Skocz do zawartości

NFZ - termin 2020


Karakalla

Rekomendowane odpowiedzi

Bliska dla mnie osoba zachorowała na pewną chorobę. W Polsce jest jeden prof dr n med który się tym zajmuje. Jest kierownikiem poradni w szpitalu MSW, termin zapisu to 2020. Gdyby przyjmował prywatnie nie byłoby problemu. Niestety, google mówi że nie przyjmuje prywatnie (potwierdzone także w szpitalu MSW). Znalazłem także informację gdzie ten ktoś mieszka. Jak mogę się z tym kimś umówić ? Jak to zrobić sprawnie, elegancko, skutecznie ? Macie jakieś pomysły ? Wiem jak wygląda, wiem gdzie go szukać, trudno jednak atakować tę osobę w miejscu pracy i stalkować.

Edytowane przez Karakalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę wymienić opony, szukam serwisu, dzwonię, przeciągu 2-3 dni jestem w stanie znaleźć termin jadę wymieniam, kasa na stół, dziękuję. Do dentysty prywatnie ? no problem. Zwierzaka do weterynarza ? Spoko nie ma problemu. Może i prywatnie kosztuje czasem niemało, ale za to jest dostępne w relatywnie szybkim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to aż taki czarnoksiężnik że jest niezastąpiony?  Nie ma ludzi niezastąpionych w szczególności lekarzy a te ich tytuły to nie zawsze idą w parze z wiedzą. Mówię to z doświadczenia pod kątem endokrynologa. Więc jeśli nie jest czarnoksiężnikiem to inni pracująvy choćby z nim wiedzę mają podobną.  Możesz pójść na wizytę do kogoś kto pracuje tam gdzie on  więc napewno się znają i podpytać co i jak. 

Edytowane przez roxtedy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.