Skocz do zawartości

Bracia, trzeba zadecydować


Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym że Leviatan miał wcześniej inny adres IP. Po prostu zmienił kompa na innego i się przelogowywał z niego na te 5 "fejkowych" kont. A potem z adresu 83.20.123.235 zalogował się już na stare konto "Leviatan".

Technicznie rzecz biorąc neostrada nie ma "sztywnych IP". Aczkolwiek nie jest zmieniany z reguły częściej niż 1 na 24h, lub po restarcie modemu. Do tego dochodzi prawdopodobieństwo, że z całej puli adresów neostrady 2 razy trafiło na jednego z braci. Sumując można to ze sporą dozą prawdopodobieństwa traktować jako dowód (inna kwestia że w US by się wybronił ;-). Dodatkowa kwestia,że podobno się przyznał, więc po ptakach. BTW, miał takiego nicka, że w sumie zasłużył ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego. Nikt mnie nie zaciągnie do jakiegoś rezerwatu. Demokracja czy monarchia, ja chadzam własnymi ścieżkami :angry: Trzeba było od początku tworzyć forum tylko dla Samców, nie byłoby teraz takich sytuacji.

Przeczytaj nagłówek / nazwę forum. Czego dokładnie nie zrozumiałaś w dwóch wyrazach znajdujących się obok siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Leviatana, muszę zobaczyć jego rozmowę z Vincentem, czy było grzecznie. Jeśli tak i będzie samokrytyka, po dotkliwej karze będzie mógł wrócić. Przy okazji chcę wam powiedzieć, że ja przepraszałem nie raz i nie dwa, chociaż nie musiałem. Warto czasem zrezygnować z pychy i pustej dumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj nagłówek / nazwę forum. Czego dokładnie nie zrozumiałaś w dwóch wyrazach znajdujących się obok siebie?

 

A czego znowu nie doczytałeś ze zrozumieniem w tym wątku? :lol:

 

"... z dostępem tylko dla Samców"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego znowu nie doczytałeś ze zrozumieniem w tym wątku? :lol:

 

"... z dostępem tylko dla Samców"

Z calym szacunkiem dla Ciebie, Iwono, ale powyzsza wymiana jest wrecz podrecznikowym przykladem, dlaczego wywiazal sie temat ograniczenia aktywnosci Pan na forum. Pierwszy Twoj post byl postem jasnym i wyarzistym, prezentujacym Twoje zdanie na temat powyzszego tematu. Uznalem je za rowne wszystkim, gdyz temat jest otwarty i kazdy uzytkownik ma prawo sie wypowiedziec i jego zdanie ma byc respektowane na rowni innym.

Lecz powyzszy cytat jest typowym "nic nie wnoszeniem" w rozmowe a tak zwanym wbijaniem kija w mrowisko. Nie wnosi merytorycznie nic a sluzy jedynie zamieszaniu. Masz przy tym rowniez dobra zabawe. I to jest powod dla ktorego miedzy innymi chciaobym, by dostep kobiet do forum byl ograniczony o ile nie calkiem zablokowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem dla Ciebie, Iwono, ale powyzsza wymiana jest wrecz podrecznikowym przykladem, dlaczego wywiazal sie temat ograniczenia aktywnosci Pan na forum. Pierwszy Twoj post byl postem jasnym i wyarzistym, prezentujacym Twoje zdanie na temat powyzszego tematu. Uznalem je za rowne wszystkim, gdyz temat jest otwarty i kazdy uzytkownik ma prawo sie wypowiedziec i jego zdanie ma byc respektowane na rowni innym.

Lecz powyzszy cytat jest typowym "nic nie wnoszeniem" w rozmowe a tak zwanym wbijaniem kija w mrowisko. Nie wnosi merytorycznie nic a sluzy jedynie zamieszaniu. Masz przy tym rowniez dobra zabawe. I to jest powod dla ktorego miedzy innymi chciaobym, by dostep kobiet do forum byl ograniczony o ile nie calkiem zablokowany.

 

Zgadzam się z Tobą i nie mam nic przeciwko, by rozmowa z bacą została przeniesiona lub usunięta. W tym temacie odpowiedział już Brzytwa, a baca jak dziecko szuka zaczepki. Zwróć przy okazji uwagę, że baca to offtopowy prowokator i nie pierwszy raz rozpoczyna nic niewnoszącą rozmowę w odniesieniu do mojego postu. Tak, powinnam go olać. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą i nie mam nic przeciwko, by rozmowa z bacą została przeniesiona lub usunięta. W tym temacie odpowiedział już Brzytwa, a baca jak dziecko szuka zaczepki. Zwróć przy okazji uwagę, że baca to offtopowy prowokator i nie pierwszy raz rozpoczyna nic niewnoszącą rozmowę w odniesieniu do mojego postu. Tak, powinnam go olać. ;)

 

No wlasnie o to chodzi - by czegos takiego jak w cytacie nie bylo...

 

Pozdrawiam cala bande - ominely mine wybory bo zajmowalem sie wytwarzaniem endorfin - musze przyznac ze bardzo mi sie podobaly posty Marka (widac ze chlopak naprawde rozumie o co chodzi) oraz Brzytwy.

 

Nie glosowalem ale oczywiscie mozecie dodac moj glos na rezerwat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiecie co od czasu powstania tej idei, jest jakieś dziwne zamieszanie, został stworzony 15 stronicowy offtop, zamiast konkretnego ruchu. Obrońcy otwartego forum piszą, że warto przeczytać co napisze jakaś Pani, ale co mi z tego jak każda napisze, że " ona taka nie jest" Co do rezerwatu, mi bardziej chodziło o to, że jak w plemieniach chłopcy doświadczali inicjacji, to przejmowali ich starsi mężczyźni, zostawali odcięci od kobiet i ich ciała i dusze miały się nastrajać energią męską. Wypowiadanie się kobiet w pewnych tematach, psuje możliwość dostrojenia się. Niech sobie kobiety będą, ale fiut między nogami robi sporą różnicę i nawet najbardziej męska eksplorująca kobieta, nie nauczy bycia mężczyzną. Są różnego rodzaju osobowości z fiutem między nogami i taki nawet wrażliwy chłopak lepiej skorzysta jak mu zostanie przedstawiona perspektywa męskiego świata, a nie męskiej kobiety, bo silna kobieta to opiekunka i kobieta kastrująca, co samo przez się jest sprzeczne. A więc więcej ruchu a mniej pierdole...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wiecie co od czasu powstania tej idei, jest jakieś dziwne zamieszanie, został stworzony 15 stronicowy offtop, zamiast konkretnego ruchu. Obrońcy otwartego forum piszą, że warto przeczytać co napisze jakaś Pani, ale co mi z tego jak każda napisze, że " ona taka nie jest" Co do rezerwatu, mi bardziej chodziło o to, że jak w plemieniach chłopcy doświadczali inicjacji, to przejmowali ich starsi mężczyźni, zostawali odcięci od kobiet i ich ciała i dusze miały się nastrajać energią męską. Wypowiadanie się kobiet w pewnych tematach, psuje możliwość dostrojenia się. Niech sobie kobiety będą, ale fiut między nogami robi sporą różnicę i nawet najbardziej męska eksplorująca kobieta, nie nauczy bycia mężczyzną. Są różnego rodzaju osobowości z fiutem między nogami i taki nawet wrażliwy chłopak lepiej skorzysta jak mu zostanie przedstawiona perspektywa męskiego świata, a nie męskiej kobiety, bo silna kobieta to opiekunka i kobieta kastrująca, co samo przez się jest sprzeczne. A więc więcej ruchu a mniej pierdole...

Silne kobiety to często lesbijki. W TVN można zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co nowy temat, już powiedziane zostało wszystko, czas na odpowiedni ruch, czyli read only i jakiś dział dla kobiet. Wtedy zobaczymy co się będzie działo i wyjdzie w praniu.

 

Vincent: Aras, chodziło mi o te lesbijki. Ale ok. Nie to nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kobiety już wiemy co tam się będzie działo :) a mozna zrobić adminję działy dla kobiet? nie mówię że ja chcę ale może jakaś starsza stażem na tej stronie? 

Chyba się Tobie pomieszały fora. To nie wizaz-kropka-pl, tu nawet w dziale/rezerwacie dla kobiet władze będzie sprawował mężczyzna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.