościowa i korzystna, a także "najzdrowsza". A Michał Sikorski? Ktoś z Was go ogląda, jeśli tak to co o nim sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado

Myślę bardzo podobnie do Ciebie .

Poròwnywanie Marka do Adepta to trochę jak porównywanie jabłek do pomarańczy ?.

 

Obydwaj są naprawdę świetni w tym co robią .

 

Miałem okres PUA w moim życiu , naprawdę ostry lot po bandzie  

damsko-męskiej ale zawsze mi coś w tym brakowało .

 

Wiedza zawarta na Bracia Samcy +  pua + odrobina szczęszcia i inteligencji emocjonalnej ... to naprawdę potężny oręż !

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem wiele płatnych materiałów  od Szabelskiego. W nich nie tylko są gotowe instrukcje jak postępować ale również jest uzasadnienie dlaczego tak a nie inaczej.
Podam pierwszy lepszy przykład z bloga Szabelskiego http://www.uwodzenie.org/dlaczego-kobieta-zmienia-swojego-samca-alfa-w-bete/

 

Jak dla mnie Szabelski podaje instrukcje plus trochę to uzasadnia czemu tak a nie inaczej natomiast Marek więcej pisze i mówi o uzasadnieniach takiego a nie innego stanu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ponad rok temu wciąłem się w PUA. Neil Strauss, Żuber, Szabelski. To Ci moim zdaniem najlepsi z rzeczową wiedzą. No na zachodzie są lepsi wiadomo (ale tam też inne realia kulturowe). Teraz trochę przystopowałem i siedzę głównie tutaj na FBS. Aczkolwiek też wynajduję fajne blogi zagraniczne. 

 

Szabelski + wiedza na bracia samcy wystarczy, aby coś ogarniać w życiu. To są dwie różne rzeczy, które nawzajem mogą się dopełniać: praktyka z pola bitwy + potężny zbiór teorii. Doświadczeni PUA'si bardzo często dobrze sobie radzą nie tylko z laskami ale i też w kontaktach biznesowych i międzyludzkich ogólnie. Jednak najważniejszą rzeczą jest realny kontakt z ludźmi i szlifowanie swoich umiejętności społecznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.