Skocz do zawartości

Badoo z nudy - coś złowiłem.


Pussy Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy nie mam głowy , Panienka nawija ze mną od rana a tu takie cuś ?

 

 

Ja standardowo daj mi nr. ,,idę do kolegi zaczęłaś ciekawa dyskusję , dokonczymy ja w sms'ach bo nie będę miał neta ;) "

 

Ona mi wyjeżdża : ,, po prostu jak będziesz chciał odezwij się później; ) "

 

PIsze z nią od rana dnia dzisiejszego . Co robiliście aby odbić piłeczkę w takich przypadkach ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pussy Hunter napisał:

Panienka nawija ze mną od rana

O czym tak można nawijać cały dzień od rana?

6 minut temu, Pussy Hunter napisał:

Ja standardowo daj mi nr. ,,idę do kolegi zaczęłaś ciekawa dyskusję , dokonczymy ja w sms'ach bo nie będę miał neta ;) "

Żadnych sms'ów - najlepiej spotkanie albo przynajmniej rozmowa telefoniczna :)

6 minut temu, Pussy Hunter napisał:

Ona mi wyjeżdża : ,, po prostu jak będziesz chciał odezwij się później; ) "

Nie jest zainteresowana, być może pisała jednocześnie z innymi ale wykluczyć również nie można tego, że zwyczajnie chce abyś za nią zaczął biegać i być łatwo dostępny - podbudowywanie ego i jej wartości na rynku.

7 minut temu, Pussy Hunter napisał:

Co robiliście aby odbić piłeczkę w takich przypadkach ?

Za mało szczegółów aby cokolwiek stwierdzić - po ile macie lat? Czy jesteście z tego samego miasta? Itp!
Najlepsze co możesz zrobić, to dążyć do spotkania, do seksu i nie bawić się w sms'y, aczkolwiek z tego co napisałeś - to panna lekko cię zlewa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odlotowy ona ma 20 ja 22 , chodzi do miasta w którym się uczyłem 20 km od mojej miejscowości.  Nawija ze mną o  dupie marynie i o wszystkim .

 

(Ja to traktuje jak treningi te całe portale itd. Bo czasy sie zmieniają i bajera już nie ta co kiedyś. Tak że robię to z ciekawości. )

 

 

Ona wcześniej  : ,,Jestem tu dla zabicia czasu , dla niczego więcej  ;)

 

Zlałem to zaczęła znowu pisać  , te młode są teraz jakieś popiepszone . Żałuję że nie mam 30-stki na karku ?

 

 

Znam takie podchody od podszewki i mógłbym jej zryć beret tak jak to kiedyś robiłem z laskami poznanymi przez neta albo dalekich znajomych. Ba nawet się udawało przytulić tam od środka hehehe  po takiej metodzie.

 

Problem w tym ze się szanuję i to granie w odbijanie piłeczki trochę gdzieś tam w duchu mi uwłacza. Ale według mnie im najlepiej gadać to co chcą usłyszeć .Same się wtedy gubią,  emocjonalna huśtawka chyba kręci  młode Panie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się jej spodobał to numer byś dostał w trzeciej wiadomości.

Kiedyś robiłem eksperymenta na Tinderze i Badoo z fotami przystojniaczka to niektóre same w pierwszej wiadomości mi numery pisały abym się odezwał.

Jak używałem swoich fot to... przez kilka miesięcy żadnego numery nie dostałem , nie mówiąc o matchach na Tinderze :D 

Jak nie jesteś przystojnym Bogiem lub dzianym biznesmenem to szkoda czasu.

Obejrzyj lepiej jakiś film popularnonaukowy lub poucz się programowania.

 

Z poważaniem,

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michaił Bułhakow kolego z tymi numerami to już różnie bywa w tych czasach . Masz rację co do wszystkiego , tam już działa zasada wyeksponowania się na półce sklepowej z relaksujaca muzyczka w tle . 

 

  Choć nie jestem kwazimodo  ? z tym brakiem jest różnie,  nie kiedy da się zmanipulować kończąc na spotkaniu nawet po koszu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co to te Badoo ale ogólnie na portalach laski są zasypywane milionami wiadomości od napalonych gości co to chętni są do ich poznania, pukania itd Jedna dodatkowa wiadomość różnicy jej nie robi. Jak kolego idziesz do kolegi to idziesz do kolegi a rozmowę kończysz innym razem. Tutaj sądzę że dałeś jej do zrozumienia że powoli się wkręcasz w tą relacje a swoją drogą od rana nawijać to trzeba naprawdę mieć niezłe pole manewru tematów i czasu xD Ja tam nigdy nie prosiłem o nr telefonu. Dziewczyny same dawały a jak nie chciały spoko bez napiny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Badoo z nudy - coś złowiłem.
W dniu 18.11.2017 o 14:49, Michaił Bułhakow napisał:

Kiedyś robiłem eksperymenta na Tinderze i Badoo z fotami przystojniaczka to niektóre same w pierwszej wiadomości mi numery pisały abym się odezwał.

Ja teraz robie eskperymenta :D Uwaga, portal docelowy to Badoo i teraz tak:

- raz wrzuciłem 2 zdjęcia = odzew od średniego po duży, wzięcie nru, umówienie się - no problem

- kolejne podejście i 2 inne zdjęcia = odzew od małego po średni, mało co z którą popisałem etc

- podejście nr 3 odzew niski

I teraz, żeby było zabawnie, jak przy 1 podejściu nie przykładałem się do jakości profilu - zdjęcia takie sobie (w moim odczuciu) to był spory ruch, jak przy 3 podejściu postanowiłem do tego podejść inaczej - fiu fiu.. stary :D Mam zupełnie inne poczucie smaku (lub jego brak) od Pań. W każdym razie, spróbuję po raz 4 podejść i zobaczymy, czy będą jeszcze gorsze efekty, czy lepsze, wrzucę fotki podobne jak przy 1 podejściu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Zwróć uwagę na fazy księżyca, podawałem gdzieś na forum, że są one w dużej mierze zbieżne z okresem kobiet oraz ich pobudzeniem.

Jeżeli będziesz miał czas to przydałyby się badania czy zwiększona aktywność kobiet na portalach randkowych jest zbieżna z odpowiednią fazą księżyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.