Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

To ma być męskie forum czy mieszane? Tak jak pisał The Man, może zrobić tak że wydzielić dział "Rezerwat kobiet", gdzie będą mogły pisać Panie, a na całym forum mają zakaz. Trzeba zdecydować czy będzie to męska przestrzeń, czy mieszana. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być męskie forum czy mieszane? Tak jak pisał The Man, może zrobić tak że wydzielić dział "Rezerwat kobiet", gdzie będą mogły pisać Panie, a na całym forum mają zakaz. Trzeba zdecydować czy będzie to męska przestrzeń, czy mieszana. Co o tym sądzicie?

 

Skłaniam się ku pomysłowi The Man'a. Skoro forum nosi nazwę "Loża Samców" i tytułem nawiązuje do klasycznej masonerii, to kobiet wpuszczać nie powinniśmy na wzór ideowych lóż masońskich. Jednak, żeby nie być takim brutalnym (modne słowa w imię poprawności politycznej) "ksenofobem" i faszystą" można wydzielić im specjalną strefę żeby nie wykluczać ich całkowicie z dyskursu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że się teraz wtrące ale co nie którzy zachowuja się gorzej niż ciapatki :( traktujecie nas jak za przeproszeniem szmaty no bez urazy ja do żadnego z weas nic nie mamv to wasze forum i wasze zadnie a to że któraś z nas coś wtrąci to wy reagujecie tak jak bysmy wam nie wiem jaką krzywdę zrobiły 2 osoby tak się zachowują reszta jest ok i kulturalna ale troche uprzejmości nie zawadzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( traktujecie nas jak za przeproszeniem szmaty no bez urazy ja do żadnego z weas nic nie mamv to wasze forum i wasze zadnie a to że któraś z nas coś wtrąci to wy reagujecie 

 

Fakt, że chcemy ustalić sobie pewne zasady, nie oznacza że traktujemy was z wyższością. Możesz mi pokazać gdzie rzekomo widzisz pretekst do czucia się szmatą? Czy tez może Twoja niska samoocena to powoduje i wmawiasz sobie pewne rzeczy? Poza tym mamy (podobno) demokrację i tu, na forum nie ma żadnego przymusu jak w przypadku płacenia na ZUS. Nie podoba się, nie rozumiesz, przerasta Cię treść, nie zgadzasz się z czymś, zawsze możesz usunąć konto i odejść z klasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być męskie forum czy mieszane? Tak jak pisał The Man, może zrobić tak że wydzielić dział "Rezerwat kobiet", gdzie będą mogły pisać Panie, a na całym forum mają zakaz. Trzeba zdecydować czy będzie to męska przestrzeń, czy mieszana. Co o tym sądzicie?

 

Na "samczym runie" i ''ecoego'' też taki wniosek wystosujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to widział tak, że Panie oczywiście przeglądać wszystko mogą, ale pisać już nie. To nie jest żadne poczucie wyższości, ale chcę mieć miejsce, gdzie pogadam z kumplami a nie będę się popisywał przed jakąś forumową Mariolą, która może się okazać rozbawionym umizgami braci gejem. To byłby też pewien manifest, że kobiety przyzwyczajone do skakania przed nimi, podlizywania się, muszą zrozumieć że pewnych rzeczy nie przeskoczą, niezależnie od wielkości biustu i manipulacji. To ma budzić szacunek, pokorę - i wściekłość, która jest dzieckiem pychy i głupoty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam i nie będę się na ten temat wypowiadąła boi uważam inaczej :) w większości owszem nie mają a to nie oznacza że każą do jednego wora trzeba wrzucać :(

NIe jestem gejem :P

Jeśli o mnie chodzi chciałam poznać męski punkt widzenia na nie które tematy bo mi po to ,,ktoś dał ,, linka ale jak sie nie mozna już wypowiadać ok szanuję Wasze zdanie :) nie będę się upierała i wykłucała bo to owszem wasza strona na której możecie sobie że tak powiem się wyszumieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego? Strony są dla każdego, a tu jak mówi sama nazwa, są bracia samcy, czyż nie? 

 

Tam jest wolność wypowiedzi i tu też powinna być.

bo:

1) Kobiety wspaniale bujają "wahadłem" tego forum (chyba sam to zauważyłeś)

2) Twoja sugestia dla mnie trąci mizogizmem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisać dużymi literami kobietom wstęp wzbroniony :P

Dopiero teraz forum się mocno organizuje, struktura zaczyna się wzmacniać, tężeje, doświadcza duchowej erekcji - i teraz trzeba podjąć pewne decyzje, ponieważ widać już w jakim kierunku płyniemy. Ja bym stawiał na elitarność, miejsce dla ludzi ciekawych, mądrych, a nie małolactwa i cwaniactwa jak na innych forach. A później kto wie, może przekształci się to wszystko w realność. Dlatego teraz będą powstawać nowe przepisy i rozporządzenia, mające na celu utrzymanie, wzrost jakości i niekoniecznie ilości forum. Ja tak to widzę, jak ktoś ma inne zdanie chętnie przeczytam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wolność wypowiedzi i tu też powinna być.

bo:

1) Kobiety wspaniale bujają "wahadłem" tego forum (chyba sam to zauważyłeś)

2) Twoja sugestia dla mnie trąci mizogizmem.

Tam jest wolność wypowiedzi, bo to blogi. A dlaczego tu powinna być, przecież to założyciel forum ustala zasady, czyż nie? Jeśli komuś to nie będzie pasić, po prostu odejdzie.

 

1. Znacznie mocniej rozbuja wahadło emocje kobiet, które poczują się odrzucone, a przecież im się "należy" - otóż nic się nie należy, jeśli struktura tak nie postanowi.

2. Na swój temat czytam znacznie gorsze rzeczy - ale prawda jest taka, że opisuję jak wygląda kobieta w praktyce, i tyle. Nie ma we mnie nienawiści, wręcz przeciwnie. Ale mam prawo mieć swoje miejsce, gdzie np. nie chcę widzieć kobiet i mam w dupie to, co sobie o tym ktoś pomyśli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja bym stawiał na elitarność, miejsce dla ludzi ciekawych, mądrych, a nie małolactwa i cwaniactwa jak na innych forach. 

 

... trolli i gimbusiarni. Ja bym chciał osobiście żeby było to tak elitarne forum jak dws, które od tylu już lat trzyma wciąż bardzo wysoki poziom merytoryczny.

 

http://dws.org.pl/

 

Tam nie ma zbędnych dyskusji, zbaczania z tematu, personalnych wycieczek, słownych przepychanek, jest tylko rzetelna dyskusja, nawet w przypadku nowicjuszy. A za najmniejsze uchybienia, nie stosowanie się do regulaminu, czy zwykłe literówki jest kasowanie postów, czy w skrajnych przypadkach ban. Coś o tym wiem, bo mnie raz dwa ukrócili jak chciałem pisać o czasach współczesnych i Bredzisławie Komoruskim, bo na dws obowiązuje zakaz pisania o obecnej polityce. Krajowej i światowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - na ROKu jest np. z tego co pamietam w ogole zakaz pisania dla kobiet i dla mangin. U nas moglby byc 'rezerwat' gdzie kobiety moglyby dyskutowac jakies zagadnienia ale nie zaburzalyby oryginalnej dyskusji tak jak to mialo miejsce w palarni dla gentlemanow w koncowce XIX wieku... Oczywiscie jakby tam w tym rezerwacie 'estrogen' sie burzyl na jakis temat to chetni do podjecia dyskusji mogliby sie tam zanurzyc w oparach estrogenu i bawic sie w walke w kislu...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.