Skocz do zawartości

"Projekt" - Hrabia Potocki? + Środowiska Wolnościowe - AntyMatrix !


Voqlsky

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężki temat ,myślałem czy tego nie dać do działu Dramy… ( jeżeli tam bardziej pasuje to proszę o przeniesienie tematu ) Ale jednak to polityka i to o dużą stawkę władzę w Polsce .

Zauważyłem że środowiska wolnościowe czy antymatrix idą w bardzo złą stronę, kiedyś było więcej tematów o tanim dobrym jedzeniu czasem promowali rolników lokalnych, zdrowiu typu tanie zioła z łąki,,budownictwie - glina,kopuły,, i gospodarce dla typowego ”kowalskiego” tanie i dobre!.

 

Ostatnio tematy idą w super-hiper uzdatnianie wody, za kilka tysięcy szekli, budowę generatorów KESZE do tej pory niema sukcesów takich że by padły gospodarki światowe,, dochód bez-warunkowy(Lewica) czyli "Należy mi się kasa bo się urodziłem" , szukanie Chazarów, polityka.

 

jack caleib

 

 

 

 

 

 

Powiązane kanały YT


prawda dla Polaka
-wszędzie widzi  żydów..chazarów...

Pol Lechicki
-Wspieranie Hrabiego,wywiady w UK.
-Stanisław Michalkiewicz : Mocna jazda na  Pana Michalkiewicza za filmik "Michalkiewicz: Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny"
-Ostatnio mocna radykalizacja w filmikach rozliczanie itp.

PorozmawiajmyTV
-Bogdan xiążę Światopełk-Zawadzki
Wybory komitet  Świętopełka

 

 


-Wywiady z Hrabią Potockim

KRÓLEWSKA TV
-Płaska ziemia
-ludzkie hybrydy
----
 

uszi

 

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Potocki to tylko produkt desperacji starego establishmentu, który wszelkimi możliwymi sposobami chce zaszkodzić partii obecnie rządzącej, oni już działają na zasadzie wszystkie ręce na pokład, zwykła walka o ster nad państwem i dostęp do publicznych pieniędzmi. Po za tym jaki tam z niego hrabia. Tytuł jego rodzinie nadali o ile dobrze pamiętam carowie. Dziadek mi mówił że Potoccy i Radziwiłłowie to od zawsze były rodziny, które gotowe są nawet diabłu się wysługiwać żeby tylko na tym zarobić. Chociaż co do rządu i nadreprezentacji w nim osób "narodu prawniczego" to ma pan "hrabia" rację.

 

36 minut temu, Voqlsky napisał:

Ciężki temat ,myślałem czy tego nie dać do działu Dramy… ( jeżeli tam bardziej pasuje to proszę o przeniesienie tematu ) Ale jednak to polityka i to o dużą stawkę władzę w Polsce .

Zauważyłem że środowiska wolnościowe czy antymatrix idą w bardzo złą stronę, kiedyś było więcej tematów o tanim dobrym jedzeniu czasem promowali rolników lokalnych, zdrowiu typu tanie zioła z łąki,,budownictwie - glina,kopuły,, i gospodarce dla typowego ”kowalskiego” tanie i dobre!.

Ja to widzę właśnie jako dramy dla dorosłych. Nastoletnie osoby mają swoich a osoby starsze swoich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voqlsky Bardzo dobra robota :D Gdybyś założył ten temat w dziale "dramy" to postarałbym się aby Twój post został przypięty i promowany bo jest wartościowy. Dobrze jednak. że założyłeś ten temat w tym dziale, ponieważ to już nie jest zwykła drama tylko próba delegalizacji obecnego rządu III RP i usunięcia obecnego prezydenta Andrzeja Dudy przez podejrzane jednostki wywodzące się z szeroko rozumianych środowisk alternatywnych.

 

Jack Caleib robi w tym temacie najlepszą robotę doskonale punktując i ujawniając coraz to nowe fakty na temat szemranej grupy z Potockim na czele.

 

Tutaj wyszły fakty o tym, że Hrabia ma obywatelstwo niemieckie, posiada zamek w Niemczech oraz ma bliskie znajomości z PO i SLD. 

 

 

 

Niezależna telewizja także promuje tego wariata co może znaczyć, że wbrew nazwie wcale nie jest taka niezależna ;) Niezależna telewizja promuje różne alternatywne rzeczy. Od ezoteryki poprzez ufo i alternatywną medycynę aż po takich wariatów jak Potocki kończąc.

 

 

Telewizja Narodowa to środowisko podobno związane z WSI. Słyną z wywiadów z Aleksandrem Jabłonowskim, który naprawdę nazywa się Wojciech Olszański i jest aktorem z zawodu. Współpracuje on z Damianem Bieńko, Eugeniuszem Sendecki, Maciejem Porębą oraz Radosławem Siedleckim. Córka Olszańskiego - Michalina, grała w głośnym w ostatnim czasie filmie "Matylda", który wywołał wielkie oburzenie w Rosji.

http://viva.pl/ludzie/newsy/michalina-olszanska-jako-matylda-w-rosyjskim-filmie-kina-beda-plonac-groza-aktywisci-111380-r1/

 

Telewizja ta słynie z promowania dziwnych ludzi, nawet chorych psychicznie. Wymyśleni generałowie, pułkownicy, admirałowie floty pirackiej :blink: czy ułani typu Jabłonowski.

Aleksander Jabłonowski popiera Rosję i ma prokremlowskie poglądy podobnie jak jego kolega Maciej Poręba, który pracuje w Rosji. Retoryka tego środowiska jest anty amerykańska i ogólnie anty zachodnia. Są wielkimi wrogami Ukrainy i banderyzmu jednocześnie wyrażając swoje poparcie dla obecnego rządu Rosji. Można też tam zobaczyć elementy słowianofilstwa

 

Tutaj jest mowa kto finansuje ta telewizję. 

 

Dotychczas myślałem, że Potocki to jakiś świr, który sobie coś uroił i teraz biega po małych alternatywnych telewizjach aby się wypromować. Jednak kiedy pojawił się w telewizji wRealu24.pl wtedy się mocno zdziwiłem. To dosyć spora telewizja internetowa i pojawią się tam różni poważni ludzie ze świata polityki i życia publicznego jak np. Krzysztof Karoń, Stanisław Michalkiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Marian Kowalski, Wojciech Sumliński, Roman Sklepowicz, poseł Andruszkiewicz, Grzegorz Bran czy Piotr Wroński.

 

 Trochę światła na tą sprawę może rzucić fakt tego, że wywiad z Potockim przeprowadza Całek, który był prezesem fejsbukowej fundacji Zbigniewa Stonogi, który jest bardzo podejrzaną postacią. Nawe Marian Kowalski zaorał tego hrabiego :lol: 

 

Telewizja CW24tv równiez go zaorała :D 

 

Edytowane przez MoszeKortuxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na każdym kroku trzeba się pilnować, żeby się nie dać zindoktrynować i nie wpaść w pułapkę jakiegoś nowego projektu elit, które od lat ciągle skutecznie prowadzą program pod nazwą 'dziel i rządź'.

 

Panowie myślmy samodzielnie, nie dajmy się ogłupiać, nie wierzmy ślepo we wszystko co się nam promuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

1wszy filmik sobie poobczajałem i nawet pokusiłem się spojrzeć na oryginał. jack caleib to narkoJanusz.
-W UK można bez grubszych konsekwencji mieć taką "plantację"
-Podniecacie się, że robi robotę i demaskuje...Potockiego jakiegoś. Czemu to ma służyć?!
Poświęciliście mu swoją uwagę...tym wygrał. Taka rola:-)
Może pochylić się lepiej nad tymi co piszą ustawy...
Czym się różnią od Potockiego?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naród zaraz znajdzie innego wybawiciela. Najwyraźniej jest zapotrzebowanie. Osobiście lubię kanał Lechickiego i jego udział w ów projekcie mnie zastanowił. Na dłuższą metę bardziej porusza mnie fakt kto rzeczywiście rządzi "Polską" i jakie różnice reprezentuje w porównaniu z takim Potockim. A dla Potockiego + za pomysł :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.