Skocz do zawartości

Kobieta pod kontrolą


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie rozumiałem sensu zabierania swojej dziewczyny do klubu. Przecież to oczywiste, że w takim miejscu będzie dochodzić do takich sytuacji, ale już skoro decydujesz się na coś takiego, to daj jej tańczyć z innymi, i sam również baw się z innymi kobietami, i sprawdź jej reakcje.

 

Jeśli nie będzie zbytnio zainteresowana Tobą, tylko innymi potencjalnymi facetami, to będziesz miał jasność co do jej uczuć względem Ciebie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pewniak napisał:

Zaciągnij ją do piwnicy i przykuj starym, grubym, zardzewiałym łańcuchem do ściany. U mnie działa wyśmienicie:D

A weź sobie wyobraź, że było małżeństwo w którym żona do łóżka była przykuwana. I tak nic to nie dało, wyjechała do pracy do Włoch i puszczała się z tamtejszym marginesem. Mąż w tym czasie postawił dom, potem zmarł, ona wróciła i sobie mieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spryciula, radzi sobie w życiu :D

A tak na poważnie to jednak prawda, że wpływ mamy tylko na siebie. Jak nasza kobieta będzie chciała iść w bok to nawet łańcuch jej nie powstrzyma. Być niezależnym i się nie przyzwyczajać to podstawa.

Jednak, z każdym dniem uświadamiam sobie, że to wcale nie tak łatwo osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Red_Pill napisał:

Jest tyle miejsc gdzie możecie wyjść razem . Dlaczego zabierasz ją do klubu ??? Gdzie wiadomo że nieda się uniknąć takich sytuacji .

To miał być tylko przykład, oczywiście że wchodzimy w różne miejsca.

 

2 godziny temu, Pewniak napisał:

Zaciągnij ją do piwnicy i przykuj starym, grubym, zardzewiałym łańcuchem do ściany. U mnie działa wyśmienicie:D

Nie moje klimaty bracie?

 

1 godzinę temu, Pewniak napisał:

A to spryciula, radzi sobie w życiu :D

A tak na poważnie to jednak prawda, że wpływ mamy tylko na siebie. Jak nasza kobieta będzie chciała iść w bok to nawet łańcuch jej nie powstrzyma. Być niezależnym i się nie przyzwyczajać to podstawa.

Jednak, z każdym dniem uświadamiam sobie, że to wcale nie tak łatwo osiągnąć.

Właśnie,  zgadzam się w całej rozciągłości ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty stoisz np. przy barze a ona tańczy z innymi facetami?  Zero szacunku do ciebie i samej siebie to raz a dwa to powiedzmy gdybym był na twoim miejscu to stojąc przy barze pokiwał bym do niej palcem żeby przyszła, i jeśli by przyszła to dałbym jej ostrzeżenie że nastepnym razem wróci ale nie ze mną.  Zreszta jak dla niej takie zachowanie w związku jest normalne to świetnie rokuje na przszłość(ironia). Nie wiem co zamierzasz i po co ci ta panna bo jeśli o mnie chodzi to bym ją spróbował ustawić do pionu zwyczajnym opierdolem a nie gierkami. Jeśli by to nie pomogło to w przypadku jeśli masz z niej pożytek a nie masz parcia na związek jakikolwiek to bym sobie z niej korzystał jako z obiektu seksualnego. Piszecie że w klubie to normalne,to co w saunie będzie normalnie jak opierniczy chłopakom po lodzie? Normalne to jest że jak ma faceta to chociaż na jego oczach stwarza jakiwś pozory przyzwoitości. Raz tak mialem kiedyś na imprezie że moja była jak wyszedłem to gadała z innym typem bo zapewne podszedł tylko kiwnąłem palcem podxiękowała za rozmowę i przyszła. W towarzystwie potrafiła stwarzać pozory ale w domu wyłaził z niej cwaniak. Natomiast takiego publicznego poniżenia jakie ci funduje to bym nie podarował. Nie wstyd ci że stoisz jak cieć a ona tańcuje z innymi? Zjebać raz a porządnie jak nie pojmie to wiadomo jaki ma system wartości a ty z czasem skończysz z porożem. Przez lata widziałem takie akcje w klubach i porządne dxiewczyny tak nie robiły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.