Skocz do zawartości

Znajoma w mojej rezydencji


McKrzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Kup jakiś fajny obraz, bardzo erotyczny/ wyzywający, powieś w widocznym miejscu np. nad kominkiem, a jak się zacznie nadymać, że ona by takiego zbereźnego nie powiesiła, albo że to obleśne wtedy powiedz, wyśmiej że nie zna się na sztuce, a obraz kosztował pół bańki (dobrze by było żeby faktycznie tyle kosztował, bo jak się trafi pani, która się zna będzie lipa) :> 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, radeq napisał:

U mnie jeszcze bardzo często laski zerkają na półkę z książkami, a tam największa książka to "tajniki orgazmu" i zawsze udają, że jej nie widziały i zawsze czepiają się, że jest tam 50 twarzy greya.

no niestety nie mam obrazów ani książek o takiej tematyce więc chyba od biedy rzucę pudło gum na stół ( oczywiście nie pusty ) mam na nim większość pierdół codziennego użytku laptopa itd i powinno grać a jak nie to zawsze można to obrócić w żart :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha u mnie raz wystarczyło że rzuciłem tekst że zmieniam samochód i pokazałem jakiś tam wypasiony BMW .... przez 3 miesiące zanim nie zweryfikowała że to blef miałem tyle dobroci z ruchów posuwisto - zwrotnych że szok

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.