Skocz do zawartości

Golenie klaty


Matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bracia od pewnego czasu chodzę na pływanie i zauważyłem że faceci  albo mają ogolone klaty lub też nie . Więc pytam czy golić klatę przed pływanie ? Czy golić przed spotkaniem z dziewczyną (chodzi takim spotkaniu na przyjemność sex )  I ostatnie pytanie czy dziewczyny lubią jak facet ma ogoloną klatę czy też wolą jak ma nie goloną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matiz A ja mam pytanie, czy lubisz czytać jakiś bełkot czy ładnie zredagowany tekst? Mała sugestia ode mnie :) 

3 minuty temu, Matiz napisał:

zauważyłem że faceci  albo mają ogolone klaty lub też nie

Jedni mają włosy na głowie, inni też nie, jedni mają żółte zęby, inni też nie.. :rolleyes:

4 minuty temu, Matiz napisał:

I ostatnie pytanie czy dziewczyny lubią jak facet ma ogoloną klatę czy też wolą jak ma nie goloną 

Nie jestem dziewczyną ale powiem Ci tak: jeśli coś robisz pod dziewczyny to jesteś skazany na porażki ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego jak wygląda Twoja klatka i Twoje owłosienie. Możesz wyglądać lepiej lub gorzej. Znajdź na googlach zdjęcie klaty kolesia, który wygląda podobnie do Ciebie to będzie łatwiej doradzić.

12 minut temu, Matiz napisał:

I ostatnie pytanie czy dziewczyny lubią jak facet ma ogoloną klatę czy też wolą jak ma nie goloną 

Jedne lubią gładką klatę inne zarośniętą, tutaj nie trafisz w gust wszystkich kobiet.

 

Poprawa swojej prezencji jest daleka od podporządkowania się kobietom o jakim jest tu mowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Golenie klaty

A łydki ? Co z łydkami, golić czy nie. 

 

Osobiście mam wrażenie, że golenie klaty jest takie no hmm mało męskie. Przecież zarośnięta klata to jest jeden z atrybutów mężczyzny. To tak jakby pan lew się pytał czy ogolić sobie grzywę.

 

Jak ktoś jest zawodowym pływakiem i tysięczne części sekundy są dla niego ważne to niech goli, tak samo kulturysta który, pokazuje mięśnie i chce żeby były dobrze widoczne no to niech goli. Normalny zdrowy chłop golić nie powinien. 

Nie można się upodabniać do BAB, zresztą samo zastanawianie się nad tym jest babskie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja gole raz na kilka tygodni bo jak już są za dlugie to po prysznicu ciężko wyschnąć. Popieram kolegę wyżej co do tego golenia i dodam że kolarze golą nogi bo sa kolarzami. Baby lubią owłosione klaty, a jak już nie ma mięśni to tym bardziej nie ma co tego golić i robić jakiejś  popeliny z siebie. 

Edytowane przez roxtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.