Skocz do zawartości

Mężczyzna z klasą.


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka napisałam, że mężczyzna i kobieta są sobie potrzebni, ale jednocześnie mogę być w błędzie. Kobiety są okrutne, a nawet bezwzględne dla mężczyzn i to fakt niepodważalny, ale jest też i na odwrót. Mężczyzna i kobieta ma swoje określone miejsce, obydwoje przekazują wiedzę, ale /ewaluując / zatracają sens istnienia. (nie tyczy się to wszystkich )

 

hmm...przykład - nie mam i racja - złe słowo użyłam - Rywalizacja.

 

Faktem jest, iż mężczyźni rywalizują między sobą, a nie z kobietami, a feminizm doprowadził - wywołuje stres, bo wkroczył i zakłóca ich męski świat - w ogóle zakłóca, bo nie takie było założenie. I bronią się przed tym i słusznie.  

 

Proszę wziąć poprawkę na moje wypowiedz, przecież dyskutujemy i rozważamy nie po to by się kłócić czy walczyć kto silniejszy.

 

Przyznaję, mój błąd.  :(

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? nigdy się nie chwaliłam, iż jestem spec od gotowania.

I tak na marginesie - nie szukam żadnego mężczyzny.

Uważam, że nie dałam żadnych podstaw by tak myśleć, że szukam.

Podobam mi się to forum i krytyki się nie boję. Wręcz odwrotnie - da mi to pracę nad sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci rywalizują z kobietami bo muszą. W pracy czy w szkole np. są 2 zespoły mające przygotować jakiś projekt, który zostanie poddany ocenie nauczycielki (co sprawia, że grupa męska jest na gorszej pozycji przy finalnym ocenianiu projektu). Na różnych konkursach też trzeba konkurować. Można tak jeszcze wiele sytuacji wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maniks napisał:

Mężczyzna z klasą to mężczyzna z charyzmą.

Wspaniały. Musi być w czymś Wspaniały, czy to pasja czy to cecha, czy to talent. Trzeba to kształcić. Muszą błyszczeć oczy, palić się umysł, serce musi czuć zew. Ktoś charyzmatyczny może nie mieścić się w żadnym paradygmacie, stąd słynne „merde” artysty, które nie odbiera mu stylu, choć innym by mogło. Niech chłopaki nie dołują się bezpotrzebnie. Na świecie, który i tak jest więzieniem i oskarżają inni ludzie, poza wszelkimi limitami jest jeszcze taka przestrzeń wolności gdzie nawet jeśli nasze anioły śpią u korzeni drzew niewolnikami nie będą nigdy. Dzikość, nieokiełznanie, wola życia są też potrzebne ba czasami cały wszechświat znajduje przestrzeń w nas a odwagi by żyć wciąż brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2017 o 20:01, Anna napisał:

Jak dla mnie watek mógłby być łączony, bo tekst, który zapodała @Selqet odnosił się do obu płci.

Wątek nie chcę aby łączony, bo chciałabym się skupić tylko na kwestii kobiet. Ponadto jako przedstawicielka tej płci mogę na podstawie swoich doświadczeń lepiej opisać obecne złe trendy oraz przedstawić rozwiązania. 

 

Pewne elementy są wspólne z tym się zgodzę, ale nie widzi mi się powstawanie tematu "Unisex z klasą". Podstawy są faktycznie uniwersalne, ale inne elementy niekoniecznie. Powstanie zbyt duże rozwodnienie tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze, pisałam, że spauzuję, ale jestem zobowiązana by odpowiedzieć. 

 

@Lalka, słusznie zauważyła, iż słowo Rywalizacja jest nie na miejscu- tyczy się kobiet, ponieważ one prowokują. Mężczyźni nigdy nie rywalizowali i nie rywalizują z kobietami - finito. Jedynie jak one same prowokują, to i owszem, ale to zrozumiałe. Pisząc post, myślałam, że słusznie użyłam słowa - Rywalizacja, ale pominęłam mały szczegół, aczkolwiek bardo ważny - że to kobiety prowokują. Więc, Dziękuję Ci za to:)

 

@MoszeKortuxy cóż, jesteś Wielki!

Dlaczego?

Jako jedyny, podałeś przykład, gdzie ja się wycofałam- naprowadziłeś.

Co za tym idzie?

Odpowiedź na...

Kim jest Dżentelmen?

Swoja postawą pokazałeś  na przykładzie.

Otóż: Dżentelmen, Mężczyzna z charakterem to Mężczyzna z klasą! 

Prawdziwy Mężczyzna to @MoszeKortuxy

Od siebie dodam - Bardzo dobry strateg:)

ps. piszę w wielkim skr. 

 

@Selqet jednak miałaś rację - nic nie wyniosłam:(, więc jest oczywiste co za tym idzie. Dziękuję:)

 

@Anna Dziękuję:)

 

Dziękuję również forumowiczom za poświęcony mi czas :) 

Przepraszam i Pozdrawiam Serdecznie:)

 

,a to na weekendzik :rolleyes:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nefertiti jakoś nie dziwi mnie, że nie zrozumiałaś. A tak jakoś wyszło, że z pojęciem "mężczyzna z klasą" jest jak z pojęciem "samiec alfa". Mężczyzna który taki jest nie musi tego udowadniać co chwilę światu albo kobiecie i nie musi szukać potwierdzenia tego w kimś innym. To chyba logiczne i całkiem proste ;)

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem "mężczyzną z klasą"  bo jestem wrogiem dżentelmeństwa. Moim zdaniem bycie dżentelmenem było jednym z etapów ograniczenia męskości, które doprowadziło do tego co mamy obecnie. Uważam, że aby odbudować męskość trzeba sięgnąć do źródła czyli do wewnątrz. Do dzikiej natury, która jest w każdym z nas. Aby to zrobić trzeba stać się dzikim barbarzyńcą. 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy ależ mamy już pokaz dzikiego barbarzyństwa w męskim wykonaniu. Ot wystarczy rzucić okiem na muzułmanów gwałcących kobiety i dzieci. To zaprawdę bardzo dobry przykład, że wybranie takiej opcji jest drogą, którą należy podążać. Jest nawet na to odpowiednie określenie: popadanie ze skrajności w skrajność.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Wiesz takie rzeczy dzieją się np. w Niemczech, Francji czy Szwecji. Te kraje jak najbardziej zasłużyły aby takie rzeczy się u nich działy. Niemcy napadały na Polskę. Francja zdradziła Polskę, a Szwecja zrobiła nam Potop. Wcale nie żałuje tych krajów i nie mam litości dla obywateli tych państw. Ważne, że to się nie dzieje w Polsce.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MoszeKortuxy zasłużyły powiadasz? Czy każdy obywatel Francji zdradził Polskę? Czy każdy Niemiec napadł na Polskę? A może po prostu uznajesz zasadę "ich przodkowie to zrobili, więc kara powinna spaść na ich dzieci... bo tak"? Oczywiście pomijam tutaj zupełnie tak istotny fakt, że jeżeli już to karę powinny ponieść osoby, które faktycznie popełniły dany czyn... ale hej, niechaj inni dostaną odłamkowym, bo tak. Takie podejście za bardzo logiczne nie jest, ale za to bardzo dużo mówi o człowieku. Poza tym Marek wielokrotnie wspominał o negatywnych emocjach i jak wpływają one na człowieka. Warto sobie o tym posłuchać ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HORACIOU5 Tak jak pisałem wcześniej. Nie mam żadnej litości dla tych ludzi. Karę ponieść powinni i na szczęście wreszcie ją ponoszą. Szkoda tylko, że tak późno ;) Równie dobrze możemy gadać, że nie wszyscy Ukraińcy byli w UPA i nie wszyscy wyznawali banderyzm. Jednak to nie miało znaczenia dla wielu tysięcy Polaków mordowanych na Wołyniu. 

 

Nie ma litości dla wrogów polskości ! Pamiętaj - "Śmierć Wrogom Ojczyzny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.