Skocz do zawartości

Wojciech Cejrowski


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrowersyjny gość, skrajny katolik, osobiście bardzo go cenię za książki i serię "Boso przez Świat". Jego wywiad z "Frytką" w WC Kwadrans to już legenda  :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=IzlTps8BpXE 

 

Wierność ideom czy zagranie wizerunkowe? Moim zdaniem to pierwsze i szacunek za to.

 

Natomiast co do kontrowersyjnej kampanii reklamowej Empiku, Czubaszek mnie jakoś denerwuje samą barwą głosu (bez względu na to, co mówi), a Nergal jak dla mnie zagrał słabo - skoro podarł jedną "świętą księgę" to mógł też zrobić to z innymi - w końcu jeden 8====D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole czytac ksiazki Arkadego Fiedlera. Zyl przed Cejrowskim co najmniej 60 lat. O wiele ciekawej pisze niz pan Cejrowski i posiadl wiedze na ten temat. Byl biologiem i antropologiem. Podkresle, ze przeczytalem wszystkie ksiazki p. Cejrowskiego.

Nie przeszkadza mi, ze twarzami empika jest Nergal i Czubaszek. A ultrakatolicyzm zniecheca mnie. Facet nie ma jaj. Ostatnio bylo o nim cicho wiec trzeba jakos wyplynac i przypomniec sie ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We mnie Pan ten wywołuje skrajnie mieszane uczucia. Jak chyba nikt inny. Inteligencji i celności uwag jednak odmówić mu nie sposób.

I to właśnie podważa jego wiarygodność. Jest na tyle inteligentny, że nie może wierzyć w te religijne bzdury. Facet po prostu ma taką rolę, zeby grać religijnego fanatyka. Co nie zmienia faktu, że lubię oglądać jego programy i czytać ksiażki jego autorstwa.

Tak jak lubię czytać Łysiaka, którego erudycja aż kipi z kart jego ksiażek.

Osobiscie wole czytac ksiazki Arkadego Fiedlera. Zyl przed Cejrowskim co najmniej 60 lat. O wiele ciekawej pisze niz pan Cejrowski i posiadl wiedze na ten temat. Byl biologiem i antropologiem. Podkresle, ze przeczytalem wszystkie ksiazki p. Cejrowskiego.

Nie przeszkadza mi, ze twarzami empika jest Nergal i Czubaszek. A ultrakatolicyzm zniecheca mnie. Facet nie ma jaj. Ostatnio bylo o nim cicho wiec trzeba jakos wyplynac i przypomniec sie ludziom.

Osobiscie wole czytac ksiazki Arkadego Fiedlera. Zyl przed Cejrowskim co najmniej 60 lat. O wiele ciekawej pisze niz pan Cejrowski i posiadl wiedze na ten temat. Byl biologiem i antropologiem. Podkresle, ze przeczytalem wszystkie ksiazki p. Cejrowskiego.

Nie przeszkadza mi, ze twarzami empika jest Nergal i Czubaszek. A ultrakatolicyzm zniecheca mnie. Facet nie ma jaj. Ostatnio bylo o nim cicho wiec trzeba jakos wyplynac i przypomniec sie ludziom.

Fiedler miał podbudowę teoretyczną, ale pamiętał też o praktyce. Niestety cenzura powycinała co pikantniejsze historie, opisywane w jego książkach :)

Nergal tak samo gra swoją rolę, jak Cejrowski. Obie ideologie mnie wkurwiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak lubię czytać Łysiaka, którego erudycja aż kipi z kart jego ksiażek.

Nergal tak samo gra swoją rolę, jak Cejrowski. Obie ideologie mnie wkurwiają.

 

Nie chcę robić offtopu, ale napisze tylko że Łysiak owszem, piszę przyzwoicie ale jest wtórny. Część jego książek, szczególnie te dotyczące "Salonu" powielają pewne idee i schematy.

 

Nergala znam osobiście, ale nie wypada mi tutaj pisać źle o (byłym) przyjacielu (bo obecnie jest najwyżej moim znajomym). Jak ktoś chce coś więcej dowiedzieć się o Adasiu, to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić offtopu, ale napisze tylko że Łysiak owszem, piszę przyzwoicie ale jest wtórny. Część jego książek, szczególnie te dotyczące "Salonu" powielają pewne idee i schematy.

 

Nergala znam osobiście, ale nie wypada mi tutaj pisać źle o (byłym) przyjacielu (bo obecnie jest najwyżej moim znajomym). Jak ktoś chce coś więcej dowiedzieć się o Adasiu, to zapraszam na priv.

Uważam, że swoje ksiażki polityczne pisze pod publikę i tak naprawdę sam jest członkiem tego salonu.

Bardziej lubię jego książki z podróży - "Wyspy zaczarowane" (po Włoszech) i "Asfaltowy saloon" (po USA). Ciekawe, że za tej siermiężnej komuny, kiedy mało kto dostawał paszport, on podróżował w najlepsze i studiował za granicą.

Niezły jest też "Dobry" - najlepsza z cześci trylogii "łotrzykowsko-heroicznej", jak ja autor określa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej lubię jego książki z podróży - "Wyspy zaczarowane" (po Włoszech) i "Asfaltowy saloon" (po USA). Ciekawe, że za tej siermiężnej komuny, kiedy mało kto dostawał paszport, on podróżował w najlepsze i studiował za granicą.

 

Podobnie jak Żakowski, tylko o nim akurat wszyscy wiedzą (Ci którzy "nie odmawiają wiedzy"), z kim trzymał przez lata.

 

Książek wymienionych przez Ciebie nie czytałem, ale skoro polecasz, to kiedyś się zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

 

Można na Cejrowskiego narzekać ale zobaczcie jak on się zachowuje w stosunku do kobiety. W tej kwestii, no cóż... można by od niego co nieco zaczerpnąć. Przypomina mi się wywiad Gozdyry z ks. Międlarem o czym był wątek na forum. Ksiądz tam był mocno atakowany, nie  mógł dokończyć zdania, było skakanie z tematu na temat. Jak moim zdaniem Cejrowski ogarnął Gozdyrę?

1. Wejście. No tym sobie zaskarbił jej przychylność. Ale co moim zdaniem jest ważniejsze od kwiatów? Wstawił swoje meble i urządził studio po swojemu. Był więc u siebie a Gozdyra grała na jego terenie.

2. Gadka. Cejrowski jest pewny w tym co mówi. Nie daje się zdominować kobiecie. Stawia jej granice "nie będziemy o mnie rozmawiać i już". 

3. WC nazywa Gozdyrę "kotku", wiecie jak to działa? Zmniejsza jej autorytet jako dziennikarki. Jak reaguje ona? Zwraca na to uwagę ale bez pretensji, widać, że jej się to podoba, nawet wybucha zaraz śmiechem :) 

4. Sprawa którą skiepścił ks. Międlar?  Dał się zdominować Gozdyrze. Gdy ta zmieniała temat on szedł za nią. Miał argumenty ale nie dominował w rozmowie. Cejrowski? nie zwraca uwagi na to co dopowiada Gozdyra tylko kończy mówić to co zaczął. Dopiero jak skończy zaczyna odpowiadać na kolejne pytanie. 

Przykład: Gozdyra pyta WC kogo szanuje, WC odpowiada i wymienia, Gozdyra w tym czasie wypala pierdolety o tym, że jest niska (WTF?) ale WC dalej wymienia osoby, które szanuje.

5. Mowa ciała. Patrzcie jak WC siedzi na fotelu. Jak pan. On tam rządzi. Gozdyra jest nachylona (uleglość) w kierunku Cejrowskiego, który siedzi ciągle praktycznie w tej samej pozycji. 

 No i nie widzicie jaka Gozdyra jest łagodna? :) 

6. Gdy są wypowiedzi o WC, Gozdyra wpatrzona w WC jak w obrazek :) 

Pomijam jego poglądy, ale mowa ciała wskazuje na jego pewność siebie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja lubię oglądać programy pana W. Cejrowskiego, zwłaszcza te o podróżach, na pewno jest mocną osobowością, z resztą tematów na które się wypowiada nie zawsze się zgadzam, natomiast zobaczcie to:

^ tu już do końca się zgodzić nie można ale np spostrzeżenie z hobby trafne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.