Skocz do zawartości

Przywiązała trzylatka do poręczy i zostawiła, bo jego ojciec zapłacił za mało alimentów


MoszeKortuxy

Rekomendowane odpowiedzi

http://pilne24.pl/2017/11/16/przywiazala-trzylatka-poreczy-zostawila-ojciec-zaplacil-malo-alimentow/

chlopiecprzywiazany-735x400.png

Matka  trzyletniego chłopca postanowiła ukarać go za to, że zbyt mało pieniędzy dostał od ojca. Kobieta, której małżonek nie zapłacił części alimentów o równowartości około 540 złotych wystawiła chłopczyka przed mieszkanie, przywiązała go do poręczy i sobie poszła. Przerażone, zapłakane dziecko odnaleźli dziadkowie.

Do sieci wyciekły zdjęcia, które kobieta zrobiła chłopcu, po to, aby następnie przesłać je byłemu mężowi, który zapłacił zbyt małe alimenty.

 

Co o tym sądzicie bracia?

Jak dla mnie to jest o wiele większa patologia niż to co się dzieje u Magicala czy innego youtubera na streamie.

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyślcie sobie co musiał odczuwać ojciec, kiedy zobaczył takie zdjęcia swoje dziecka... no ja pierdolę.

 

Tutaj cierpi nie tylko dziecko, ale również jego ojciec... i przez to odpowiedzialni mężczyźni nie chcą mieć dzieci.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni nagłośnić na całą Polskę, żeby żadna jebnięta feministka nigdy w życiu nie powiedziała, że przemoc domowa ma płeć i że to kobiety są głównie ofiarami przemocy, ale nie oszukujmy się nie jest to wydaje mi się w smak obecnemu paradygmatowi politycznemu.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w tym czasie byłą sławetna kobieca intuicja? Matka mogła to przewidzieć, w końcu kobiety wiedzą wszystko najlepiej, lub domyśleć się, że ojciec da za mało pieniędzy. W chinach niestety nie ma "uchodźców", ale z przyjemnością w takich sytuacjach sprowadziłbym ich kilku, żeby przez jakiś czas, dzień w dzień "ubogacali ją kulturowo" jak tylko najlepiej potrafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dawnych dobrych czasów wpadło by ZOMO do ojca i wyjaśniło sprawę.

DO matki ORMO I szybciutko zeszła by po schodach zębami odwiązywać dziecko.

DO zakładów obojga nagana i gorsze stanowisko.

DO dziecka psycholog bo ma jednego patola w rodzinie.

Dozór policyjny za niszczenie obywatela Ludowego Socjalistycznej Partii Robotniczej.( tu może trochę przesadziłem).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórych to chyba powinni usypiać jak zwierzęta... Jakieś objawy choroby psychicznej? Ja bym na prawdę przepadał tą panią... To się po prostu nie mieści w głowie, no ale po tej akcji z matką Madzi, to już nic mnie nie zdziwi. Jednej rzeczy tylko nie ogarniam, czy tacy ludzi naprawdę myślą, że system sprawiedliwości ich nie sięgnie? Przecież prosty rachunek zysków i strat... Z tylu możliwości dowalenia mężowi ona wybrała skrzywdzenie swojego dziecka w taki sposób... Ciekawe czy nie dostało traumy i nie czeka go długie leczenie u psychologa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka reakcja jest bliska wielu paniom. Zamiast kierować ją na ojca, to kieruje ją na niewinne dziecko. Słyszałem o kobiecie, która chcąc ukarać swojego męża, rozbiła zakupiony dopiero co nowy samochód. A skoro samochód zakupiony w trakcie małżeństwa to przecież stanowi wspólną własność. Czyli rozj..ała po cześci swój samochód. Bravo panie, "najpierw robić, później myśleć" - to ich domena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.