Skocz do zawartości

Aplikacja usuwająca makijaż


Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, manygguh said:

Zabraniasz mi czegokolwiek?

To jest atak ad hominem.

 

Niczego ci nie zabraniam, przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz. Wszyscy ci tłumaczą, ja już też tłumaczyłem a ty jak dziecko dalej swoje. Ten program działa bardzo dobrze - dokładnie tak jak powinie a to, że ty tego nie akceptujesz tylko o tobie świadczy.

 

30 minutes ago, manygguh said:

nie wiem czemu odkopujesz temat, skoro już zdążyłem o nim zapomnieć

Bo dostałem powiadomienie, cytuję: "Krótkowłosy reacted to post in a topic Apliacja... ", not to otwarłem, i zacząłem czytać to co mnie minęło. I tak zobaczyłem jak się kłócisz o to jak program działa. Nie przeczytałem dat wpisów, a post Krótkowłosego albo jakaś fatamorgana albo został skasowany bo go nie ma.  Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie przeczytałem dat wpisów, a post Krótkowłosego albo jakaś fatamorgana albo został skasowany bo go nie ma.  Zadowolony?

A co to ma ze mną wspólnego? Nie zadowolony, bo zawracasz mi dupę i trujesz. Dalej obstaję przy swoim zdaniu, nie przekonasz mnie, ja nie przekonam Ciebie, więc daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/30/2017 at 9:36 AM, manygguh said:

A co to ma ze mną wspólnego? Nie zadowolony, bo zawracasz mi dupę i trujesz. Dalej obstaję przy swoim zdaniu, nie przekonasz mnie, ja nie przekonam Ciebie, więc daj sobie spokój.

godnie ze starym powiedzeniem programistów - włożysz śmieci, wyjmiesz śmieci.

Brawo, a teraz kończ waść, wstydu oszczędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.